Arama sonuçlarınız

1. emresafak

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX yorumlarınız için teşekkür ederim benim için çpk faydalı oldu

2. emresafak

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX vitara düşünmemin sebebi; cj ile ailemle birlikte bir yere gidemiyorum arka koltuk, bagaj ve rahatsızlık sebeplerinden dolayı ayrıca sadece bulunduğum yerde kendi çapımda gezebiliyorum uzak mesafelere gidemiyorum araziye çıktığım zaman ise devamlı yakıt yetecekmi korkusu...
  3. emresafak

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX zaten 2.0 bir vitara bakıyordum fakat buna rastladım.

4. emresafak

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX aslında düzgün bir vitara buldum. Ama bulduğum arac 1.6 olunca biraz çelişkiye düşmüştüm doğrusu. 4.2 cj5 ten 1.6 vitaraya geçince pişman olurmuyum diye düşünüyordum ama sizin yardımlarınız sayesinde pişman olacağımı düşünmüyorum. Benim cj de hiçbir modifiye yoktu fakat...
  5. emresafak

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Galiba bulduğum aracı alacağım. Gerekli modifikasyonları yaptıktan sonra fotoğrafları sizinle paylaşırım. Bakalım beğenecekmisiniz.

6. emresafak

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX teşekkür ederim peki otomatik olmasının bir dezavantajı olurmu bende daha önce 98 pathfinder 3.3 otomatik vardı kara sapladım biraz zorlayınca şanzıman komple yandı bende kızıp arabayı sattım yine başıma gelirmi diye korkmuyo değilim

7. emresafak

Vitara 1.6 JLX

arkadaşlar ben 90-95 model arası bir vitara 4 kapı otomatik 1.6 jlx almayı düşünüyorum. Fakat araç hakkında pek fazla bilgim yok. Merak ettiğim konu 1.6 motorun arazide ve asfaltta performansı yeterlimi acaba. Siteyi çok araştırdım fakat açıklayıcı bir bilgi bulamadım. Eğer performans yetersiz...
  8. emresafak

Cj-5 İçin Diferansiyel Kilidi ?..

Ynt: Cj-5 İçin Diferansiyel Kilidi ?.. aracımı asfaltta sadece araziye giderken kullanıyorum genelde ağır arazi şartlarında kullanıyorum zaten asfaltta giderkende yavaş kullanıyorum fakat şu anki haliyle arazide istediğim performansı alamıyorum. Araç en ufak bir eğimde 2 çekere veya çapraz iki...
  9. emresafak

Cj-5 İçin Diferansiyel Kilidi ?..

78 model cj5 ime kilit takmak istiyorum fakat hangisinden ve önemi arkayamı takmalıyım karar veremedim. aracımda 31x10,50x15 lastik var tavsiyeleriniz nelerdir.

10. emresafak

Mekanik El Vinci

Mekanik el vinçleri iş görüyormu acaba kullanan, özellikleri ve kapasitesini bilen varmı

11. emresafak

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları bu resimlere bakmak ramazanda niyetliyken sucuk reklamı seyretmeye benziyo iştahım kabardı
  12. emresafak

İlk Defa Bir 4x4 Alacak Kişiye Ne Önerirsiniz ?

Ynt: İlk Defa Bir 4x4 Alacak Kişiye Ne Önerirsiniz ? benim aracımla ilgili problemim yok genel bi soruydu sadece aracımın adı üstünde

13. emresafak

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri plakam iyi ama değilmi
  14. emresafak

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri Maaşallah, maaşallah çok güzel olmuşlar tebrikler.nazar değmesin :D
  15. emresafak

Ynt: İlk Defa Bir 4x4 Alacak Kişiye Ne Önerirsiniz ? biraz tartışmaya açık bir konu oldu galiba

16. emresafak

Çıplak halde en iyi arazi performansını hangi araçta bulabiliriz sizce
  17. emresafak

CJ 5 Destek

Ynt: CJ 5 Destek asfaltta neredeyse hiç kullanmıyorum. Genelde orman yolları veya tamamen yoldışı sadece hobi amaçlı, günlük kullanmıyorum. Mesela bir derede gördüğüm zaman illaki içinden geçmem lazım :), aracıma yapmak istediğimse sadece arazide yüksek performans sağlamak işin aksesuar...
  18. emresafak

CJ Aracınız Orijinal mi ? Araç Sorgulama Linki

Ynt: CJ Aracınız Orijinal mi ? Araç Sorgulama Linki benim ruhsatta 2300 cc yazıyo, motor üzerinde 4,2 L yazıyo fakat linkte 3800 cc çıktı ne olacak şimdi

19. emresafak

CJ 5 Destek

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım ve sayenizde ciddi anlamda bilgi sahibi oldum. 1978 model bir cj5 sahibiyim. Aracım 33x12,50x15 ebatların bir lastik var ben bu lastikten arazide (özellikle kar ve çamurda) yeterli performansı alamıyorum. Bana ağır arazi şartlarında kullanabileceğim bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri