Arama sonuçlarınız

1. likyalı

Kayak Merkezlerinde Ski Pass Fiyatları

Ynt: Kayak Merkezlerinde Ski Pass Fiyatları Sarıkamış ski pass fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ?

2. likyalı

Kars Gezisi

20-22 Şubat tarihlerinde 10 kişilik bir grup ile Kars'a gideceğiz. İlk gün olarak Kars şehir merkezini gezmeyi, bir sonraki gün, günbotu Sarıkamış'da kayak yapmayı ve son gün ise Çıldır Gölün'de gündoğumu ve balık yemeyi planlıyoruz. bu konuda bilgi ve birikimini paylaşabilecek gezginlerden...
  3. likyalı

Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Biz malasef bu pazar gidemedik, cuma gunu giden arkadaslar kayabilmisler ama pek tatmin olmamislar. Pazar gunu icin havadurumunun kotu olma beklentisi oldugundan kayamayiz diye bu haftaya erteledik.Bu hafta pazar-pazartesi düşünüyoruz. Artık hava ne...

4. likyalı

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Ve bu pazar Ankara'dan 6 kişilik bir ekiple günübirlik Kartalkaya'ya gidip sezonu açıyoruz :)
  5. likyalı

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Ankara'da aradığım bir tur şirketi; bu haftasonu için Kartalkaya otellerinin günübirlik müşteri almadığını söyledi ! :(

6. likyalı

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları ve kartalkayada kayak başladı haberini almış bulunuyoruz :) kar kalınlığı 54 cm yoğun kar yağışlı hadi hayırlı olsun :D

7. likyalı

Likya Yolu Ultra Maratonu

Ynt: Likya Yolu Ultra Maratonu waww ben bu haberi yeni görüyorum :) daha önce rafting triatlona katılmıştım ama bu tarz maratonu hiç düşünmemiştim. Ama madem Likya Yolunda yapılıyor artık düşünebilirim :D Şu andaki tek amacım böyle bir organizasyona katılıyor olabilmek ve sonuncu da olsam...
  8. likyalı

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları şu an Ankara bembeyaz ve bu durum beni haftasonu için daha da çok umutlandırıyor :) grandkartal otelin sitesinden alınan son dakika bilgisine göre Kartalkaya'da Kar Kalınlığı : 42 cm Sıcaklık : -6 °C Rüzgar : 4 km Hava Durumu : Yoğun...
  9. likyalı

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları bizim meteorolojinin sağı solu belli olmaz diye weather.cnn.com a baktım Bolu için 3 gün süre ile kar yağışı gösteriyor :) ben bu pazar için umutlanmaya başladım :)

10. likyalı

Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşü ben son 3 yıldır Likya Yolunun farklı etaplarını yürüyorum. Ağustos sıcağında, Ekim başında ve ilkbaharın her ayında yürüdüm.Bence en iyi mevsim ideal hava sıcaklığı, denize de girilebilme ve su bulabilme açısından Mayıs ayı.En son geçtiğimiz şeker bayramı tatilinde...

11. likyalı

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Meteorolojinin sitesinde bugun saat 11:25 itibari ile Kartalkaya kar kalınlığı 10 cm görünüyor :( 5 günlük hava tahmininde de kar yağışı görünüyor ama bu pazara kadar kayak yapmaya elverişli bir kar kalınlığı olur mu sizce ? yani bu pazar Kartalkaya'da...
  12. likyalı

Likya Yolu 2007

hos buldum :D bende oldukca keyifli bir etkinlik olmasini diliyorum. aslinda o cografya da solumak bile benim icin ayri bir keyif :) daha once yurudugum rotalarda cektigim fotolari bu linkten gorebilirsiniz. http://www.flickr.com/photos/7975353@N03/sets/72157604259125658/ yeni rotanin ve yeni...

13. likyalı

Likya Yolu 2007

3 - 6 mayısta kaş-aperlai-kekova etabını yürüyeceğiz. yürüyüş sonrası izlenimlerimi paylaşmak dileğiyle sevgiler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR