Arama sonuçlarınız

1. karineyn86

Bayram Sonrası Trekking Ve Whatsap Grubu

0507 051 60 51 Samet -- BU ARKADAŞA MESAJ ATARSANIZ SİZİ EKLEYECEKTİR

2. karineyn86

19-20-21 Mayis Marmara Bölgesİ Haydİ Kamp'a

KAMP YERİ BELLİ OLDU PERŞEMBE AKŞAMDAN ÇIKIYORUZ YER: BOLU ALADAĞLAR Gelecek arkadaşları bekleriz
  3. karineyn86

19-20 Mayıs Sakarya'da Kamp Arkadaşı Arıyoruz

tlefon numarasına yazdıysanız sizi ekleyecektir

4. karineyn86

19-20-21 Mayis Marmara Bölgesİ Haydİ Kamp'a

Arkadaşlar siteden tanışarak samimiyetimizi devam ettirdiğimiz ve uzun süredir birlikte etkinlik yaptığımız arkdaşlar ile birlikte 19/20/21 mayısta Marmara bölgesi (Kocaeli-Sakarya-Düzce..) taraflarında kamp atılacaktır. ilgilenen arkadaşlar, ilk deneyimi olacaklar, korkup tek başına...
  5. karineyn86

siteden de yazabilirsiniz, ya da dilerseniz, 0507 051 60 51 Samet, bu arakdaşa whatsaptan yazın sizi gruba eklesin anlık takipte kalırsınız

6. karineyn86

arkadaşlar, 18 mayıs gecesinden sakarya, kocaeli, düzce taraflarında kamp atılacak, hem kamp hem balık avlak yeri için yer belirleniyor, gelecek arkadaşlar varsa buradan yazabilir yahut anlık ileti yazmak için Samet ile irtibatlaşabilir.

7. karineyn86

Merhaba, 18 mayıs akşamı siteden uzun süredir kamp yaptığımız arkadaşlarla 3 günlük kamp'a gideceğiz, geleceklerin arasında nişanlısı ile gelen birde bayan olacak, Sakarya, kocaeli, düzce taraflarına gidilecek ancak yeri henüz belirlemedik, siteye kamp ve balık avlak yeri tavsiyesi altında konu...
  8. karineyn86

Kocaelİ- Bursa- -sakarya-bölgesi Kamp Ve Balık Avlak Yeri Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba; Sitedeki arkadaşlarla 18 Mayıs gecesi 3 günlük bir kamp programımız var, KOCAELİ, SAKARYA, BURSA bölgelerinde kamp ve balık (dere yahut göl tavsiye) tavsiye edebileceğiniz, biraz insanlardan ırak yerler varmıdır? Torkul gölü diyorduk ancak oradaki göl'e balık atmışlar...
  9. karineyn86

Istanbul Pendik Ve Civarı Yürüyüş Arkadaşı Arıyorum

Arkadaşlar bir grubumuz var, whatsaptan haberleşerek marmara ve çevresi treeking, kamp vs yapıyoruz dilersenz Bayram Sonrası Whatsapp grubu konuya bakınız ordaki samet arkadaşın teline yazmanız yeterl olacaktır,

10. karineyn86

ayşe hanım whatsaptaki arkadaşlarla 17 aralık için marmara bölgesinde bir etkinlik yapılacak. dilerseniz samet beye mesaj atabilirsiniz bu konuda

11. karineyn86

ağası yiğit olanın etbaı sarhoş gezer

ağası yiğit olanın etbaı sarhoş gezer
  12. karineyn86

samet, gidiyormuyuz ekimdekine ;)

13. karineyn86

evet ikinci program yapıldı en son 9 ağustos pazar günü oldu gitmeyi çok istemiştim ama nasip olmadı, sanırım ilerleyen günlerde yeni bir program düzenlenecek
  14. karineyn86

Ynt: Bayram Sonrası Treeking Ve Whatsap Grubu tabiki, siz isterseniz beni ekleyin ben grubu oluşturan arkadaşa numaranızı veririm, şimdi ona sormadan doğrudan numarasını vermek olmaz 0507 022 79 92
  15. karineyn86

Arkadaşlar merhaba, geçen gün açılan bir konunun devamında 5-6 arkadaş bayram sonrası treeking yapalım yapmayalım tartışması yaparken pm'den iletişime geçtik ortak bir gün belirlemek ve birbirimizle anlık iletişime geçmek için watsap'ta bir grup oluşturduk şu an faal olarak görüşebiliyoruz. Ben...

16. karineyn86

Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı valla çok iyi olur hocam, bir program olursa bende katılmak isterim
  17. karineyn86

Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı işlerin yoğunluğundan tarafıma atılan pm'yi yeni gördüm ve konuyu okuduğumda 13 haziranda aktivite'nin planlandığını ve sanırım yapıldığını öğrendim. nereye gidildi acaba, birde yorumlarınızı alsak en azından bir dahaki program için bize güzel bir...
  18. karineyn86

İş Kursam Ne İşi Kurardım

Ynt: İş Kursam Ne İşi Kurardım konunun üzerinden baya bir zaman geçmiş ancak belki yeni bir iş bulamamış olabilir ve halen asgari ucretle geçici bir yerde çalışma olma ihtimalinize karşı kıt aklımla yazmak istedim. Arkadaşım herkes yaşadığı çevreye çok güzel der ve çok para olduğunu söyler...

19. karineyn86

Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı Merhabalar arkadaşlar konuyu yeni gördüm treeking olmadıysa bende katılmak isterim, istanbul Silvirideyim Marmara bölgesinde herhangi bir il olabilir sefapala69@gmail.com

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri