Arama sonuçlarınız

1. VAP

Satılık İveco Karavan - 2 Kişilik - Rüzgar'ın Yadiğarı - Orjinal Malzemeler - İstanbul Ev Doğada Yaşam Karavanla Dünya Turu - Gezginler Için Ideal

Karavanınız gerçekten çok güzel,👍 karımdan izin alabilsem hiç düşünmeden alırdım ama 44 senelik evlilikten sonra huzuru kaçırmak istemiyorum maalesef.🤭 Oysa kampçılığa 16 yaşında çadırla başladım ve karım ikiz kızlarımıza hamileliğin 7,5 aya kadar çadırdaydık. 🤭 İmkânı olup da almak isteyenin...

2. VAP

Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

Tek kelimeyle hanım eli değmiş ve son derecede zevkli ve de değişik bir tasarım olmuş. Ellerinize, emeklerinize sağlık ve çok keyifli gezileriniz olsun kısmetse... 🙂👍

3. VAP

Santa Fe Ye Veda Zamani Sanırım

Detay bilgi yok mu lütfen?
  4. VAP

Satılık 2005 Grand Vitara 1.6 At 3 Kapı

Merhaba, Bu araç halen duruyor mu, duruyorsa biraz daha detay bilgi ve fotoğraf olabilir mi lütfen? Sonraki mesajları görmemişim, hayırlı olsun… :)

5. VAP

Sizce Ne Yapmalıyım Fikir Verirmisinz ?

49 Senelik motosiklet yaşamımda; bakımları doğru ve düzgün yapılmış, bilindik bir çok marka motosikletin (Vespa, BMW, HD, Jawa gibi gibi) 400 bin km'leri aştığını ve 30-40'lı yıllara meydan okuduklarını çoook iyi bilirim.

6. VAP

Satılık Ducato Camper/karavan - Masrafsız

Çok güzel görünüyor ve donanımı da gayet iyi, hayırlı olsun...
  7. VAP

Satilik Motokaravan 2009 Iveco 35c 15

Çok güzel bir karavan; alana kendisi, satana da parası hayırlı olsun. :smiley:
  8. VAP

Sizce Ne Yapmalıyım Fikir Verirmisinz ?

İyi kullanılmış ve bakımları düzgün yapılmış hiç bir motosiklet eski değildir bence, sadece yaşlanmış bir eski kurttur. :wink:

9. VAP

Soygunculuk

Mercedes görmesin...

10. VAP

Satilik Landrover Defender 110 Camper

Ahmet bey aracınız pek güzel görünüyor, belki biraz daha detay fotoğraf olsa iyi olacak gibi...
  11. VAP

Satılık 1984 Toyota Land Cruiser

Çok güzel bir araç, alan için de sizin için de hayırlısı olsun...

12. VAP

Gönüllü İtfaiyeci Unimog Doka

Ynt: Gönüllü İtfaiyeci Unimog Doka Öncelikle "gönüllü" olarak bu işe baş koymak gibi asil düşünceniz sebebiyle sizi kutluyorum. İkincil olarak aracın karakterini bozmamanız çok güzel olmuş. Ama son fotoğraflarınız da muhakkak bekliyoruz. :) Son olarak bir şey sormak istiyorum, bu işin...
  13. VAP

Yeti & Vap

Ynt: Yeti & Vap Son kışlık pabuçları ile bu kışı çıkaran Boncuk, şimdilerde yazlık patiklerine geçti...
  14. VAP

Yeti & Vap

Ynt: Yeti & Vap Melih'ciğim seni de bekliyoruz aramıza... ;) Niyazi beyciğim; Ezine yönünde eski Tigem'in karşısından girip Kemerdere köyüne gidiyorsunuz. Göletin yanında kemer. O kemerden tarihte Truva'ya su naklediliyormuş ve yazılanlara göre tarihteki ilk su kemeri imiş...

15. VAP

Yeti & Vap

Ynt: Yeti & Vap Son haftalardan birkaç kare... :)
  16. VAP

Satılık 2001 Td5

Ynt: Satılık 2001 Td5 Ben de dileklerinize teşekkür ederim ama ben benim Jimny'mi sadece offroad amaçlı kullandığımdan ve de kıvraklığı sebebiyle çoook memnun olduğumdan, hele de bu yaştan sonra benim için "daha iyisi" bir başka Jimny ama kullandığım daha çok seneler beni memnun edecek gibi...
  17. VAP

Satılık 2001 Td5

Ynt: Satılık 2001 Td5 O zaman şimdiden almaya niyetlendiğiniz Discovery 3'ünüz hayırlı olsun Alp bey...

18. VAP

Frontera Stepne Kapak Kilidi???

Ynt: Frontera Stepne Kapak Kilidi??? Yusuf bey mamafih ben Frontera'mı satalı 4 seneye yakın oldu ama sorunu servisinden orijinalini hatırı sayılır bir bedelle getirttim. Uygulamasını da, bir daha kilit içine çamur girmeyecek şekilde yaparak önlem aldım.
  19. VAP

Satılık 2001 Td5

Ynt: Satılık 2001 Td5 Alp bey ben de çabuk geri dönüşünüze teşekkür ederim. İlgilenen bir arkadaşım için sordum, bilgileri kendisine ileteceğim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri