Arama sonuçlarınız

1. F

98 Vitara için çıkma kapı arıyorum

98 model 1,6 5 kapılı suzuki vitara için çıkma (sağ ön ve arka) kapı arıyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim

2. F

SUZUKİ VİTARA 1,6 JLX 5 KAPI

1998 MODEL SUZUKİ VİTARA 1,6 JLX 2.SAHİBİNDEN MASRAFSIZ *LPG (Ruhsata işli) GARANTİLİ 3 AY ÖNCE TAKILDI VE İLK KEZ ARACA BEN LPG TAKTIRDIM *KLİMA *HAVA YASTIĞI (Sürücü ve yolcu) *KOLTUK ISITMA (Montajı yapılmadı) *4 CAM OTOMATİK *ELEKTRİKLİ YAN AYNALAR *SONY MARKA MP3 ÇALAR RADYO *LASTİKLER YENİ...
  3. F

Bu nedir? (yardım)

Yaklaşık 3 hafta önce Suzuki vitara satın aldım. Aracın temizligini yaparken arka koltugun altında bir ucu boşta soket gördüm. 3 adet girişi var. 1 giriş ethernet bir girişde tv girişine benzer bir soket.Araç 98 model 1,6 jlx. bunun ne oldugunu bilen paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

4. F

Hyundaı Getz 1.5 crdi (5kapı Suzuki Vitara ile takas olur)

Aracıma yeni bakım yaptırdım yagı ve filitreleri yeni değişti lastikler yeni suzuki vitara almayı düşünüyorum satmak istememdeki neden budur araçta kesinlikle masraf yoktur ve yakıtta cimridir. fiyat: 18000 tl ilan linki...
  5. F

4x4 olmadan offroad ve kar sezonunun kapanışı

Düzce - Gölyaka - Yanık Yaylası Çıkabildiğimiz yere kadar çıkalım dedik kar sezonunu kapama töreni yaptık hemde 4 çekersiz :)

6. F

Düzce Serbest Muhabbet Köşesi

Merhaba arkadaşlar burada tanışıp sohbet edebiliriz.Arada bir Düzce grubu olarak etkinlikler yapalım. Saygılarımla... Fatih Turgut

7. F

DÜZCE - Güzeldere Şelalesi

DÜZCE - Güzeldere Şelalesi
  8. F

Düzce / Gölyaka - Kardüz Yaylası Gezimiz

03 - 04.01.2010 tarihindeki kardüz yaylası gezimiz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

SON KONULAR

Geri