Arama sonuçlarınız

1. arifatacan

V-184 Puma Motor Hararet Gösterge Sistemi

Ynt: V-184 Puma Motor Hararet Gösterge Sistemi Bana bu aracin maliyeti yaklasik 60000 zaten 35000 den sonrasini tutmadigim icin o rakami yazmisim arabadanda sikintim oldugu icin degil daha rahat araziye vurulur land toplayacagim icin satiyorum aslinda pekte satma taraftari degilim. Ford...

2. arifatacan

Ynt: V-184 Puma Motor Hararet Gösterge Sistemi 110865357 nolu sahibinden com ilani benim orada bende senin gibi musuru alemiyum parcaya takmisim resimde gorunmuyo ama kotu durmuyo benim gosterge panele tam oturdu cikintisi filan yok su kabini da hangisini kullanacagin hakkinda fIkir verebilir...
  3. arifatacan

Ynt: V-184 Puma Motor Hararet Gösterge Sistemi senin sorun basit kardeş ford muşiri veya land muşiri bi kenara bırakacaksın gösterge çapı 50mm olan bi tane civalı muşir alacaksın ve bu muşiri motorun radyatöre giden çıkış borusuna adapte edeceksin bu arada radyatör imbisat kutusunu ford...

4. arifatacan

puma motor takanlar hiç v184 şanzıman koymayı düşündü mü

Ynt: puma motor takanlar hiç v184 şanzıman koymayı düşündü mü resimler varmıdır?
  5. arifatacan

Ynt: puma motor takanlar hiç v184 şanzıman koymayı düşündü mü tifliste 2011 kazalı araç bulabilsem komple alacağım hurdayı ama yok o kadar aradım 95 den yukarı defende bulamadım o da bitane

6. arifatacan

Ynt: puma motor takanlar hiç v184 şanzıman koymayı düşündü mü ben bayağı inceledim ama burada land şanzımanı kullanılıyor ben ford mt82 uygulaması görmek istedim

7. arifatacan

Ynt: puma motor takanlar hiç v184 şanzıman koymayı düşündü mü tamam işte ne güzel acaba resimlerine ulaşabilimiyiz be pumayı takarken v184 şanzıman muhavazası kullandım geniş flanş yapmadım..
  8. arifatacan

herkes flanşlan o yada bu şekilde 120-130 ps puma motor takıyo acaba flanşı arazi şanzımanına koyup ana şanzımanı v184 kullansak olurmu yorumlarınızı bekliyorum
  9. arifatacan

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? İSTANBUL 01 Yücel Işık (yücel) (1986 Range Rover Classic ) İstanbul 02 Naci Doğancı (ndoganci) (1996 Discovery I 3,9 V8i ES) Istanbul 03 Engin Dağhan (edaghan) (1998 Discovery I 2.4 TDdI Puma)...

10. arifatacan

Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur falanşa gerek yok bijonları kayaladan aldım ama ön göbek kapakları am takılamadığı için 5mm sacdan poryaya tam olacak şekilde pul yaptırdım ve aks kafalarına takılan plastikleri şalamayla ısıtıp aksa tam apıştırdım oldu jantlar güzel yani tavsiye ederim...

11. arifatacan

Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur şanzımana şu anlık dokunmadım ama 1,21 yapacağım yazın onu kullanacağım kışı için yedek elimde 1,66 lık tutacağım yaz kış değişeceğim
  12. arifatacan

Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur BU KONUDA GÖRÜNEN JANTLARIN AYNISI BEN ALDIM TAKTIM FEDERAL MT 285/75/16 İLE MOTOR 130 PUMA MANYAK OLDU

13. arifatacan

Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur İLLEDE BU JANT HİTAŞTA VAR DİYE Bİ ŞEY YOK YERLİ ÜRETİM BU VE ABDUK KADİR ÖZCAN İMZALI YANİ AKO BU ADAMIN HER YERDE BAYİSİ VAR JANT KODU BK390 BAYİLERE 600 TL DEN SAYILMASI İÇİN FİYAT VERİYOR ONLAR KENDİ ARALARINDA BELLİ Bİ KAR MARJI AYARLIYOR BİJONLARDA...
  14. arifatacan

Ses İzalasyonu ve Boya Koruyucu Sistemler & Malzemeler

Ynt: Ses İzalasyonu ve Boya Koruyucu Sistemler & Malzemeler ben würth ü o fiyatlarda değil 40 iskonto artı kdv ile alabiliyorum valla puma motoru koydum gerekirse 2 m2 alabilirim
  15. arifatacan

Ses İzalasyonu ve Boya Koruyucu Sistemler & Malzemeler

Ynt: Ses İzalasyonu ve Boya Koruyucu Sistemler & Malzemeler arkadaşlar bu malzemeyi kullanan varmı bilgi alabilirmiyim http://shop.wurth.com.tr/ses-izole-edici-tab-2-adet-1000-x-500-x-11?keyword=ses%20&description=1

16. arifatacan

Devlet Düşmanları

Ynt: Devlet Düşmanları sağlık bakanlığı araçları 2010 tarihi itibariyle mke ve sağlık bakanlığı sözleşmesi bittiğinden dolayı parçalanıyorlar ben şahsım olarak mke den almak istedim hatırı sayılır adamda koydum araya ama alamadım sadece şanzımanı parası karşılığı aldım oda dişli oranı 1.66...
  17. arifatacan

Land Rover Series Direksiyon Boşluğu Problemi

Ynt: Land Rover Series Direksiyon Boşluğu Problemi beni ararsan sevinirim sanırım bu takım işini görecek
  18. arifatacan

Defender'e Faord Ranger Motoru Takılır mı?

Ynt: Defender'e Faord Ranger Motoru Takılır mı? zaten uydunluk belgesinde motor mazda diyor.bu motoru sigorta şirketinden alacağım yani arabayı komple arabayı almaya aracılık eden kişi bana şanzıman ve alt takımı bırak gerisini al diyo tüm elektronik ve kablo sistemiyle alacağım gibi gözüküyo...

19. arifatacan

Defender'e Faord Ranger Motoru Takılır mı?

kırıkkaleden aldığım defenderin motoru kullanılamayacak kadar kötü çıktı 2007 model ford ranger 136 hp motoru buldum acaba bu motorun defendere uyma şansı varmı tecrübesi olan kişilerin bilgilerini istiyorum. not: aracın üzerindeki lt77 şanzıman duruyo ayrıca 50000 km de rn380 imde var
  20. arifatacan

defender kar zinciri hakkında

Ynt: defender kar zinciri hakkında http://www.atli.com.tr/tr/urun_kategori.asp?id=2&urun=4 atlı zincirin bu modelini ısuzu 4x2 de kullanıyorum yeri geldi zincirsiz 4x4 lere kök çıkarttım bütçeyi zorla iki takım al arabaya koy mantıklısı budur.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri