Arama sonuçlarınız

1. cetay

2012 Toyota Hilux Arctic Style Made in Turkey

Ynt: 2012 Toyota Hilux Arctic Style Made in Turkey Teşekkür ederim Gökhan bey, Destek konusunu kafanıza takmayın hertürlü parça ve teknik konuda elimden geleni yaparım

2. cetay

Ynt: 2012 Toyota Hilux Arctic Style Made in Turkey Merhaba benim aracın orjinal jantları 15'' model olarak aynı maalesef ölçü farklı..Nerden bulabileceğiniz hakkında inanın bilgim yok
  3. cetay

Ynt: 2012 Toyota Hilux Arctic Style Made in Turkey Resimler var fakat henüz bana ulaşmadı geldikçe eklerim resimleri.Bu geçtiğimiz yer Kızılırmak resimde görünenden daha derin yerlerden geçiyoruz fakat hiç su alma sıkıntısı yaşamadım.

4. cetay

Ynt: 2012 Toyota Hilux Arctic Style Made in Turkey Ali bey teşekkür ederim bişeyler yapmaya çalıştık.Patrol projesini gerçekleştirebilirsek tam bir offroad makinası olacak ,bolca mühendislik ve hesap kullanacağız onda .ön dingil öne arka dingil arkaya kayacak portal aks kullanacağız ve v8...
  5. cetay

Ynt: 2012 Toyota Hilux Arctic Style Made in Turkey Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ,çok fazla arazide resmi yok henüz ama bir kaç resim ekliyorum

6. cetay

Ynt: 2012 Toyota Hilux Arctic Style Made in Turkey İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Aklımızın yettiğince güzel bişey çıkarmak istedik ortaya.Bundan sonraki projemiz dahada iri bişey olacak inşallah, 44'' patrol y61 planlıyorum eğer bildiğiniz biyerlerde motoru ve şanzumanı olmayan yada...

7. cetay

İzlanda'da yapılan modifikasyonlarıyla yıllardır imrenerek takip ettiğim Hilux'un Türk versiyonunu yapmayı başardık :) 35x12.5x15 bf mt lastik Arb ön ve arka diff kilit Arb Lift kit 2'' 2'' body lift Arb Ön tampon Arctic style dodikler Çift Akü sistemi 2. akü jel Webasto Toyota saç kabin Arka...
  8. cetay

Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Şimdiye kadar kilitlerden herhangibir sıkıntı yaşamadım ancak ön kilit kullanmak tecrübe isteyen birşey eğer hatalı kullanılırsa aks lalesini dağıtabiliyor
  9. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Teşekkür ederim .Umarım istediğin şeylere sahip olursun :)

10. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Teşekkür ederim Yalçın bey, Toyota Hilux kendi segmenti içindeki araçların en iyilerinden biridir bunu zaten tartışmaya gerek yok.Yakıt konusu biraz farklı bir konu çünkü yaptığınız her modifikasyon aracın yakıt durumunu değiştiriyor lastik,yük,bagaj v.b. su...

11. cetay

ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI Nedemek dostum güle güle kullan.4 ay filan sürdü ama temiz iş 6 ayda olur bilirsin ;)
  12. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik http://www.youtube.com/watch?v=ZbDZRopRWrY Ben bu videoya bakarak yaptım dediğiniz gibi tamamen benim imalatım

13. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik onlar mangles ama 16 inch sanırım mangles artık gelmiyor
  14. cetay

ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI Yahşi illede 35 illede arctic dodik :D
  15. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Powcan Jant BK-302 6X139 16 İNCH 8 X 16 6X139 ET10 110

16. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Bu çekmece sistemlerinde ray olmuyor bunlar rulman üzerinde çalışan bir sistem tek yüzeyde 10 rulman var toplamda 2 çekmece için 40 rulman kullanılıyor.Rulmanlar yanlarda altlı üstlü bulunuyor, çekmece üzerinde bulunan metal kutu bunların arasında çalışıyor
  17. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Yapılacaklar listesine yenilerini ekliyorum ve çalışmalara başladım Arctic Truck dodikler(Üretici bulundu fiyat alındı yükleme bu haftasonuna kadar sanırım haziran ayında takılmış olur) 35x12.5x15 Lastikve Jant(Dodik montajından sonra ölçüye hesaplanıp...
  18. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Merhaba Harun Bey, Bundan birkaç hafta önce çadırı deneme şansımız oldu ilk güneş ,yagmur testinden geçti bence oldukça kullanışlı ve pratik. Yaptığım araştırmalar bu çadırların hemen hepsinin çin malı olduğu yönde ve kumaşlarıda aynı özellikleri taşıyor.

19. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Çekmeceler yapıldı
  20. cetay

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik :) ben hiç korna kullanmıyorum benim araçta korna olmasa ben fark etmem

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri