Arama sonuçlarınız

1. sebiha33

Motokaravanda Sürekli Yaşam

leyla hanım ne yaptınız karavan işini? merak ettim sizi, eski bir karavancı olarak..

2. sebiha33

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) ama sanırım bu makinalar ancak dışarıdan elektrik alarak çalıştırılabilir değilmi süreyya bey? ben hiç elektrik almıyorum, o zaman elmatikle yıkamaya devam galiba :D
  3. sebiha33

Bayan Karavancılar Nerede?

Ynt: Bayan Karavancılar Nerede? asuman hanım merhaba iki haftadır antalyadayım,şu andada kemerdeyim sizinle tanışmak isterim...

4. sebiha33

Bayan Karavancılar Nerede?

Ynt: Bayan Karavancılar Nerede? numunelik olarak bende varım galiba...
  5. sebiha33

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) iskender bey hoşgeldiniz aramıza, sizinle telefonda tanışmıştık biz zaten:)) güneş paneli için aramıştım sizi...hatırladınızmı beni?

6. sebiha33

Gezenebilir Karavan Grubu 2010 En İyi Kamp Fotoğrafı

Ynt: Gezenebilir Karavan Grubu 2010 En İyi Kamp Fotoğrafı hadi afiyetler olsun yusuf ;)

7. sebiha33

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) sayın racoed bu konulardan hiç anlamam :) yanlış anlayıp yanlış birşeylerde yazmış olabilirim, eğer öyleyse idare ediniz :D kendi çapımda yardım etmeye çalıştım saygılar vede sevgiler tüm dostlara
  8. sebiha33

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) bir tarafı çakmak girişi diğer tarafı normal priz olan bir aparat var, çok kullanışlı her türlü kullanılabiliyor, ben laptop için almıştım çok memnunum, fiyatı 70- 80 arası, media marktan 80 tl ye aldım ben.... kolay gelsin..
  9. sebiha33

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) haydi hayırlısı süreyya bey, çok mutlu olursunuz umarım karavan yaşamında, ben çok sevdim bu yaşam biçimini çoook eksiklerim olmasına rağmen...... selamlar

10. sebiha33

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) sayın karagözlers yeni karavanınız hayırlı olsun çok sevindim, kazasız geziler dilerim, şimdi nerelerdesiniz? ben izmirdeyim şu sıralar, bu yakınlardaki arkadaşlarla görüşmek isterim... karavanda sürekli yaşayan dostlar nerelerdesiniz? yakınlarda...

11. sebiha33

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) yusuf yeni haberim oldu başınız sağolsun, geride kalanlara uzun ömürler versin allah....
  12. sebiha33

24 Kasım Öğretmenler Günü

Ynt: 24 Kasım Öğretmenler Günü tüm öğretmen arkadaşların öğretmenler günü kutlu olsun, saygılar hepsine.....

13. sebiha33

Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ?

Ynt: Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ? teşekkür ederim yusuf bey, inşallah gelirim, görüşmek dileğiyle saygılar..
  14. sebiha33

Evimi Satıp Karavanda Sürekli Yaşama Düşünceme Neden Sürekli Muhalefet Ediliyor?

Ynt: Evimi Satıp Karavanda Sürekli Yaşama Düşünceme Neden Sürekli Muhalefet Ediliyor? sevgili yusuf, cavid bey vede süreyya bey teşekkür ederim, süreyya bey ben hiçbirşey için geç kalınacağını düşünmüyorum, zararın neresinden dönersek kar oradadır, yollarda görüşmek dileğiyle, kolay gelsin
  15. sebiha33

Evimi Satıp Karavanda Sürekli Yaşama Düşünceme Neden Sürekli Muhalefet Ediliyor?

Ynt: Evimi Satıp Karavanda Sürekli Yaşama Düşünceme Neden Sürekli Muhalefet Ediliyor? sayın karagözlers bende uzun zamandır düşünüyordum(karavanda sürekli yaşamayı),ama çok karşı çıkan oldu vede cesaretim kırıldı, hatta bir ara herşeyden vazgeçip karavanımı satmayıda düşündüm, sağolsun burdan...

16. sebiha33

Ynt: Evimi Satıp Karavanda Sürekli Yaşama Düşünceme Neden Sürekli Muhalefet Ediliyor? sayın karagözlers bende uzun zamandır düşünüyordum(karavanda sürekli yaşamayı),ama çok karşı çıkan oldu vede cesaretim kırıldı, hatta bir ara herşeyden vazgeçip karavanımı satmayıda düşündüm, sağolsun burdan...
  17. sebiha33

Ynt: Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ? teşekkür ederim sayın ykamas, şimdi karavanda sürekli yaşamada geçmiş bulunuyorum, evimi kiraya verdim, vede bu kadar mutlu olacağımı bilseydim karavan yaşamında çoktan geçerdim inanın, inanılmaz sevdim böyle...
  18. sebiha33

Ynt: Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ? :))))neden ki??? olamazmı yani? ben yalnız geziyorum karavanla, tamam genç değilim ama olsuuun sonuçta bayanım:)))

19. sebiha33

Kimlerin Karavanı Var?

Ynt: Kimlerin Karavanı Var? teşekkür ederim sami bey ve bülent usta....
  20. sebiha33

Kimlerin Karavanı Var?

Ynt: Kimlerin Karavanı Var? sayın Bülent ustam siz sanırım ankaradansınız, vede tahminim doğruysa yusuf sizden söz etti bana, sizinle görüşmeyi(tel,de de olsa) çok istiyorum, araç yatmıyor ustam çünkü benim şehir içinde binecek başka aracım yok sürekli onunla geziyorum, aslında bazı sorunlarım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,154
Kaydolan Son Üyemiz
1karus

Çevrimiçi üyeler

Geri