Arama sonuçlarınız

1. ksertatas

Bugün Kamp Var Kemerburgaz 13.10.2018

Biliyorum, konumu sormuştum sadece teşekkürler

2. ksertatas

Bugün Kamp Var Kemerburgaz 13.10.2018

Merhaba kamp yerinin konumunu atabilir misiniz
  3. ksertatas

4x4 Expedition Gezi Ve Kamp Arkadaşları?

Bu pazar günü tek araç Anadolu Yakası Ovacık Köyü ile Denizli göleti arasında keşife çıkacağım dileyenler eşlik edebilirler.

4. ksertatas

4x4 Expedition Gezi Ve Kamp Arkadaşları?

Ben gelirim keşif varsa
  5. ksertatas

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım evet sanırım kendisi

6. ksertatas

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım Bugün Hüseyin Usta'la beraber aracı çıkardık. Araçta da bir problem çıkmadı. İlgilinen herkese tekrar teşekkür ederim. Kadir

7. ksertatas

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım Teşekkürler
  8. ksertatas

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım Reha Bey, özel mesaj göndermeyi beceremedim. Öneriniz için teşekkür ederim.
  9. ksertatas

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım Teşekkürler, aracı biz ucuz vincimiz eğilene kadar yaklaşık 1 metre kadar çıkarabilmiştik. Önünde vinci olan bir araçla çıkarabiliriz diye düşünüyorum. Bu arada iyi bir el vinci ödünç alabilirsem o da işimi görür. Telefonum :5309293720

10. ksertatas

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım Merhaba, aracım Jimny arkada çeki yerleri mevcut. Kaldığımız yer ise Ayazağa'ya 1km mesafede. Harita: https://www.google.com/maps/place/41%C2%B008%2732.2%22N+28%C2%B059%2724.9%22E/@41.142273,28.99026,611m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

11. ksertatas

Kalan Aracım İçin Yardım

Herkese iyi akşamlar, uzun süredir takip ettiğim gezenbilir forumlarına ilk kez gönderi yapıyorum. Yükseltip 235'lik lastik taktırdığım aracımla bir arkadaşımla beraber bugün Belgrad Ormanları tarafında deneme sürüşüne çıktık. Aracı malesef çamura sapladık ve el vinci gibi yöntemlerle kurarmaya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri