Arama sonuçlarınız

1. F

Yeni arazi ve av arkadaşım..

Ynt: Yeni arazi ve av arkadaşım.. . Maslak sanayide oto mekanik Hüseyin ustayı bulursan bull bar konusunda seni yönlendirir dostum, benide o yolladı hallettik...

2. F

Debriyaj sertlik problemi ve debriyaj çatalından gelen garip sesler

Merhaba arkadaşlar.. Aracımı sıfır almama ve gayet düzgün kullanmama rağmen L200 aldığımdan beri servisi su yolu yapmış bulunuyorum.. Aracımıda seviyorum alıştımm .. Fakat bu problemler beni yıldırmak üzere.. Aracım daha 11.000 km de fakat şuan serviste şansıman söküldü ve debriyajın...
  3. F

L200 makaslardaki ses problemi yardım...

Ynt: L200 makaslardaki ses problemi yardım... Tavsiyenize derhal uyucam. Çünkü servise bir sefer değil 4-5 sefer gittim sesle ilgili. Her gittiğimde problem yok abi sen gel biz yağlarız dediler. :) En son çare süspansiyon kitini aldığım ARB Türkiye ye gidicektim ama sizin tavsiyenizi dikkate...

4. F

Buda benim Tosun :)

Ynt: Buda benim Tosun :) Kazasız belasız kullanmak nasip olsun inş.. Bende Geyve liyim arkadaşımm.. Hayırlı olsun..
  5. F

L200 makaslardaki ses problemi yardım...

Merhaba arkadaşlar, 2011 L200 intense aldım sıfır. aldıktan 1 ay kadar sonra süspansiyon kitini değiştirdim. aldığım kit Oldman Emu süspansiyon kiti. Araştırdığım kadarıyla sınıfında iyilerden bir tanesi. Fakat havalar ısındıktan sonra makaslardan çok rahatsız edici sesler gelmeye başladı...

6. F

slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum Öncelikle aracın hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun inşş.. 265x75x16 Bf Goodrich kullanıyorum kesinlikle sürtme yok gayet uygun. Hatta çamur lastiklerinide BF Goodrich Mud Terrain 285x75x16 alıcam kısmetse...

7. F

Ynt: Yeni arazi ve av arkadaşım.. Teşekkür ederim arkadaşlar, herkese kazasız belasız günler dilerim.. Bakalım belki kışa doğru aynı lastiklerin Mud Terrain olanını almayı düşünüyorum. Araç yeni olmasaydı Off-road tampon ve snorkel de düşünüyorum ama kısmet. Sadece yükseltme bana biraz az geldi...
  8. F

font=verdana]Disco 2 den sonra alışmak biraz zor oldu ama yinede alıştım. Bagaj hacminin disco 2 ten fazla olması ve köpeklerin kokusunun içeri gelmemesi tercih sebeplerim arasında. Aracı sıfır aldım ve biraz kendimce birşeyler yapmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz..[/font][size=12pt] 2011...
  9. F

Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Gürkan bey slm Disco 1 lere hiç bakmadım. İlanlara bi göz gezdirmeyi düşünüyorum tavsilerinizden dolayı. Fakat siz su sızdırmaları konusunda baya sıkıntı çekmişsiniz sanırım. Umarım aracınızı istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Allah...

10. F

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Evet bende şimdi siz söyleyince gördüm. Fakat ben sahibinden.com da bayadır geziyorum bu ilanı bugün gördüm. Acaba pasif miydi ilginç. Evet düzgün araçları 1-2 aydan fazla kalmıyor ilanlarda hemen satılyor farkettim onu.

11. F

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Kürşad bey slm Yazdıklarınızın hepsinin çıktısını aldım. Ustamla beraber araca bakarken söylediklerinize baktrıcam. Yarın kısmetse bu araca bakmaya gidicem izmit e , birazda ikince el aracta kısmet önemli. Biz elimizden geleni yapıcaz, gerisi...
  12. F

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Kürşad bey tavsiyelerinizi kesinlikle dikkate alıcam. Az önce sizin aracın modifiye sürecine baktım.Maşallah süper olmuş, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. İzmitte 2001 model bir araç var az önce telefonda görüştüm. Konsolosluktan...

13. F

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Naki bey bende Erzincan a sık gidip geliyorum, eşim Eğin'li, malum bizdede biraz avcılık var. Keklik avı için sezonda 4-5 kez gidip geliyorum.
  14. F

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Kürşad bey aracımı kısmet olurda alırsam kıdemli bir kullanıcı olarak sizden tavsiyeler rica edicem haberiniz olsun :)
  15. F

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Merhaba arkadaşlar Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. İzmir de bir araç vardı 2001 model 80.000 km de yeşil renkte HSE 38.000 tl istiyordu, bakmaya gideceğim gün araç satıldı. Km si çok iyiydi. Bende 150.000 km yi geçnş bir araç almayı...

16. F

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Merhaba arkadaşlar, Discovery 2 TD5 aramaya devam ediyorum. Çok farklı fiyatlar var. Almayı düşündüğüm model 2000-2001-2002 arası. Bütçemide ona göre hazırladım. Ama fiyat farklılıkları kafamı karıştırıyor. Acaba bana bu modellerde araçların...
  17. F

Ynt: Discovery TD5 almayı düşünüyorum yardım lütfen Sn.Edeghan, İlginize teşekkür ederim. bende bu arada biraz daha araştırma yapma fırsatı buldum. Şimdi sıra aracı almaya geldi. yardımınız için tekrar teşekkür ederim. İnşallah temiz bir TD5 bulurum. Aramaya başladım bile.. İyi günler...
  18. F

Merhaba arkadaşlar Siteye yeni üyeyim. Discovery TD5 2000-2001 model almayı düşünüyorum. Daha önceki aracım Nissan Terrano II 2.7 Tdi idi. Amatör balıkçılık ve kara avcılığı yapıyorum. Çok zorlu parkurlarda bulunmuyorum. Arasıra kar ve çamur sadece. Fakat hafta içide şehir içi kullanıcam aracı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri