Arama sonuçlarınız

1. V

Forum Sorunları

daha önce yazdığım mesajı silmek istiyorum silemiyorum

2. V

KELTEPE

Merhaba, Karabük denilince keltepeden bahsetmeden olmaz, 2000 metre (1999+1=2000) rakımlı 9 ay karlı keltepe ve sanki eteğiymiş gibi duran ormanları, orman denizi, Dede yaylası ve bahattin gazi türbesi karabük'ün belirgin özelliklerindendir.Ben Keltepe Düzçam köyündenim(Eski ismi KIZDAP), her ne...
  3. V

6 metre Başoğlu çekme karavan, 14.000TL.

Merhaba, 1999 model(Depremden önce yapılmış),6 metre, çift dinğil başoğlu marka çekme karavanımı satmaya karar verdim, satış nedenim 7.20 başka bir çekme karavan almaya karar verdiğimdendir.Karavanımda önde yatak odası ve çift kişilik yatak, orta bölümde oturma gurubu ve ortada tek kişilik yatak...

4. V

Çekme karavanda sadelik emniyet ve bakımın önemi

Merhaba degerli arkadaşlarım, epey bir zamandan beri vakit buldukça paylaşımlarınızı ve tecrübeli arkadaşların önerilerini dikkatle takip ediyorum.Gerçekten birçok başlık altında binlerce paylaşım ve soru var, üşenmeden hepsini okumaya çalışıyorum ama itiraf etmeliyimki bazen çok sıkılıyorum...
  5. V

Tanışma Bölümü (Karavan)

Burada bulunan tüm arkadaşlara merhaba diyerek başlamak istiyorum satırlarıma.Karavancılıkla ilgili başka bir yerdede yazdıgım bu satırlarımı buradada yineleyerek tanışma başlangıcı yapmak istedim.Karavancılıkta paylaşım ve tecrübenin önemine inanıyorum.Yaklaşık 2 yıl düşünüp, sürekli araştırıp...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri