Arama sonuçlarınız

1. B

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey merhaba ben nissan terrano 2 2001 model otomatik vites kullanıyorum çok güzel bir araç çok sağlam ve dayanıklı ayrıca tipi de çok hoşuma gidiyor 5 yıldır kullanıyorum çok az masraf yaptım kış şartlarında traktörün bile çıkamadığı yerlerde o hiç...

2. B

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey merhaba otomatik viteslerde ki 1 ve 2 yazan yerler uzun süreli yokuş yukarı veya aşağı inişlerde kullanılan motorun kompresörünü kullanarak fren yapmadan veya az fren yaparak aşağı iniş sağlamak için yapılmıştır 1ve 2 manuel vites olarak düşünmek daha...
  3. B

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey MERHABA BEN UZUN ZAMANDIR MOTOR SIKINTISI İLE UĞRAŞIYORDUM BURAYA DA YAZMIŞTIM BENİM ARACIMDA KENDİ KENDİNE STOP ETME VEYA GAZ VERME OLAYI VARDI SERVİS ÇÖZEMEDİ AMA BURADA SANAYİDE BİR MOTORCU YANİ BASIT Bİ MOTOR USTASI OLAYI ÇÖZDÜ VE BENİ BÜYÜK...

4. B

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey OSTİM bir dükan değil ikinci el yani her marka aracın çıkma parçaların satıldığı bir site gibi biyer ankarada ostim denince herkez biliyor benim aracın fren telini serviste bulamadım oradan temin ettim
  5. B

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey arkadaşlar belki bilmeyen vardır ankara da ostim diye biyer var her türlü 2. el parça alabiliyorsunuz serviste bulunmayan fren telini orada buldum ve aldım parçalar çok ucuz bilgilerinize

6. B

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey merhaba öndeki demir arkada çeki demiri kesinlikle ruhsata işli olması gerekiyor bir kaza durumunda bu demirler varsa direkman suçlu oluyorsunuz ben çeki demiri taktırdım gerçi çok faydası oluyor yolda kalmışlara yardımdan tutun da ne varsa...

7. B

Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var

Ynt: Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var yardımlarınız için çok teşekkür ederim sonucu buradan size bildireceğim aynı usta sorunu buradada var nissan servisinde de teşhiste bulunamadılar enjektörden kaynaklandığını söylediler ama pek inandırıcı gelmedi bu tür araçlardan pek anlayan yok maalesef...
  8. B

Ynt: Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var bende dilekçe örnekleride var isteyene verebilirim faydası olduysa ne mutlu bana selamlar
  9. B

Ynt: Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var Motorlu Taşıtlar Vergisi Kanunu 5. Maddesine dayanılarak çıkartılan 14.12.2004 tarihli 2004/8327 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı gereğince; 1.1.2005 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, indirimli MTV uygulaması başlatılmıştır. Uygulama gereğince...

10. B

Ynt: Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var MERHABA ÖNCELİKLE ARACINIZIN KASKOLU OLMA ŞARTI YOK MTV UYGULAMASI ŞÖYLE :BİR ARAÇ İÇİN ÖDENEN MTV NİN ARACIN KASKO DEĞERİNİN %5 İNİ GEÇMEMESİ GEREKMEKTEDİR ÖRN: ARACIN KASKO DEĞERİ 27.000 LİRA İSE BUNUN %5 İ 1350 YAPAR SİZDEN BU PARAYI ALMAK ZORUNDALAR...

11. B

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey HAVA SICAKKEN BİR İKİ KERE HARARET PROBLEMİ OLDU ONUN HARİCİNDE PEK BİRŞEY YAŞAMADIM
  12. B

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey merhaba benim aracım dan bazan siyah bazende beyaz duman çıkıyor bazı günler hiç çıkmıyor gayet normal şekilde çalışıyor fazla gaz verdiğim zaman daha çok duman çıkıyor verdiğiniz bilgiler için gerçekten teşekkür ederim arabamı seviyorum ama sorunsuz...

13. B

Ynt: Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var bir konu da bu araçların bandrol sorunu bandrollerinin çok pahalı olduğunu herkes biliyor ama bir kanun çıktı bu kanundan yararlandım ve çok karım oldu kanun şu:son 5 yıla dönük mtv vergisi aracın kasko bedelinin %5 ini geçmememesi gerekiyor ve ödenmiş son 5...
  14. B

Ynt: Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var merhabalar yanıtladığınız için teşekkürler benim aracımda bazan beyaz duman çıkıyor yani her zaman yapmıyor benim için en önemlisi araç rolantideyken kendi kendine gaz verip stop ediyor çalıştırıyorum eğer ayağımı gazdan çekmezssem çalışıyor ve bu stop etmeler...
  15. B

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey MERHABA ARKADAŞLAR NETTE GEZİNİRKEN BURAYI BULDUM VE ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENİMDE 2001 MODEL NİSSAN TERRANO2 TDİ 2.7 OV BİR ARABAM VAR AMA ŞU DUMAN İŞİNDEN ÇOK CANIM SIKILDI BİR DE BURADA BİR ARKADAŞ BAHSETMİŞ ARAÇ KENDİ KENDİNE GAZ VERİP STOP EDİYOR KİME...

16. B

MERHABA ARKADAŞLAR NETTE GEZİNİRKEN BURAYI BULDUM VE ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENİMDE 2001 MODEL NİSSAN TERRANO2 TDİ 2.7 OV BİR ARABAM VAR AMA ŞU DUMAN İŞİNDEN ÇOK CANIM SIKILDI BİR DE BURADA BİR ARKADAŞ BAHSETMİŞ ARAÇ KENDİ KENDİNE GAZ VERİP STOP EDİYOR KİME GÖSTERDİYSEM ANLAMADI HATTA SERVİSE...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR