Arama sonuçlarınız

1. E

99 Se Otomatik Vites Şanzuman Yağı Hangi Marka Olmalı?

Ynt: 99 Se Otomatik Vites Şanzuman Yağı Hangi Marka Olmalı? Marka çok önemli değil DEXTRON 3 Herhangi bir markanın yağını kullanabilirsin

2. E

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey aracınızın vites atışları normalmi yoksa aynı vitesde gider gibimi davranıyor
  3. E

terrano 2.4 i termikli fan

Ynt: terrano 2.4 i termikli fan şu konuda anlaşalım fan termigi isterse 1000000 devirle dönsün motor içerisindeki su radyatöre gitmediği sürece soğumaz.Termostadınızın derecesini ve kaç derece de açtıgını bir termometre yardımı ile ölçebilirsiniz. termostadı yeni değiştirmiş olmanız doğru...

4. E

Ynt: terrano 2.4 i termikli fan Fan termiğinden kesilikle yapmaz boşuna parçanızı değiştirmeyin çünkü fan termiği sadece radyatörde bulunan suyu soğutur oysaki termosta,dın görevi motor biloğu içindeki su sıcaklığı termostadın dercesine göre atıyorum 82 dereceye gelene kadar radyatöre giden su...
  5. E

Ynt: terrano 2.4 i termikli fan ben yinede termostat diyorum düşük dereceli bir termostat takılmış olabilirmi.çünkü sıkıntınızın başka bir sebebi olma ihtimali yok

6. E

Nissan araçlarınızla ilgili her tür teknik bilgi için 0542 511 90 15

Ynt: Nissan araçlarınızla ilgili her tür teknik bilgi için 0542 511 90 15 aracınız hava debimetresi yani aır flow meter kirlenmiş yada arızalanmış olabilir. yinede düzelmezse yakıt pompasını kontrol etmek gerekir.yüksek rakımlarda kalkışlar dahada zor oluyor diyorsanız muhtemelen debimetre diyorum.

7. E

Ynt: terrano 2.4 i termikli fan Aracınızın sorunu fan termiği,nin devamlı dönmesi değil termostadınız açık kalmış değiştirirseniz sorununuz kalmayacaktır.
  8. E

BJ60 LSD Yağı

Ynt: BJ60 LSD Yağı GL5 Sınıfı Lim silip 90 yağ kullanmanız gerekmektedir.
  9. E

NİSSAN

Ynt: NİSSAN birde ben araştırıp size döneyim.

10. E

NİSSAN

Ynt: NİSSAN amortisörleri değiştirmenin hiçbir faydası olmaz. helezon yayların değişmesi gerektigini size söylemiştim galiba nissan patrolün helezonları sizin aracınıza uyum sağlar ve güzel bir süspansiyonunuz olur.

11. E

NİSSAN

Nissan teknik destek için burada buluşalım.
  12. E

13. E

AKDENİZ OFFROAD GRUBU

Ynt: AKDENİZ OFFROAD GRUBU hayırlı ve en güzel offroad,lar sizin olsun
  14. E

1996 Nissan Terrano WD21 Kasa Yükseltme Sorunu

Ynt: 1996 Nissan Terrano WD21 Kasa Yükseltme Sorunu havalı yükseltme sistemlerini düşün birde istersen.
  15. E

terrano 3.0 ddi vites kollarının oldugu bölümde ısınma sorunu....

Ynt: terrano 3.0 ddi vites kollarının oldugu bölümde ısınma sorunu.... nissan terrano 3.0 ın vites kolunun körüğü nün altında lastik izalasyon malzemesi vardır ve bu lastik parça zamanla aşınır delinir ve motor ısısının araç içerisine geçmesine sebeb olur bu bölümü kontrol ettirirsen sorunun...

16. E

terrano II otomatikte geri kaçırma sorunu

Ynt: terrano II otomatikte geri kaçırma sorunu aracın rölanti devri 700 devirin altında ise geri kacırma yapabilir.aynı zamanda çok dik yokuşlarda geri kaçırması normaldir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri