Arama sonuçlarınız

1. H

2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 Td Hakkında sorun motoru yapan ustada deil binici olan müşteridede deil amerikancı dediğinizde istanbulda mehmet vardır abd de general motor da usta başı olan tanzer usta vardır vs bu kişilerle ve bi çok sayamadığım amerikancı ile uzun zamandır dostluğum var...

2. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 Td Hakkında bu araçların genel anlamda sorunlu olup olmadığını anlamak aslında çok basit sahibinden.com a girin satılıklara bakın genelde 3.1 td ler hasarlı olmamasına rağmen sürekli hasarlı araçlar bölümünde ilanlarına rastlarsınız ilanları motor hasarlı diye...
  3. H

ML 320 Mercedes

Ynt: Ml 320 Mercedes sizin aracınız sorunsuz olabilir ancak bizimki öyle olmadı maalesef ve bi çok ml sahibi arkadaşlar edindim hepimizin başını belaya sokan bi araçtı sizinki dizel o konuda yorum yapamam çünkü onlar hakkında bi bilgim yok bendeki 320 benzinli idi bela nın ta kendisi...

4. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında ben aracı eleştirmedim bende 300c var şuan amerikancıların hepsini tanırım ben gördüklerimi ve ustaların deneyim görüş ve paylaşımlarını anlattım sadece...bir defa kullandım ama onu kullandım dan sayıp söylemek istemedim çok kısa araç hakkında...
  5. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında arkadaşım bu konuyu çok eskiden açmıştım 3 tane jeep deiştirdim konuyu açtığımdan bugüne kadar bostancıdaki amerikancıların neredeyse hepsini tanırım ama fahri ustayı bilmiyorum açıkcası ancak hiçbir servisden 3.1td iyi cümlesini duymadım fahri...

6. H

ML 320 Mercedes

Ynt: ML 320 Mercedes evet söylediğiniz gibi şans önemli bi faktör sizden önceki sahibi çok çok düzgün kullandıysa siz hayrını görmüşsünüz ama genede riske girmeye deymez derim alacak kişilere...genel olarak mercedes 2000 yılından itibaren eski ismini zaten kaybetti şu çok sağlam araba...

7. H

ML 320 Mercedes

Ynt: ML 320 Mercedes bende w163 2001 model mercedesim vardı 2 gün evel sattım kurtuldum hatta bu forumdada eskiden araç hakkında eksilerini ve artılarını yazmıştım fakat arabam 130.000km ye geldikten sonra başıma bela oldu şanzıman ve motor arızasından sonra direksiyon kutusu boğaz kelebeği alt...
  8. H

W163'te kronik sorun var mıdır?

Ynt: W163'te kronik sorun var mıdır? rica ederim...
  9. H

W163'te kronik sorun var mıdır?

Ynt: W163'te kronik sorun var mıdır? 2001 w163 mercedesim var kronik olarak arka amortisör sesi ve iç aksamından çukurlarda kasislerde gelen döşeme sesi var.. bu sesleri kesmek imkansız ..artı ve eksi olarak yazıyım..+artıları: mercedesin ürettiği en üstün ömürlü motorlardan biri (mercedes...

10. H

Jeep Grand Cherokee 3.1 Motor Parçalarına Yardım

Ynt: Jeep Grand Cherokee 3.1 Motor Parçalarına Yardım 5.piston sıkıntısı kronik sorun bence deiştirtme aracı satabilirsen sat o motor rektifiye tutmuyo o motor bi açıldımı bidaha 1sene servisten çıkamazsın sana maliyeti 10 milyarı bulur ayriyetten jeep control ün müdürü ekrem beyinde söylediği...

11. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında servislerin yada duyumların sizin için önemi olmayabilir ancak sizde kendi kafanıza göre yorum yapıyosunuz duyumlardan bi farkı yok..sonuçta bu aracın sahibi deilsiniz çok emin olabilmeniz için alın bir 3.1 dizel kullanın fiyatları zaten bedava...
  12. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında rica ederim ben arazi aracı aldım yaklaşık 1 ay oldu arazide kullanmıyorum çünkü arazide işim olmuyor. evden işe işten eve hafta sonlarıda gezmeler vs bu amaçla aldım bi çok insanda bu amaçla biniyor...şehirde yaşıyorum suv almamın nedeni bi çok...

13. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında Sn.oort cloud..yorumunuza tabiki saygılıyım fakat yaklaşık 7 ay önce açmıştım bu konuyu.......ufak tefek tartışmalar olmuştu üstünden uzun zaman geçtikten sonra bunu ısıtıp dile getirmek ders verir gib bi uslupla yazı yazmak ve topic sadece kendi...
  14. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında cem bey sizin kullandığınız 3.1 sorun çıkarmamış olabilir.buna bi sözüm yok fakat 2 gün evel voyager jeep imi bakıma götürdüm serviste 3 adet 3.1 dizel vardı servis sahibi ve usta başı ise istanbulda en iyi amerikancı dedimi ilk adı geçen...
  15. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında 30.000tl dediğiniz araç 100-140.000km de ise alınabilir 150.000den sonra şanzıman sorunu çıkabiliyo aracın servis kayıtları varsa ve fanı deişmiş ise (orjinal fanlarda motor hararet yapıp piston kapaklarını yakıyor) araç alınabilir 150.000km nin...

16. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında amerikan araçlarını bende çok seviyorum hatta hastasıyım ondan şuan tavsiyeler üzerine vortech motorlu en tasarruflu amerikan diye bahsedilen v6 2004 chevrolet trail blazer düşünüyorum.. fakat sizin kullandığınız araç yeni kasa Escalade deil o bile...
  17. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında ben galerilere sordum bi çok servisede sordum kullananlarada araçları övüp övmeme gibi bi durum yok ortada... jeep firmasının kendi motorları deil kullandığı dizel motorlar zaten eskiler italyan yeniler mercedes...... 100.000km de biten amerikan...
  18. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında siz hiç bu konuda araşırma yapmadığınız için 200.000km de motoru ölmez diyip birşey öğrenmeden direk jeep amlemine bakıp kafanıza göre bi yorum yapıyorsunuz.. kısaca crd motorlar performans ve yakıt tüketimi ile ön plandadır fakat ömürleri...

19. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında arkadaşım geçtiğimiz bi kaç gün 2.7 crd leride ben çok araştırdım 150.000km den sonra çok masraf çıkartabiliyo ve parçaları inanılmaz pahalı özellikle 170.000-200.000km arası olanlar komple bitik motor rektifiye istiyo kısaca 2.7 crd lerinde motor...
  20. H

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında teşekkürer servisim var fakat bu 2.7 dizeller 150.000km den sonra arıza çıkartıyomuş bu doğrumu ? en son baktığım satılık 185.000km olan 2.7 dizelin enjeksiyonu sorun yaratmış enjektörler yenisi ile deişmiş 10 milyar tutmuş sahibi öle söledi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR