Arama sonuçlarınız

1. S

Uludağ Bölgesinde Karavan Kamp Alanı Tavsiyesi

Selam. Evet tek akü vardı. Şimdi karavanı kendim komple revize ettim 2 akü bağladım. Solar panel +rüzgar gülü+ redresör + araç dinamosundan şarj edilebilir hale getirdim. Webastonun egzos borusunu da eşanjör bağlayıp su ısıtıcısı haline dönüştürdüm.

2. S

Evet normalde 12 kva lık büyük bir jenqrqtörüm var taşıma sorun olır diye ufak 2.2 kva inverter aldım şimdi. Araç 4x4 bir pickup bagajı müsait. Ama genede jeneratöre yüklenmektense park alanında elektrik olması daha iyi olacaktır. Hem gürültü çıkirliği yaratıp etrafı rahatsız etmemiş olırız.
  3. S

Aynen zaten yanımızda jenaratörümüzde olacak lakin. Satbil bir elektirik aldığımızda arıza durumlarında jeneratör ve yaşam aküsü kullanmayı düşünüyorum.

4. S

Selamlar. Bende ilk karavanımı inşallah 15 gün içerisinde teslim alacağım. Sömestr döneminde çocukları uludağa çıkarmak istiyorum 3 - 4 gün konaklayabileceğim ve kayak alanına yakın olup elektirik alabileceğim bir yer önerebilir misiniz? Elektirik benim için olmassa olmazım çünkü başka türlü...
  5. S

2016 Np300 Lastik Seçimi

Herkese selamlar, Yeni bir araç aldım. Lakin bf goodrich lastik takmak istiyorum. Aracın üzerinde şuan 18 jant lastik var. Ben araca yükseltme kiti uygulamadan offsetli lastik jant takmak istiyorum. Lastikçi sürtme olabilir dedi. Eğer mümkünse 15 jant tercihim olur. Konu hakkında öneride...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri