Arama sonuçlarınız

1. F

Tekirdağ - Şarköy Olukbaşı - Sufunya - Maymundere Gezimiz (09 Mayıs 2010)

Ynt: Tekirdağ - Şarköy Olukbaşı - Sufunya - Maymundere Gezimiz (09 Mayıs 2010) çok güzel kareleri bizimle paylaşmışısınız teşekkürler

2. F

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? nalan / söz verdik
  3. F

Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (28 Mart 2010)

Ynt: Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (28 Mart 2010) gelmeyi çok istiyordum ama malesef elimde olmayan nedenlerle katılamıycagımı bildiririm listeden ismimi sildim

4. F

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoşgeldiniz Amorphis birçok faydalı bilgiler ve tercih ettiginiz spor bölümünlerine bakmayı ihmal etmeyiniz :)
  5. F

Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında

Ynt: Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında gidilmiycek yerlere gitmeyi severim sebebi? belayı mıknatıs gibi çekerim burayada gitmessem olmaz sanırım :) ahh birde nereymiş ögrenseydik

6. F

Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (28 Mart 2010)

Ynt: Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (28 Mart 2010) 01- Cem Emrullah 02- Sedat Açıl 03- Oktay Koltan 05- Zeynep Esra Tez 06- Abdullah Demir 07- Dilek Polat 08- Özlem Taşöz 09- Ahmet Çadırcı 10- Hilal Kaplan 11- Samet Yusein Yusuf 12- Burcu Şevik 13- Nazan Özhan 14- Murat Seyfi...

7. F

Pınara Camping

Ynt: Clup Pınara Camping 25 Martta Açılıyor. çok güzel bir bilgi
  8. F

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu canım hoşgeldin bende ilk başlıklar arasında kayboldum daha yeni yeni alışmaya başladım ;D dedigim kadar güzel bir siteymiş dimi
  9. F

Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

Ynt: Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor yine çok güzel resim kareleriyle karşı karşıya kaldım resimlere bakarken bile beynimin dinlendigini bir an için sanki oralardaymışım gibi hissettim bu resimlerden sonra gelde iş yap ;D

10. F

Gökçeada Gezisi Seyyah-34 İle

Ynt: Gökçeada Gezisi Seyyah-34 İle bilgilendirme için teşekkür ederim :)

11. F

Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü (Büyükçekmece)

Ynt: Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü (Büyükçekmece) bende çok begendim hatta msn iletime bile yazdım arada okumak iyi geliyor :)
  12. F

Gezenbilir İzmir ; Onur Mahallesi - Yamanlar - Doğançay Doğa Yürüyüşü (26 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir ; Onur Mahallesi - Yamanlar - Doğançay Doğa Yürüyüşü (26 Nisan 2009) harika bir doga yürüyüşü olmuş paylaşım için teşekkürler

13. F

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz ben biraz yabancılıgımı attım üzerimden :) hala başlıklar arasında kayboluyorum ama çok güzel bilgiler var tavsiye ederim
  14. F

Uçan Balıklar?

Ynt: Uçan Balıklar? aaaa bu ballıklar cidden uçuyor ;D ;D
  15. F

İğneada

Ynt: İğneada igneada yı ilk keşfettigimde hayran kalmıştım iki dönem yaz tatilimi orda geçirdim ormanı gölü deniz mükemmel güzellikde minik bir köy ve haftasonu ziyaretçilerinin bol oldugu şirin bir köy konaklamak için pansiyon veya eşyalı ev kiralıyabiliyorsunuz balıkçıların denizden...

16. F

Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü (Büyükçekmece)

Ynt: Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü (Büyükçekmece) istanbul da yaşayan ve e5 den geçerken görmeme ragmen hiç gidipde ziyaret etmedigim bir yer olması sebebiyle kendime çok kızdım bir dahaki sefere mutlaka ugruycam :)
  17. F

Büyükada Aya yorgi

Ynt: Büyükada Aya yorgi büyükada ya gitmiştim ama aya yorgi ye zaman kalmadı bu haftasonu gitmeyi planlıyordum bu sefer direk sizin tavsiyenize uyucam bilgilendirme için teşekkürler
  18. F

Gökçeada Gezisi Seyyah-34 İle

Ynt: Gökçeada Gezisi Seyyah-34 İle dogruyu söylemek gerekirse hala başlıklarda keşif yapmaya çalışıyorum :) laf aramızda bazen buldugum çok güzel bir başlıgı uzun süre aramak durumunda kalıyorum :D

19. F

Karavanla Gökçeada Turu (1-10 Temmuz 2009)

Ynt: Karavanla Gökçeada Turu (1-10 Temmuz 2009) hımm anlaşılan gökçeada ya bir tur yapmak lazım katılım olursa bende gelmeye çalışırım :) not: haftasonu tabiki
  20. F

" 14 Mart " Pazar....Kınalıada Ekşııın (:

Ynt: " 14 Mart " Pazar....Kınalıada Ekşııın (: yazın bende bisiiklet turu yapmıştım gerçekten çok güzel bir etkinlik yapmışsınız tebrikler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri