Arama sonuçlarınız

1. berkkamu

Üniversal Tavan Üstü 4'lü Sis Farı

Ynt: Üniversal Tavan Üstü 4'lü Sis Farı arkadaşım bende arıyorum ve ilgimi çekiyor ana ataşehirdeki 200 euro +kdv istiyor gerçekten çok para işallah uygun yollu bir ilan çıkar veya bilen biri yardımcı olur :-(

2. berkkamu

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba Kaç Kişiyiz ? merhaba, bende aranıza yeni katıldım, bende de zj vardı sattık bir ara verdik ama 4x4 olmadan olmuyo yine kıyıdan köşeden bulaştık :) şimdiki 2000 model 1.8 free landerimden memnunum alırken usta korkuttu harelet problemi...
  3. berkkamu

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları

4. berkkamu

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları
  5. berkkamu

Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız?

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? yine komple ön takım yaptırdım direksiyon kutusu,aks,salıncak vs bir dünya parçalandık off ki ne offf ;D

6. berkkamu

Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler? arakadaşlar benim aracı hala satamadım ne yapayım dedim master çektik yine bir ön takım yaptırdım direksiyon kutusu,aks salıncak derken bir dünya parçalandık gene ;D bari acısını çıkaralım hafta sonu bende benim miniklerle aranızda...

7. berkkamu

SATILIK 95 ZJ CHEROKEE

ARKADAŞLAR GÖZÜM GBİ BAKTIGIM ARACIMDAN AYRILMAM GEREKİYOR İŞALLAH ARAMIZDAN BİRİNE GİDER KOCA OĞLAN :) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cherokee-95-model-zj-arkadaslar-yol-dostumu-satiyorum-29345778/detay
  8. berkkamu

satılık 95 model zj

Ynt: satılık 95 model zj merhaba direksiyonu iki tellide yaptırdım, bilyeleri iptal edip burç yaptırdım bana maliyweti 450 tl artı sök tak işçiligi,ama sdwen iki tewllisdwe 17. sokakta tolga var amerikancı ondan çıkma al hemen yanında da montajı yaptırabilirsin,nede olsa orjinal abi şaşma...
  9. berkkamu

satılık 95 model zj

arkadaşlar aracımdan ayrılmak zorundayım, istemeye istemeye aracımı satıyorum işallah değerini bilir birine gider. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cherokee-95-model-zj-arkadaslar-yol-dostumu-satiyorum-29345778/detay

10. berkkamu

Biz Gezenbilirciler Avcılarda Kaç Kişiyiz?

Ynt: Biz Gezenbilirciler Avcılarda Kaç Kişiyiz? işallah kusura bakmayın uzun zamandır nete girmediğim için ancak bu gün yanıtlayabildim

11. berkkamu

3. Doğa Sporları Festivali Yeri ve Zamanı?

Ynt: 3. Doğa Sporları Festivali Yeri ve Zamanı? yeri bellimi acaba ?
  12. berkkamu

Jeep CJ Serisine Özel Yapım Geniş Fiber Dodik Seti

Ynt: Jeep CJ Serisine Özel Yapım Geniş Fiber Dodik Seti kaça yapıyorsunuz

13. berkkamu

Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ?

Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ? hakan kardeşim durmak yok yola devam sonra aracı alan adam arkamızdan sövmesin :-) :-)
  14. berkkamu

Ynt: Biz Gezenbilirciler Avcılarda Kaç Kişiyiz? o zaman bir liste yapmayı deneyelim bakalım kaç kişi olacaz Araç sahibi olması gerekmiyor sadece gezenbilir ailesi avcılarda kaç kişi en azından onu öğrenirdik. 1- Murat Kartal 95 zj jeep 2- Emrah Ercioğlu ... Lada
  15. berkkamu

Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ?

Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ? işte sorun burda başlıyor o kadar emek ve masraftan sonra araca kıyıp binemiyorsun kapalı garajda öyle aslan gibi yatıyor :-) :-) :-)

16. berkkamu

Vitara'da Çalışma Esnasında ki Ses ve Koku

Ynt: Vitara'da Çalışma Esnasında ki Ses ve Koku sol teker fren merkezine baktınızmı eğer ordada ısınma varsa merkez sıkıyor olabilir, bazen fren balataları eğiştiğinde tamirci arkadaşlar merkezi alıştırmadan takıyorlar zamanla merkez sıkışma yapabilir, rampa yukarı bu kokuyu alıyorsan araç...
  17. berkkamu

Gezenbilirciler, İstanbul Kumkapıda Buluşuyoruz (5 Haziran2010)

Ynt: Gezenbilirciler, İstanbul Kumkapıda Buluşuyoruz (5 Haziran2010) koordinatlar ne :-) saat kaçta ve kum kapının neresinde onları da paylaşırsan bizde bir program yapabiliriz :-) :-)
  18. berkkamu

arkadaşlar merak ediyorum biz gezenbilirciler özellikle arazi araç sahipler ( lütfen kimse yannış anlamasın benimkisi sadece merak hepimiz geniş bir aileyiz :D ) bu bölgede kaç kişiyiz belki gün içerisinde bir birimizi hep görüyoruz ama farkında değiliz ;)

19. berkkamu

Levent Bey (buralpdi) için Geçmiş Olsun Mesajları

Ynt: Levent Bey (buralpdi) için Geçmiş Olsun Mesajları levent kardeş büyük geçmiş olsun yazını okuyunca içim sızladı valla allah sevenlerine bağışlasın seni işallah kısa sürede sağlıgına kavuşursun. saygılarımla allaha emanet ol
  20. berkkamu

Zj'nin Kötü Özellikleri Nelerdir?

Ynt: Zj'nin Kötü Özellikleri Nelerdir? evet master de adem usta ve servis müdürü uğur bey var baya ilgileniyorlar, ama dediğim gibi ben daha yakıtın nasıl düştüğünü çözemedim :-)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR