Arama sonuçlarınız

1. A

President Lincoln Cb Telsiz

Satılık President Lincoln kutulu çok temiz Cb telsiz

2. A

Elektrolux Dolabın Gaz Ucu Problemi

Selamlar arkadaşlar elektrolux kamp tipi dolabın gaz ucunu bozdular hikaye uzun üstünde 17 yazıyor galiba bu 0.17 delik çapı demek yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim

3. A

463 Ön Tampon Köşeleri

Selamlar arkadaşlar bana 463 kasanın ön tampon köşeleri lazım.Sağ ve sol olmak üzere.Elinde olan varsa yazarsa sevinirim. alper
  4. A

460 Kasa Klima Kazanı İhtiyacım Var

Herkese selam benım 250 gd ye klima kazanı lazım elinde olan varsa haber verirse sevinirim.Sadece plastik aksamı lazım diğer parçaları bende mevcut. Alper

5. A

Mercedes G direksiyon kutusu

Herkese selamlar benım aracın dıreksıyon kutusunda boşluk var .Bu dıreksıyon kutusunu tamir ettirmek mumkunmudur .Yardımcı olursanız sevınırım.

6. A

Akçakoca gezisi

Gecen hafta sonu aılemle bırlıkte akçakocaya gıttık.fotografları yukledim guzel bır kampıng gecesı 40 tl.Ama iniş çook ama çok agır devire alarak cıktım.Onun fotolarını henuz bulamadım.denizi ve havası guzel.Mustafa bey burayı bır deneyın derım.
  7. A

Bu alet ne işe yarar

Herkese merhabalar yeni aldığım bir telsizin arkasında bu çıktı.İşi bilenlere bir sorum olucak.Bu alet anladıgım kadarıyla bir antendenden hem radyo hemde cb çıkışına yarıyor.Dogrumudur? Ayrıca bun baglayınca telsiz anteninimi takıcam yoksa radyo anteninimi? Son sorum üstündeki ayar vidaları ne...
  8. A

Bu Parça Trumatic Soba Termostatı mıdır?

Herkese selmalar bizim karavanda Trumatic S5001 soba var çalışıyor fanıda kendısıde bır problem yok.Ancak yan duvarda yanı holde termostata benzer bır cıhaz var arkasından telı kopmuş bellıkı cıvasıda kaçmış.Karavan 1975 model Anlayamadıgım bu eger termostatsa neyi kesiyor soba ceyranla...

9. A

President linkoln askı aparatı arıyorum

Herkese selamlar Bir süredir telsiz ile ilgili arayışta idim.Sagolsunlar bu sıtede mahmut bey ve ozan bey cok yardımcı oldular.Ancak uzun zamandır istediğim presıdent lincoln modelini aldım.Ancak bunun askı aparatı yok.Elinde olan varsa bilgi verırse sevınırım. Alper

10. A

Bu da kar temızleme aracı G

Kar temizleme aracı ..::)
  11. A

Birazda çamur

Herkese selamlar .Yaklaşık 3 ay önce arayı çamura batırdık.Kardeşim direksiyona geçti ama nafile .Tabiiki çıkmadı G karizmasını biraz sarstık tabii.SaygılR... Alper K.

12. A

Artık Organizasyon Yapma Vakti Gelmedi mi?

G serisi meraklısı abilerim ve arkadaşlarım.İki senedir bu forumda G serisi fanatiklerinin arttıgını sevinerek gözlemliyorum.Kimi zaman yazarak kimi zamanda telefonla fikirlerimizi ve bilgilerimizi paylaştık.Ancak bizde G kasa sevenleri olarak bayramdan sonra bir tanışma gezisi yapsakmı acaba...
  13. A

Mercedes G Otomatik Cam Konusunuda ?..

Selamlar tüm arkadaşlara benim manuel camları otomatik cama cevırmek ıstıyorum.Hangı aracların motorları adapte olabılır daha önceden yaptıran varsa tecrubelerını paylasırsa sevınırım..
  14. A

Yurtdışından 750 kg. ve Altı Ağırlıklarda Çekme Karavan Getirilebilir mi?

Selamlar mayıs ayında yurtdışına aracımla gideceğim gelirkende ülkemizde ruhsata tabii olmayan 750 kg aşmayan küçükbir karavan getirmek istiyıyorum bu konuda bilgisi olan varmı.Burdan gümrükten cıkarken veya girerken ne yapılması lazım?Getirilebilirmi ?Cevap yazarsanız cok...

15. A

Çeşitli ve Yararlı G Siteleri

Kapsamlı bilgilerin oldugu site http://www.g4rce.net/engl/index.html Şasi numaraları var http://www.autoshoppingcenter.com/ChassisReferences.html Satılık araclar ve parca http://www.g-classcentre.co.uk/ Teknik bilgiler var http://www.rubicon-trail.com/G-Class/ Mersedes muzesi...
  16. A

Mercedes G

Erhan arkadaşımız ilanı taşımış umarım bunuda taşımaz .Merak etmeyin galeri falan değilim amacım zaten türkiyede az bulunan bir aracı özellikle forumun bu sayfasında meraklılarıyla paylaşarak fikir almak .. alper
  17. A

Mersedes G Arıyorum

Herkese selamlar uzun zamandır sitenizi takip ediyorum.8 senedirde arazi aracı kullanıyorum.2 yıldır g serisi bakıyorum ve uygununu bulamadım.Kutu gıbı olmasına ragmen gerçekten güzel araç.Ricam satılık bildiginiz araç varsa yazmanız.. alper..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri