Arama sonuçlarınız

1. GYRY

2000 Modeldiscovery2 Td5 Otomati̇k 7 Koltuk

Gezi grubumuzdan bir arkdaşımızın aracıdır.İlgilenen site üyesi arkadaşlarımıza kolaylık sağlanacaktır. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-land-rover-sahibinden-bakimli-discovery2-td5-otomatik-7-koltuk-768995279/detay Düzenli olarak servis/bakımları yapılmıştır. Bakım...

2. GYRY

Xj Led Far Uygulaması

Merhaba , aracıma led far uygulaması yaptırmak istiyorum. Türkiye de led var bulabileceğim yer var mı?
  3. GYRY

Likya Yolu (fethiye-patara) Aktif Röle Hangisi?

Merhaba , Ekim ayı içinde Bu parkuru yürüyeceğiz.Amatör telsizciyim. El telsizimi de acil durumlar için yanıma almak istiyorum. Bu parkurda girebileceğim röleler varmı ? 73.

4. GYRY

Zj- Direksiyon Pompası

98 Model ZJ için direksiyon pompası arızası yaşıyorum. Direksiyon park ederken çok ağır ve oldukça zor dönüyor. Tamiri öğrendiğim kadarı ile tavsiye edilmiyor. Marka olarak tavsiyeniz olursa sevinizim. Mopar sanırım zor bulunuyormuş. selamlar..
  5. GYRY

Tek Kişilik 4 Sezon Çadır

Arkadaşlar, tek kişik 4 sezon kullanabileceğim sırt çantasında ağırlık yapmayacak hafif çadır arıyorum.İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilir.

6. GYRY

Çilingoz-kıyıköy Sahil Şeridini Kapsayan Röleler

Arkadaşlar merhaba, Amatör telsizciyim. Kamp için sıklıkla bu bölgeyi kullanıyoruz. El telsizleri ile Çilingoz ve Kıyıköy Ormanlık alanları ve sahil şeridi arasında hangi röleleri kullanabilirim.Bu bölgede kullanıcı arkadaşlarımız varsa önerilerini bekliyorum. Teşekkürler.

7. GYRY

Zj Yan Basamak

Arkadaşlar merhaba, Orjinal ZJ yan basamaklarımın revizyona ihtiyacı var. Plastik kaplamaları sürtünmeden dolayı yırtılmış durumda görüntü fena. Bu konuda deneyimli bir usta ve servis varmı?
  8. GYRY

Zj Orjinal Elektrikli Anten Montajı

Arkadaşlar merhaba, Zj Elektrikli Orijinal Antenim kırıldı.Değiştireceğim. Montajı kolaymıdır.Video larda araştırdım ancak göremedim.
  9. GYRY

5.2 Jel Akü

Arkadaşlar merhaba , mutlu akü kullanıyorum. 2 sene de ömürünü tüketti. Jel akü konusunda kullanan arkadaşların tavsiyelerini alabilirsem. Tercihimi bu yönde yapabilirim. Sent from my iPhone using Tapatalk

10. GYRY

Hangi Çadırı Tavsiye Edersiniz?

Arkadaşlar merhaba, Bu iki çadırı yurtdışından getirme imkanım oldu.Hafta sonu traking ve kısa süreli kamp konaklamalar için hangisini tercih etmeyelim.Kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.Mert.

11. GYRY

235-65-17r At Tipi Lastik Arıyorum.

Arkadaşlar temiz ve az kullanılmış olabilir.
  12. GYRY

Grand Cherokee Tavan Döşemesi Sorunu

Arkadaşlar, Tavan döşemelerim sarkmaya başladı acilen değiştirmem gerekiyor. Bana tavsiye edebileceğiniz bir usta varmı. Bizim araçların orijinal tavan döşeme malzemesini bulabilirmiyim. teşekkürler.

13. GYRY

Flowmaster Egsoz Hk.

Arkadaşlar merhaba, 98 model 5.2 GC için 44 lük Flowmaster Egsoz taktırmam gerekiyor.Egsoz bir arkadaşımızdan temin edildi. Dışardan herhangi bir ustaya taktırmam yeterlimidir? Yoksa bu egsozların tecrübeli bir ustaya mı taktırmak gerekiyor? Mert.
  14. GYRY

4 Mevsim Çadır Arıyorum

Sıfır veya çok az kullanılmış 2-3 kişilik 4 mevsim kaliteli çadır arıyorum. İstanbul elden teslim alabilirim. Mert.
  15. GYRY

Direksiyon Titreme Sorunu

herkese merhaba, araç orta hızda seyrederken bir çukurdan geçtiğim Zaman direksiyon ve ön lastiklerin taraf tan aşırı titriyor. o kadar ki araca hakim olamıyorum. ancak görünürde bir şey yok. Bukonu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. selamlar.

16. GYRY

Zj Sarkan Tavan Döşemesi

Arkadaşlar 98 model 5.2 kullanıcısıyım. Araç orjinal temizlikte diyebilirim. Ancak tavan döşemelerim kabarmaya ve cam kenarlarından açılmaya başladı. Artık zamanı geldi demektir. Bu konuda titiz ve temiz çalışabilecek İstanbulda usta varsa bana yardımcı olursanız sevinirim.Araç 98 model ve Tavan...
  17. GYRY

Zj Çeki Demiri

Zj için ön kanca tertibatı ve arka çeki demiri arıyorum
  18. GYRY

Zj Direksiyon Kutusu

Arkadaşlar, direksiyon kutusu tamir gerektiriyor. Servis ile görüştüm yeni almam konusunda tavsiye de bulundu. Yenisini yurtiçinde temin etme şansım nedir? Yurtdışı ebay gibi sitelerden getiren oldumu? Mert.

19. GYRY

Sunroof Su Sızdırma

Herkese merhaba, Dünkü şiddetli yağışta sunrooftan içeriye su sızdırdığını gördüm. elimle kontrol ettiğimde fitilden sanırım eski olduğu için yıpranan bölgeden su kaçırıyor. Bu konuda fitil önerisi yada bizim araçların dilinden anlayan tavsiye edeceğiniz bir sunroof ustası varsa çok sevinirim. Mert,
  20. GYRY

Flowmaster Egzoz Sistemi

Merhaba arkadaşlar, 5.2 GC için FLowmaster egzoz arıyorum. En uygun nerden bulabilirim. 40 ve 44 olmak üzere 2 farklı seçenek var.fark varmı? Güray

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri