Arama sonuçlarınız

1. serious64

İlk Kampım, İlk konum ve Malzeme Konusunda Yardım İsteğim

Ynt: İlk Kampım, İlk konum ve Malzeme Konusunda Yardım İsteğim sonunda bitirebildim :) aynı şekil çakı'yı kullanmaktayız belirtmeliyim :) ben çok memnunum neyse 1-2 şey gözümden kaçtı kibritden bahsetmişsin yada çakmak bu her koşulda yanan çakmaklar oluyor onları seçmeni tercih ederim... çadır...

2. serious64

Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler

Ynt: Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler güzel fotolar tebrikler :) biraz daha zaman geçsede bizde başlasak artık
  3. serious64

Kampçılığa Yeni Başlıyorum, Ekipman Önerisine İhtiyacım Var?

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlıyorum (Ekipman Yardım - Öneri) evet nerede kullanıcağın çok önemli oluyor mesela ben leatherman wave tool kullanıyorm... bu değişebiliyor yanında tecrübeli bir arkadaşın olması gerçekten çok güzel birşey zaten insanın ilk başta pek eksiği yokmuş gibi görünsede ilerde...

4. serious64

Kampçılığa Yeni Başlıyorum, Ekipman Önerisine İhtiyacım Var?

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlıyorum (Ekipman Yardım - Öneri) Hoşgeldiniz... 1 günlük kamp geziler olarak düşünüyorum demişsiniz... çadırmı kiralıyacaksınız ben orasını pek anlıyamadım açıkcası benmi yanlış anlamadm :S çok amaçlı çakı derseniz kendi görüşüm leatherman.... diğerlerini daha tecrübeli...
  5. serious64

Dünya Çadır Rekoru Gibi Birşey

Ynt: Dünya Çadır Rekoru Gibi Birşey burasıda ne böle :) kimin çadırı kimin içinde belli değil:)

6. serious64

Ynt: Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler SAyın marmariscj7, şuranın güzelliklerini bize biraz daha geniş olarak anlatsan herkes bilgilense nasıl olur :) yazın nereye gidiceğim konusunda kararsızım ama biraz açıklarsan boncuk koyunu görmüş, gezmiş biri olarak fikirlerimi o yöne çevirmiş...

7. serious64

Ynt: Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler Boncuk koyu için enteresan bir bilgi buldum ilk defa duydum :) Saldırgan olmayan kum köpek balıkları, genelde 30-50 metre arası derinliklerde dolaşıyor.Dünyada yalnızca Atlantik kıyıları Marmaris Boncuk Koyun'da ürüyorlar
  8. serious64

Antalya'nın Bozulmamış Koylarından Kamp Manzaraları...

Ynt: Antalya'nın bozulmamış koylarından kamp manzaraları... çok güzelmiş ellerinize sağlık... ama neresi buralar çıkaramadım
  9. serious64

Ynt: Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler konu dahda güzel olmaya başladı bakalım diğer arkadaşlar nasıl düşünüyor :)

10. serious64

Ynt: Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler Daha önce gitmişmiydiniz?

11. serious64

Ynt: Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler Teşekkür ederim bilgilerinizi bekliyorum güzel bir yere benziyor.... Başınız sağolsun.
  12. serious64

Ynt: Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler evet forumda okudum çok kötü bir yere gitmiş :) yanlışlıkla gitmiyelim diye söyleyin demişsiniz ama söylemiyor :):) Gezgen bey önerilerinizi bekliyorum :)

13. serious64

Ynt: Ege'de Kamp Yapacak Yerler İçin Öneriler öncelerden biraz bilgim olduğu için ekipmanlar tamam o sorun değil Issız bir doğa ve deniz kenarı mı ? evet :) aynen böyle bir yer arıyorum kabak koyu,olympos,Akyaka,inbükü filan bunları biliyorumda daha değişik yerler varmı diye size danışayım...
  14. serious64

Ya Arkadaşlar Bu yaz İçin EGe kıyılarına kamp atmayı düşünüyorum çok kararsız kaldım.... Heryerin değişik özellikleri var Doğayla iç içe deniz kenarı bir yer düşünüyorum çok araştırdm ama bir karara varamadım varmıdır önerileriniz?
  15. serious64

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Emrah yaş:23 Aydın Siteyi yeni fark ettim güzel bir siteye benziyor zaman buldukça aranızda olmaya çalışacağım Ayrıca Kamp Atmaya Bayılırım:)

16. serious64

Çanakkale Gökçetepe de Kamp Kurulabiliyor mu?

Ynt: Çanakkale Gökçetepe de Kamp Kurulabiliyor mu? Benimde burada kamp yapma düşüncem var... uzun zamandır düşünüyorum karar veremedim açılıcak kamp'a diye bir duyum aldım bilgisi olan birileri varmı acaba?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri