Arama sonuçlarınız

1. serhatkandemir

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

Öncelikle siparişiniz hayırlı olsun. Umarım bir an önce karavanınıza kavuşur, sağlıkla huzurla keyifle kullanırsınız. Bizde 2020 model 6 aylık Bürstner 430 TS modelini ikinci el olarak satın aldık. Bende yatağın üzerine heki düşündüm ama güneş paneli var. Şimdilik keyifle kullanıyoruz. Karavan...

2. serhatkandemir

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

Dün vardı ilanda bugün satılmış ☺️ Bende bakıyorum her iki markaya da.
  3. serhatkandemir

Grand Cherokee 2.7 2004 Model Motor Soğutma Suyu Lambası

Evet öyle yapacağız haklısınız ama antifiriz eklendiğinde zayıf yerleri patlatıyormuş. Cesaret edemedik. Bir ara gözümüzü karartıp antifiriz eklemeyi düşünüyoruz İlginiz için çok teşekkürler.

4. serhatkandemir

Sorun kendiliğinden halloldu Artık yanmıyor. Herkese ilgi ve desteğinden dolayı teşekkürler

5. serhatkandemir

2004 Model 2,7 Aracım Sabahları İlk Marşa Basmada Zor Çalışıyor

Evet haklısnız. Çekvalf takılması çözüm olmadı.

6. serhatkandemir

Rengini görme şansım olmadı ama araç çalıştıktan hemen sonra arka tarafa baktığımda duman attığını görüyorum sonra kesiliyor bu devam etmiyor
  7. serhatkandemir

Teşekkür ederim, sağolun ☺️
  8. serhatkandemir

Isıtma bujilerine de bakıldı. Araç cihaza bağlandı bir sorun görünmüyor. Çalıştığında egzozdan baya bir duman atıyor

9. serhatkandemir

Merhabalar, 2004 Model 2,7 Aracım Sabahları İlk Marşa Basmada Zor Çalışıyor. Yeni akü takıp denedik aynı sorun devam etti. (Aküden değil) Ustam, mazotun geri kaçırma ihtimali olabilr diye, depodan gelen hortuma mazotu depoya geri kaçırmayacaksibop taktı aynı sorun yine devam ediyor. Sorun ne...

10. serhatkandemir

Merhabalar, 2004 model Grand Cherokee 2.7 aracımın motor soğutma suyu seviyesinin azaldığını gösteren arıza lambası yanıyor. Sürekli kontrol ediyorum su eksiltmiyor, bazen sönüyor birkaç gün yanmıyor. Sistemdeki su pas tutmuştu ve temizlendi. Yeniden sadece su ekledik, antifiriz koymadık. Su...
  11. serhatkandemir

Grand Cherokee Wj Boş Kumanda Kabi

İlgi ve cevabınız için çok teşekkür ederim. Benim elimde bulunan orjinal kumandası yeşil renkte ve üzerinde jeep yazısı var. Orjinalinden bulmaya çalışıyor, şansımı deniyorum. Bulamazsam gri veya siyah fark etmez temin edeceğim artık.

12. serhatkandemir

Grand Cherokee Wj Boş Kumanda Kabi

Merhaba, Benim kumandanın orjinal rengi yeşil ve kırmızı buton yok. Elinizde yeşil renk ve iki tuşlu olanından var mı ? Yoksa nereden bulabilirim. Teşekkür ederim. Selamlar.
  13. serhatkandemir

İzmir Bornova Ay Yıldız Offroad Team

Selam.
  14. serhatkandemir

2004 Grand Cherokee 2.7 CRD - WJ 'de Direksiyon Sorunu

Bilgilendirme için teşekkürler.

15. serhatkandemir

Grand Cherokee 2,7 Crd Izmir'de Güvenilir Usta

Teşekkür ederim.
  16. serhatkandemir

Grand Cherokee 2,7 Crd Izmir'de Güvenilir Usta

Merhabalar, 2004 Model Grand Cherokee 2,7 Crd Vision Serisi aracımı tamir ve bakım için İzmir'de nereye götürmeliyim. Önerilerinizi bekliyorum. Her güvenilir ustası olmayan birey gibi, benimde kafam karışık ve endişeliyim. Şimdiden herkese teşekkürler.
  17. serhatkandemir

2004 Grand Cherokee 2.7 CRD - WJ 'de Direksiyon Sorunu

Merhabalar, Bende bir hafta önce 2004 model Grand Cherokee 2,7 Vision Serisi bir araç aldım. Aynı problem bende de var. Araç yolda geziyor, araç sollarken veya dar bir yerden geçmem gerektiğinde ayağımı gazdan çeker ya da frene basarsam kontrol etmekte zorlanıyorum. Çok farklı fikirler okudum...

18. serhatkandemir

Defender 90 Pick-up Projesi Için Start Verdik

Hayırlı olsun, umarım emeklerinizin karşılığını kısa zamanda alır ve aracınızın keyfini sürersiniz.
  19. serhatkandemir

Hyundai Galloper Club Türkiye

Haşmet Bey Merhaba, Galloper ilgimi çeken bir araç, ama hakkında fazla bilgiye ulaşamadım. Eh, bir bilene sor demişler. Objektif olarak olumlu ve olumsuz önerilerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Selamlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri