Arama sonuçlarınız

1. E

Defender Şase No

Ynt: Defender Şase No Oguzhan bey keske o kadar basit olsa universiteden ojinallik raporu istiyorlar dediginiz sekilde yapmayi bende dusundum fakat ayni formda tam uzerine hataziz yapma ihtimali biraz zor oldugu icin vaz gecdim buseferde sahtecilik felan gibi seylerle ugrasmak daha zor...

2. E

Defender Şase No

Merhabalar 87model defender aracımın şase nosunun tam olarak okunammasi sebebi ile tuv turk muayenesinden ağır kusurlu olarak takıldım .Ne kadar temizledisemde korozyondan dolayı numaraların bazıları yok olmuş.sonuc olarak yeniden numara çaktırmam gerekdiğini söyleyerek daha sonra tespit'e...
  3. E

DEFENDER DERBRİAJ ÜST MERKEZİ

Ynt: DEFENDER DERBRİAJ ÜST MERKEZİ merhabalar .aynı sorunu bende yaşadım üst merkezi bir yıl önce lucas marka yenisi ile değiştirdim bir yıldır sorunsuz kullanıyorum . tamir takımı ile verim alınabileceğini düşünmüyorum zaten okadar uğraşıp merkez söküldükden sonra sadece tamir takımı...

4. E

110 dizel marş dinamosu <motoru<

Ynt: 110 dizel marş dinamosu <motoru< merhabalar . bence elektirikcinizi değiştirmelisiniz ,kastettiğiniz kömürlerin lehim bağlantısı ise yeni kömürleri lehimlemeniz gerekmiyor,bağlantı elemanları fabrikasyon lehimli olan kömürlerden alıp hiç lehim yapmadan yerine takabilirsiniz.
  5. E

87 defender gösterge paneli nerede bulurum

Ynt: 87 defender gösterge paneli nerede bulurum merhaba .kayalar otodan istediğiniz parçaların hepsini temin edebilirsiniz,ancak birbütün halinde gösterge panosu şeklinde değil ,herbir parça ayrı ayrı satılmakdadır.tabiki herbir parçayı alıp monte edebilirsiniz ama tafsiyem parca...

6. E

Defender Şanzıman Sorunu ile İlgili Tavsiye İhtiyacı

Ynt: Defender Şanzıman Sorunu ile İlgili Tavsiye İhtiyacı reha bey ilginize çok teşekür ederim

7. E

Zıpkınla Balık Avı

Ynt: Zıpkınla Balık Avı :'(.ZIPKIN AVINA EVET TÜPLE AVCIĞA HAYIR!!!
  8. E

Defender Şanzıman Sorunu ile İlgili Tavsiye İhtiyacı

Herkeze selamlar . 87model düz dizel bir lr.110toplamaya calışıyorum vitesleri cırtlatmadan geçirebilmek için çaba harcamak zorunda kalıyorum.sanırım senkromeç problemi var? benim bilgisi olup, bukonuda bana yardımcı olabileceyini düşünen dostların tafsiyelerine ihtiyacım var .Öğrenmek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri