Arama sonuçlarınız

1. C

Araç Tavsiyesi Rica Ediyorum

Renault espace aradığınız araç olabilir.

2. C

Doğa Yürüyüşlerindeki Sofralarımızdan Bir Demet (Açken Açmayınız)

Ynt: Doğa Yürüyüşlerindeki Sofralarımızdan Bir Demet (Açken Açmayınız) tavsiye edebileceğiniz konserve yiyecekler varmı? mümkünse markalarıyla. belki reklama girebilir ama markadan markaya cok farkediyo ve bazıları yencek gibi olmuyor.
  3. C

Başlangıç Motosikleti Tavsiyesi

ikisi de güzel motorlar fakat xl200'ün 2. eli 4-5 bin tl civarı ve bu bütçemi aşar şimdilik, derby terra 125'in ise 2. elini bulamadım fakat sıfırından tahminle ikinci eli 5-6bin lirayı bulur. Teşekkürler

4. C

bursa'da yasayan arkadaslara da bi sorum olacak. bursa'da 2. el moto nerde satılır? bir 2. el pazarı ya da galerisi var mı? varsa tavsiye edebileceğiniz var mı?
  5. C

honda cbf 150 oldukça uygun geldi şuanda hem motoru büyük hem daha güzel görünüyor fiyatıda hemen hemen aynı. biraz araştırdım ve ybr-125 den caydım denilebilir. peki 2. el alırken nesine bakıyım? ehliyeti daha yeni alıcaz pek bi fikrim yok o yüzden. birde ruhsat işlemleri ne kadar tutuyor...

6. C

Başlangıç için 2. el motor alacağım fakat siz tecrübelilere de danısmak istedim bütçem max. 3.500Tl fakat daha ucuz olrsa süper olur. naked/roadster tipi bir motor arıyorum yamaha ybr 125 uygun geldi şu anda fakat alternetif arıyorum. bir de 2. el alırken nelere dikkat etmeli? değerli...

7. C

Başlangıç Motorsikleti Önerileriniz

Başlangıç için 2. el motor alıcağım fakat tecrübelilerin tavsiyesini almak istedim 3.000-3.500 tl bütçem var ybr-125 uygun gibi geldi fakat baska alternatifler de arıyorum. bir de ikinci el moto alırken nelere dikkat etmeliyim? beni aydınlatın lütfen...
  8. C

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... model abimizin giydiği tişörtün bedeni nedir? ordan yola cıkalım...
  9. C

Garmin eTrex H GPS nasıldır?

trekking ve geocaching de kullanacağım ucuz bir gps cihazı bakıyorum. aradığım özellikler: *geocachingde bana yer göstermesi ve işaretleme *rotayı kaydetmesi *topoğrafik haritadan falan anlamam gogle earth gibi gösterip sıcak-soğuk dese yeter : )...

10. C

Hangi Kitabı Okuyorum?

seyahat sanatı*-Alain de Botton Alain de Botton, Flaubert, Wordsworth, Baudelaire ve Van Gogh gibi yazar ve sanatçıların rehberliğinde keyifli bir seyahate çağırıyor. Bu seyahate çıkan okurlar, yaşadıkları kent ve doğa ile ilgili düşüncelerini gözden geçirme şansını yakalayacaklar. Kitabı...

11. C

Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor?

Ynt: Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor? denedim ama işe yaramadı. sanırım sorun fermuarın tırtıklarında. elimin ayarı da yok zaten iyice sıkıştı :D . yanıma kalan şey çadırın içinden çıkan ve evi batıran milyonlarca kum tanesi ve beni kamp günlerine götüren deniz kokusu oldu...
  12. C

Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz?

Ynt: Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz? 2009 yazında foça festivaline gitmek için eskişehir-izmir trenine binmiştim (karesi ekspresi). gece 11 de binicem nasılsa 10 da orda olucam uyurum derken trende gece ışıkların kapanmadığını, numarasız koltuklarda kapmaca yaşandığını ve...

13. C

Kendi Kamp Ocağınızı Yapın

Ynt: Kendi Kamp Ocağınızı Yapın arkadaşlar reşo yakıtı diye birşey var, jel şeklinde yanıcı madde. kimyasal bir ateşe benziyor mavi ateş veriyor fakat duyduğuma göre kırmızı ateş vereni de varmış. üzerinde direk pişirmek (şişlere takıp vs.) pişirmek sağlıklı olurmu bilmem ama konserveleri ve su...
  14. C

Yeni Üyelere Kısıtlama...

Ynt: Yeni Üyelere Kısıtlama... özür dilerim ozaman ya çemkirdim biraz ... :) Barış
  15. C

Yeni Üyelere Kısıtlama...

Ynt: Yeni Üyelere Kısıtlama... Üye olmakla bir derdim yok zaten. siteye rastladığıma sevindim ve isteyerek üye oldum ama eke bakamamaktır şikayetim. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8096.0 bu sayfada kedimerdivenleri diye ek var keşiş adlı arkadaşın yazdığı yazıda linke basınca...

16. C

Ynt: Kendi Kamp Ocağınızı Yapın çok pratik ve güvenli gibi gelmedi (özellikle outdoorda) ama yaratıcılığınızı tebrik ediyorum :) Barış.
  17. C

Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor?

Ynt: Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor? Teşekkürler... Barış
  18. C

Rota Keşfi ve İşaretleme

Ynt: Rota Keşfi ve İşaretleme teşekkürler ama daha alternatif yollar arıyordum :D navigasyon yada gps :) gibi şeylerin fiyat-kullanışlılık oranı bence tartışma konusu. daha çok yola koyabileceğim işaretlerden bahsediyorum. mesela kireç tozu doğaya zarar verir mi? ağaca çabut bağlamak falan...

19. C

Ynt: Kendi Kamp Ocağınızı Yapın metanol ve fiberglas(cam elyafı) nı nerden temin edebilirim? Teşekkürler. Barış
  20. C

Ynt: Kendi Kamp Ocağınızı Yapın metanol ve fiberglası nereden temin edebilirim? teşekkürler. Barış

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri