Arama sonuçlarınız

1. H

lastiğin yakıta etkisi

slm tüm motor sporlarını seven arkadaşlara bende otuz yıla yakındır motorsıklet binerim bir türlü arabaya içim ısınmadı neyse motor değiştirdiğim için hiç lastik değiştirmedim budfaki motorumdan memun kaldımki ilk defa latik değitirdim ve yakıta lastiğin etkisini gördüm tamircime uğradım...

2. H

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? slm tüm motor sever dostlara bende yamaha virağo 1100 kullanıyorum ğücün keyfi banbaşka müthiş zevkli bir makina
  3. H

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu uzun yol yapmamış ama yapmayı planlayan arkadaşlara tavsiyem ekipmanlar kadarda kondisyon sönemli mutlaka yola çıkmadan önce üç aykadar hatta daha fazla süre düzenli spor yaparak kondisyon depolayın müthiş şekilde desteğini ğöreceksiniz çünkü motorda bir...

4. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu slm bende istanbulda katılıyorum ismim şükrü ĞÜVENÇ iletişimle sektöründe hizmet vermekteyim hilaltelekom.com diye satış sitem var bisikletten üç vitesten yani temelden başlayarak 28 yıllık biniciyim şimdilik ve onu çok seviyorum yamaha virağo 1100...
  5. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu bilirim o özlemi kurt adam tekerine taş değmesin senin adına sevindim inşallah herkesin hayali gerçekleşir heycanlı

6. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu mrb cenğiz kardeş makinanın kıymetini bilerek kullan bunlar yol motoru rüzgar ister bilğin vadır mutlaka hatırlatmak istedim ama ahliyetsiz hiç tavsiye etmem bunlar ağır makina dikkatli kullan zevkini çıkarmaya bak tekerine taş değmesin kadeşim...

7. H

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? ğüzel makinalar ömür kardeş tekerine taş degmesin gezinrilerini bizimle paylaşırsan bizide menun etmiş olursun
  8. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu aramıza hoş geldin ümit yaşar kardeşim istğine en kısa zamanda kavuşmanı dilerim toprak ::)
  9. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu katılyorum kesinlilkle daha geniş bir şekilde ele alına bilir çünkü mtrun kaportası sürücü olduğu için üzerinde durulması çok önemli aralıklarlada olsa gündemden düşürmemklazım bende büyük ve ğüçlü motarlara biniyorum ama kapota olduğumu hiç untmadım...

10. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu m vural kardeşim çok ğüzel açıklama yaptınız gene vede yerinde ben daha yumuşak geçtim konuyu korkmasın diye uyarınızı tüm motorcu ve motocu olmaya aday arkadaşlarımızın okumasını tavsiye ederim konuyu tam açtığın için özellikle teşşekkür ederim heycanlı ::)

11. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu aramıza katılmana çok sevindik motor için sanırım acelecisin ilk motor olarak büyük motor tavsiye etmem alacaksa 250 lik bir makina ile başla 125 te olabilir ne kadar usta olduğunu bilmediğim için acele etme ufaktan başla kısa zamanda pişerek büyük...
  12. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu ok murat bey uyarını dikate almaktanbaşka çarem yok şimdilik asılında heycan biraz azaldı yaş elli bir heycanlı ;D

13. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu çok teşşekkür ederim temennileriniz için murat bey siz değerli kareşlerim ve abilerimle tanışmaktan büyük mutluluk duyacağım iletişim sektöründe olduğum vede yetişmiş eleman bulmakta sıkıntı çektiğim için tanışamamakta sıkıntı çekiyorum
  14. H

Motorla Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu (2800 Km)

Ynt: Motorla Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu (2800 Km) bu gezinin vede yorulmlayan arkadşlarımın yazılarına ne yazılabilir okadar ğüzel ğezi bir okadarda değerli yorumlar o rtayı bende izledim tamanını olmasada yüzde doksanını ama sd kartımı kaybettğim için fotoğraf ekleyemedim çok üzğünüm...
  15. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu aramıza katılan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz keşke vakit bulsamda hepinizlede birebir tanışabilsem heycanlı ::)

16. H

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? aramıza yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum yapacağınız gezileri paylaşırsanız memnun olcağız bende yamaha 1100 virağo var çok menunum ama şimdi birde kros merakı uyandı bende kısmet olursa inşallah alacağım hep içimde bir duyğudur zirvelere çıkmak murat dağı...
  17. H

Ynt: Motorla Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu (2800 Km) evet bencede süper bir gezi yapılmış anlatılmaz güzellikleri bizimle paylaşyığınız için en içten teşşekürlerimi sunarım bende 2010 temuzunda yarı içi andolu ve doğu karadeniz olmak üzere karadeniz sahil şeridi ve bazen yaylalara...
  18. H

Ynt: Motorla Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu (2800 Km) slm millet bir süre aranızdan uzak kaldım ama ğüzel bir gezi yaptım tek sıkıntım gurup olmadığım içindi ama 2010 amasya tokat sivas üzerinden kazam alucraya uzandım bir kaç ğünlük dinlenmeden sonra içimdeki ateşe kulak verererek ğümüş...

19. H

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu slm mmillet bende inşallah bu hafta sonu iç anadolu ve doğu anadolu dönüş kısmetse karadeniz üzerinden tura çıkacağım yamaha virağo 1100 le 250 lilikle ğeçen yaz 3000 km yapmıştım kanuni vardı buyıl yamaha ile daha fazlasını düşündüm yaşım 51 bir tek...
  20. H

Adana - Seyhan Baraj Gezisi (18 Nisan 2010)

Ynt: Adana - Seyhan Baraj Gezisi (18 Nisan 2010) evet super bir gezi olmuş paşaylaşımınız içn teşşekkür ederim bu ğibi etkinlilere keşke zaman bulsamda katılsam ama zaman bulamadım işimd tek olduğum için bir arkadaş yetitiriyorum başarabilirsem temmuzda gezi olursa büyük ihtimalle katılırım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri