Arama sonuçlarınız

1. cevlani

Kj Debriyaj Ve Volant

#1 Tüm arkadaşlara iyi günler dilerim. Geçen hafta bir arkadaşıma aracımı emanet ettim. Debriyaj dağılmış vaziyette evin önüne bırakıp gitmiş. Parça aramaya başladım. Baskı Balata var fakat volant büyük sıkıntı sadece yetkili serviste var. Bedeli 5.600 Tl. Alternatif volant yeni veya çıkma...

2. cevlani

Volant Acil Yardım

Tüm arkadaşlara iyi günler dilerim. Geçen hafta bir arkadaşıma aracımı emanet ettim. Debriyaj dağılmış vaziyette evin önüne bırakıp gitmiş. Parça aramaya başladım. Baskı Balata var fakat volant büyük sıkıntı sadece yetkili serviste var. Bedeli 5.600 Tl. Alternatif volant yeni veya çıkma lazım...
  3. cevlani

Jeep Kj Yedek Parça Servis

Tüm gezenbilir üyelerine iyi günler diliyorum. Yeni aldığım aracın eksik ve noksanlarını tamamlayabilmek için yedek parça ve servis ihtiyacım olacak. Normalde İstanbul’da yaşıyorum. Şu an Ayvalık’ta çalıştığım için Balıkesir veya İzmir civarı öneriler daha mantıklı olacaktır. İlk etapta baskı...

4. cevlani

Cherokee Kj Recall Hala Güncel

Değerli gezenbilir üyeleri; Yeni aldığım 2004 2.4 aracın vin numarasını mopar Amerika üzerinden sorguladım. 3 adet recall (geri çağırma) olduğunu bir tanesinin giderildiği fakat 2 tanesinin açık olduğu yazıyor. Her ikisinde de emniyet kusuru olduğu ve hala yapılabileceği yazıyor. Daha önce bu...
  5. cevlani

Jeep Cherokee Güç Kaybı Düşünceleriniz.

Tüm forum üyelerine iyi günler diliyorum. Yaklaşık 10 yıldır gezenbilir üyesiyim. Nihayet bir jeep alarak aranıza katılma fırsatını yeni bulabildim. Bugün 2004 model jeep Cherokee 2.4 bir araç almaya karar verdim. Araç başka farklı şehirde, tanıdığım bir arkadaşımdan aracı expertize götürmesini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR