Arama sonuçlarınız

1. Babadağlı

Hafta Sonu Offroad Gezi Ve Kamp

Merhaba, ismim Eren. İstanbulda oturuyorum. Jeep ZJ aracım ile gezilere ben de katılmak isterim. Telefon numarasını özelden yolluyorum. Whatsapp grubuna eklerseniz sevinirim.

2. Babadağlı

Jeep Gezi Grubu (i̇stanbul - Standart Araçlar Ile)

Madem konuyu açtık, ilk ben başlayayım. Eren Akgündüz - 1996 Grand Cherokee 5.2
  3. Babadağlı

Jeep Gezi Grubu (i̇stanbul - Standart Araçlar Ile)

Herkese merhaba, forumda benzer konular yer almakla birlikte hem Jeep hem de İstanbul özelinde bir grup sayfası göremedim. Facebooktaki gruplar da oldukça birbirine girmiş durumda. Sayfalar daha çok, araç ve parça alım satım sayfalarına dönmüş. Off-road kelimesi geçince hemen akla yükseltme...

4. Babadağlı

96 5.2 Sahibinden Merhaba

İğneadaya kampa diye çıktık, resmen 2 defa kaza atlattık. Yola çıkmadan Avcılarda lastikleri kontrol edeyim dedim. Sibop elimde kaldı. Yol kenarındaki lastikçilere gidecek kadar idare eder düşüncesiyle geri taktım, etrafını bantladım falan ama yola çıkar çıkmaz fırladı arkadaş. Tıss sesisini...
  5. Babadağlı

Estağfurullah hocam ne hakkı? Forum topluluğa aittir. Son dönemlerde zaten forumlar ve konular eskisi gibi rağbet görmüyor. Hazır sıkça yazılan bir başlık bulmuşken, arkadaşların tecrübelerinden de en iyi şekilde faydalanmak tavsiyelerini duymak gerek. Geçmiş olsun, yine sıkıntılı ve zor bir...

6. Babadağlı

Geçmiş olsun. Hobi ve zevk için aldığımız araçlarda bu tarz olayların başa gelmesi çok can sıkıcı tabii. Geriye hepsi tecrübe olarak kalıyor. Harcanan emek, zaman ve paraya karşı beklediğiniz zevke nihayetinde ulaşırsınız umarım.

7. Babadağlı

Grand Cherokee Yeni Heves Ve Yonlendirme

Ödenecek MTV 1.000TL'yi geçmez şeklinde değil de, şu şekilde oluyor. Ödenecek MTV tutarı (96 model 5.2 araç için 2.284 TL), kasko değerinin %5'ini (20.000x0,05=1.000TL) aştığı için bir alt kademe olan (3.501-4.000 motor hacmi sınıfı olan) 1.629TL üzerinden ödeniyor.
  8. Babadağlı

Merhaba, aracın son durumundan ve servisten memnun kaldınız mı? Bugünlerde benim de aracı servise götürmem gerek. Düzenli bir servis konusunda artık karar verme zamanı geldi.
  9. Babadağlı

Jeep garage ile Master servisi karıştırmışım evet. Aracı sıfır alıp halen daha kullanan bir arkadaşım var. O bana doğrudan Maslak Master servisi tavsiye etmişti. 20 küsur senedir oraya götürüyor aracını. Kendisi lpg'yi yeni taktırdığı için henüz lpg'li araçlara bakmadıklarından haberi yoktu...

10. Babadağlı

Meşhur iki kitten hangisini seçelim, hangisi daha yumuşak hangisinin yol tutuşu iyi vs. derken dolar da aldı başını gitti. Kafa çok karışınca vazgeçtim, bizim için de hayırlısı oldu. Ne kadar çok oynama, o kadar çok dert açacaktı. Aracın markası Jeep. Genlerinde zaten asfalt dışında gitmek var...

11. Babadağlı

Kafanızın rahat edeceği araçlar 35bin'den başlar sanırım. Bazı ilanlara bakıyorum, fiyatları kallavi ama araçlar adeta "benden bu kadar" diyor sanki. Ben de ekspertizi orada yaptırmıştım. Bana da yükseltme kitleri hariç yaklaşık 2,5-3 bin liralık bir masraf çıkarmıştı Nascar. Önceki işim...
  12. Babadağlı

Teşekkürler, inşallah hepimiz araçlarımızı kazasız belasız güzel günlerde kullanırız. Sizin de aracınız hayırlı olsun. Peki sizin Grand Cherokee tercihinizin sebebi nedir? (Alıntı yapınca mesajın rengi neden siyah oldu anlamadım?)

13. Babadağlı

Teşekkürler. Zamanla deneye yanıla öğreneceğiz inşallah. Forumdan da öğrenecek çok şeyimiz olacak.
  14. Babadağlı

Motor soğutması, yağı, freni derken nerede ne var kontrol ederken kısımlarını da öğrenmiş olduk böylece. Vites tam olarak parkta bırakılmamış. En son onu kontrol etmek aklıma geldi. İleri doğru ufak bir boşluk kalmış. Ve ardından motor çalıştı. Ben de rahat bir nefes aldım. Bugünkü gezi planım...
  15. Babadağlı

Aracın aküsünde bir problem vardı, bir kaç defa takviye kablosu ile hareket ettirdim. Sağolsun İnci akü iç beklemediğim şekilde garantiden değiştirdi aküyü. Akü servisteki ustanın söylediğine göre şarj dinamosu 13,8V güç aktarıyor, 14 olması gereken bu değer neticesinde uzun vadede akü tam şarj...

16. Babadağlı

Aracın araziye girmediğini, gayet diri ve sağlam olduğunu söyledi İkitelli ve Maslaktaki ustalar. Satın aldığım kişi de tanıdık olunca biraz daha güven geldi ve satın aldım. Lakin şehir içi kullanımdan ötürü dışına nazaran içi biraz yıpranmış durumda. Ayrıca yaklaşık 2,5-3 bin TL'lik bir bakım...
  17. Babadağlı

Herkese merhaba. Forumu yaklaşık 8 yıldır takip ediyorum. Aracımı aldıktan sonra üye olmak ise bir kaç gün öncesinde nasip oldu. 96-97 yılları, benim orta okul yıllarım. Amerikan otomobillerinin bana göre son altın çağının ilk yılları. Dodge Viper manyağı olarak doğal olarak Chrysler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri