Arama sonuçlarınız

1. limankalesi

Ofsetli Jant

Arkadaşlar defender 110 a ofsetli jant arıyorum ,,30 ofset tercihim,,285/75/16 mt lastik takacağım elinde olan varsa iletişime geçebilirmiyiz? 0532 666 7494

2. limankalesi

Defender Safari Tampon Arıyorum

ARAKADAŞLAR RESİMDEKİ TAMPON ÜSTÜNDEKİ KORUMADAN ARIYORUM,,TAMPONLA BERABER DE ALABİLİRİM,,DAHA ÇOK ÖZEL HAREKET ARAÇLARINDA OLUYOR,,YADA TELEKOM ARAÇLARINDA,,
  3. limankalesi

Yepisyeni Defenderimmmmmm Sonunda Bende Aldımmmmm :))))))

10 yıldır aklımda olan son 5 yılı hastalık olan defender sevdama sonunda kavuştum,,hepburada yeni alınan araçlar sonucu açılan konuları okudum ve iç geçirdim ama artıkkkkkkkkkk sıra bendeeeee. karşınızdaaaa 1988 model 200 tdi motorlu canavarım. ,,,aracı alanya dan aldım ,,meşhur hasan kola nın...

4. limankalesi

3000 Tdi-200 Tdi Fabrika Çıkışı Özellikler

Arkadaşlar selamlar, 3000 tdi yada 200 tdi arayan bir defender sevdalısı olarak yardımınıza ihtiyacım var 1,sorum: 3000 tdi ve 200 tdi araçların fabrika çıkışı özellikleri nedir? 3000tdi yada 200 tdi motor sonradan koyulmuşmu yoksa orjinal fabrika çıkışımı nasıl anlarız ,,en belirgin üretim...
  5. limankalesi

Xj,,,zj Sorunsalı

merhabalar arkadaşlar hani askerde derler ya şafak sıkıştırıyor benide sezon geldi artık araç alma sıkıştırıyor :) sabahdan beri forumun jeep sayfalarını talan ettim kafam çorba oldu,gözlerim yaşardı artık ekrana bakmaktan,,, şunu anladım saf off road için xj, asfalt-off road karışımı için zj...

6. limankalesi

89 Mode Pajero

arkadaşlar merhaba 1989 model 2.6 otomatik benzinli pajero buldum, aracın resimlerini gördüm baya büyük bir araç gibi,,2.6 motor o kasaya yeterlimi? aracı bilenler bi kaç kelime yazabilirlermi,,ağır off road değilde kendi çapımızda hafta sonları dağ bayır takılıcam,,araç lpg li yakıtı...

7. limankalesi

Üstadlardan Bilgi V8 Defender

Merhaba arkadaşlar,,defender sevdalısı olarak uzun zamandır araştırmadayım, malum sitedeki 153583859 nolu ilan dikkatimi çekti,,sormak istediğim 1-forumlardan takip ettiğim kadar v8 ler tedaş için otokar tarafından 1994 den sonra üretilmedimi? bu ilanda araç modeli 1990 denmiş acaba 90 model...
  8. limankalesi

Disco 1991 3,5 V8

arkadaşlar merhaba. disco sevdası bende yine depreşti,, malum sitedeki 85371804 nolu ilandaki aracı tanıyan bilen varmıdır bi arabi arkadaş bu aracı galeri ilanında gördüğünü söylemiş alan kişi hemen satıyormu acaba ,,sorun olabilirmi. fiyat nasıl ,,, yardımlarınıza görüşlerinize...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri