Arama sonuçlarınız

1. A

Aladağlar Lorut (Alaca) Tırmanışı 2007

Ynt: Aladağlar Lorut (Alaca) Tırmanışı 2007 şu konuya açıklık getirmek istedim okuyunca dayanamadım o muhteşem baharatın adııııııııııııııı ŞARANESOLLLLLL.. acayip bişi özellikle et yemekelrinde kullanılıyo muheteşem bir lezzet... tabii makarnada a güzel oluyo

2. A

Ynt: Aladağlar Lorut (Alaca) Tırmanışı 2007 tezer bende öptüm cnm :D:D:D bak işi gücü ayarla gidiyoz aladağlara 35 lik 70 lik iyi gider çok ciddiyim... aladağalr olmadı erciyes hiç farketmez . emin ol bu bayrama beraber faaliyetteyiz ona göre... erdem be sende atla gel faaliyet edek şöle en...
  3. A

Ynt: Aladağlar Lorut (Alaca) Tırmanışı 2007 kesinlikle... bayramda bi ufak bi büyük ( bi 35 bi 70 lik ) düşünüyoz ne dersin

4. A

Ynt: Aladağlar Lorut (Alaca) Tırmanışı 2007 erdemcim eline sağlık çok başarılı valla o ekipte olmak bu videodan sonra daha bi anlam kazandı benim için görüntüler süper...
  5. A

ANADOSK 1. Karakaya Tırmanış Şenliği

Ynt: ANADOSK 1. Karakaya Tırmanış Şenliği ooo hocam hoşgelmişsiniz:)

6. A

Çalıntı Bisiklet

Ynt: Çalıntı Bisiklet sağol aycha:( uamrım çıkar tabii çalan ile birlikte....:@

7. A

Çalıntı Bisiklet

Ynt: Çalıntı Bisiklet EWET ABİ TDF YE YTÜDAKA FLN DA GÖNDERDİM UMARIM Bİ GELİŞME OLUR CİDDEN BİDE SON 1 AYDA ACAYİP MASRAF YAPMIŞTI
  8. A

Çalıntı Bisiklet

Merhabalar; 2 haz cumartesi günü İstanbul Ortaköy den apartmanın içinden kilitli bulunan bisikletim çalındı Eğer bu günlerde satmaya tamire veya herhangi bir şekilde parçasını satmaya getiren olursa haber vermeizi önemle rica ederim. Kadro giant sarı renk 17 " Beyaz gri...
  9. A

ANADOSK 1. Karakaya Tırmanış Şenliği

Ynt: ANADOSK 1. Karakaya Tırmanış Şenliği bütün fotoğrafar çok hoş ellerinize sağlık... bu şanlikte emeği geçenlere ,ANADOSK AİLESİ' ne ve ordada şenliğimizi onurlandıran tüm konuklara en en içten teşşekürlerimi borç bilirim ... Sedat abi ve tüm gezenbilir ekibine ayrıce teşşekürler....

10. A

Türk ve Ermeni Fotoğrafçılardan Ortak Sergi

Ynt: Türk ve Ermeni Fotoğrafçılardan Ortak Sergi ben sissiz kalmak istemeyen ve sesini tüm yurttaşlarla ve özellikle insanlarla çıkarmak isteyen çoğunlukta ,ve bu ülkede yaşama umudu taşıyan bir ermeni olarak bu konulara değindiğniz için çok teşşekür ediyorum.... hepimizin başı sağ...

11. A

Sualtı Arkeoloji Belgeseli

Ynt: Sualtı Arkeoloji Belgeseli tamamdr ;)
  12. A

Dalma Tutkusu

Ynt: Dalma Tutkusu slm özlem bu yazılanlara bnde fazlasıyla katılıyorum zire bnde o sualtı dünyasını gezip görmüş biri olarak bunun bir tutku bir vazgeçilmez apayrı bir yaşam olduğunu düşünerek herkesi bu dünyanın bir parçası olamaya çağırıyorum.........

13. A

Sualtı Arkeoloji Belgeseli

Ynt: Sualtı Arkeoloji Belgeseli sedat bey ( Sedat abi :) demede bi mani varmı ?) bende arkeoloji 1. sınıf öğrencisiyim ayrıca balık adamım (padi advance open water) ve hep sualtı arkeolojisi istemişimdir bu tür faaliyetlerde bend ebulunmak ve bunalrı takip etmek isterim .... S&S arno
  14. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu herkese yeniden merhaba hoş bulduk. böyle hoş karşılanacağımı bilseydim bn çoook önceden gelirdim aranıza :) tabiki su sporları bölümünde de gelicem ancak siteyi biraz tanıyıp hızlı ve rahat kullanmak adına kndimi biraz geliştirmem lazım :P
  15. A

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu işte geldim burdayım :) haklısın erdem. tekrar sağol bu siteyi bana tavsiye ettiğin için..

16. A

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba doğa tutkunları ben anadolu üniversinden arno . sitenizin metini erthem' den duydum gerçekten çok başarılı bir site. hazırlayan herkese çok teşekkürler . bu arada bende dağcılık, kaya tırmanışı, bisiklet, su sporlar, orienteering, başta olamak...
  17. A

Demirkazık'ta 3 Dağcı Mahsur Kaldı

Ynt: Demirkazık'ta 3 Dağcı Mahsur Kaldı çok üzgünüm diyecek birşey bulamıyorum hepimizin başı sağ olsun.................

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri