Arama sonuçlarınız

1. ivan

Kişisel Galeri (Mehmet BOZKURT)

Ynt: Kişisel Galeri (Mehmet BOZKURT) Melih Bey, elinize sağlık fotoğraflarınız gayet güzel. Özellikle de İstanbul başlıklı fotoğrafınızı çok beğendim. Size çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu arada Taha Bey'in serzenişine özel mesaj yerine burada bir bağlantı vereyim, belki doğa ve...

2. ivan

Ne İçin Geziyorsunuz?

Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz? Ben zaten iş gereği çok sık seyehat ediyorum. İş için gittiğim yerlerde; yeni yerler görmek, yeni bilgiler edinmek için biraz zaman ve mesafeyi de ben ekliyorum.
  3. ivan

Anadolu Parsı

Ynt: Anadolu Parsı Herkese merhabalar, Anadolu Parsı neslinin tükenmediği ümidini ben de taşıyorum. İnanıyorum ki bir gün, bu türe ait yaşayan örneklerinin bulunduğu konusunda kamuoyuna müjde verilecektir. Bu konuda (da) bir çalışma yapmış olan Düş Hekimi Yalçın Ergir'in hazırladığı çok güzel...

4. ivan

Resimlerin ve Fotoğrafların Dili

Ynt: Resimlerin ve Fotoğrafların Dili Moskova'dan kareler
  5. ivan

1474 Megapiksel Fotoğraf

Ynt: 1474 Megapiksel Fotoğraf Öncelikle herkese merhabalar, Reha Bey, sitenizdeki fotoğraflarınızı inceledim, hepsi birbirinden güzel. Elinize sağlık. Merak ettiğim husus şu, aşağıdaki bağlantıda bulunan fotoğraftaki yazılar ve saat kulesindeki iki saatin rakamları ters duruyor. Böyle bir...

6. ivan

Tarihi Önemi Olan Fotoğraflar

Ynt: Tarihi Önemi Olan Fotoğraflar Öncelikle herkese merhabalar, "Düş Hekimi" nin General Electric gökkdeleni inşaatının fotoğraflarını kullanarak yaptığı bir çalışmayı, aşağıdaki bağlantıdan ındirebilirsiniz. Bu sunu, sanırım sorularınıza yeterli cevap verecektir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR