Arama sonuçlarınız

1. C

Başlangıç Motorsikleti Önerileriniz

Başlangıç için 2. el motor alıcağım fakat tecrübelilerin tavsiyesini almak istedim 3.000-3.500 tl bütçem var ybr-125 uygun gibi geldi fakat baska alternatifler de arıyorum. bir de ikinci el moto alırken nelere dikkat etmeliyim? beni aydınlatın lütfen...

2. C

Garmin eTrex H GPS nasıldır?

trekking ve geocaching de kullanacağım ucuz bir gps cihazı bakıyorum. aradığım özellikler: *geocachingde bana yer göstermesi ve işaretleme *rotayı kaydetmesi *topoğrafik haritadan falan anlamam gogle earth gibi gösterip sıcak-soğuk dese yeter : )...
  3. C

Rota Keşfi ve İşaretleme

Yeni rotalar keşfetmek rota aynı da olsa farklı yoldan gitmek benim hoşuma gider ve genelde böyle yapmaya çalışırım. bu rotaları keşfettikten sonra hem dönüşte kaybolmamak hem bir dahakine aynı yolu kullanmak için doğaya zarar vermeden ve kalıcı olarak nasıl işaretliyebilirim?

4. C

Yeni Üyelere Kısıtlama...

yeni bir üyeyim. burayı rota ararken google aracığılıyla buldum. amacım birkaç rotaya bakıp yakın zamanda yapacağım yürüyüşü rotalandırmaktı fakat üyelerin paylaştığı haritaları ve eklentileri benim gibi yeni üyeler göremiyor. bu demek değildir ki bu siteye yalnız bunun için üye oldum tabiki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri