Arama sonuçlarınız

1. redfire

Cote'D Azur

Ynt: Cote'd Azur cannes da kalmıstık . etap otelde fıyatı cok uygun otelde fena degıldı. ama bence nice de kalmak en mantıklısı cunku saint tropez'e veya saint raphael'e cannes'e antibes'e 1-2 gün ayırsanız yeter. Nice de kalmak daha iyi olur. nice ve monaco arası daha guzel cunku. ama antibes...

2. redfire

Cote'D Azur

Ynt: Cote'd Azur merhaba, arabayı yine nice havaalanında teslim ettim. zaten arac kıralama sırketlerının park yerlerı bellı oraya park edıyorsunuz. eger ucagınız gec saatte ıse kıralık arac standlarında kımse yoksa orda masa uzerındekı kutunun ıcıne anahtarı atıyorsunuz. aradan 2 yıl gectıgı...
  3. redfire

Pompei Haritası Üzerinde Bilgi

Ynt: Pompei Haritası Üzerinde Bilgi bence türkiyeden boşuna yiyecek taşımayın. Gittiğiniz yerlerde zaten marketler var oralardan istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz burdan taşımanıza değmez kesinlikle. İtalyada zaten türk usulu kahvaltı bulamazsınız ama sabah açılan cafelerde hem kahve hemde...

4. redfire

Aranıyor - Acil Kiralık Toyota Land Cruiser

Model yılı cok önemli değil ama Ankarada yada yakın illerin hiç bir yerinde off road kiralık araç bulamadım.
  5. redfire

Aranıyor - Acil Kiralık Toyota Land Cruiser

31 mayıs-2 Haziran arası Off-road için toyota land Cruiser araç ihtiyacı vardır. Araç kiralayan veya kiralayabileceğim yer bilen üyelerin yardımlarını rica ediyorum. Ankarada veya kapadokya de kiralanabilir. teşekkürler şimdiden.

6. redfire

Venedik karnavalı 2012

Herkese selamlar, Venedik karnavalına katılmak isteyenler için yardımcı olur düşüncesiyle paylaşımlarımı anlatacağım; Eşimle beraber ucak biletlerini THY'den yaklaşık 7 ay önce ve otel içinde yerimizi yaklaşık 5-6 ay önce almıştık. Uçak bileti Türk hava yolları kalitesi düşünüldüğünde çok...

7. redfire

Cote'D Azur

Ynt: Cote'D Azur monaco
  8. redfire

Cote'D Azur

herkese merhabalar, 7 günlük cote'd azur gezimden bir kac tecrube paylasmak istiyorum. Belki gitmeyi düşünenler var ise tecrübelerden faydalanabilirler. Swissair ile Zurich aktarmalı olarak İstanbul Ataturk havaaalanından Nice Havaalanına eşimle beraber vardık.Bu 2. gidişim olmasına rağmen bu...
  9. redfire

Kurban Bayramı 2010 için Yurtdışına Gelmek İsteyen Var mı?

Ynt: Kurban Bayramı 2010 için Yurtdışına Gelmek İsteyen Var mı? yunanistanda meteoraya gitmek istemistim asıl sonra yunanistandan bariye gemi olduğunu öğrenince italyayıda görmek istedim tatilde 9 gun olunca rahat rahat gezebilirim diye dusundum.

10. redfire

Octoberfest Tecrübesi Olan?

Ynt: Octoberfest Tecrübesi Olan? hernekadar kımse mesajıma cevap yamamıs olsada ben gelecekte gıdecekler ıcın tecrubemı anlatmak ıstıyorum. Cuma gunu munich e indim. trenle merkeze ordan metroyla campingplatz thalkirshen e vardım. bu arada metro ve tren kullanımı asırı kolay kaybolma rıskınız...

11. redfire

Ynt: Kurban Bayramı 2010 için Yurtdışına Gelmek İsteyen Var mı? oldukca kapsamlı bır soru. bence en once nereye gıtmek ıstedıgne senın karar vermen gerek. kac gunluk tatıl olacak, ne kadar butcen olacak vs. bunlara gore plan yapabılırsın. o zaman gidecegın yeri daha guzel belirlemıs olursun...
  12. redfire

Ynt: Kurban Bayramı 2010 için Yurtdışına Gelmek İsteyen Var mı? tek basına seyahat zevkli cunku yolda cok ınsanla tanısıp sohbet edıyorsun. ozgur oluyorsun. istedigini yapabılıyorsun. fırsat buldukca gıdıyorum zaten. avrupada da bır cok yer gezdim. tanısmak ısterım tabi.

13. redfire

Ynt: Kurban Bayramı 2010 için Yurtdışına Gelmek İsteyen Var mı? acıkcası daha butceyı cıkarmadım ama cok fazla bısey cıkacagını sanmıyorum..bayram oldugu ıcın ucak bıletlerı zaten pahalı.otobus fıyatları aynı zaten yurtdısında para daha cok yola gıdecek kalacak yerler genelde 15-20€...
  14. redfire

Octoberfest Tecrübesi Olan?

haftaya cuma 2 gunlugune tek basıma oktoberfest'e gidıyorum. Tabi sadece ucak bıletım var kalacak yerım yok:) cadırım ve uyku tulumum yeterlı dıye dusunuyorum. ınternette kamp yapabılecegım bır kac kamp yerı buldum ama yer bulabılecekmıyım suphelıyım. sonucta 6 milyona yakın insan geliyor.:)daha...
  15. redfire

merhabalar, 11 ve ya 12 kasım itibariyle bayram tatiline çıkmak ve 9 gunumu doya doya gezerek tamamlamak istiyorum. Rotam (değisebilir) simdilik plan : otobusle selanik, kalambaka(meteora manastırı),igoumenitsa limanından bariye hareket, Bari, napoli , roma, floransa, milan , venedik, zagreb...

16. redfire

Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!!

Ynt: Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!! ben 2 sene once suriye lubnan urdun yapmıstım. Suriyede halep muhtesem şam buyuk bır yer ama sıkıcı gelebılır. kesınlıkle palmiraya gitmelisin.bence efesten daha guzel bir yer. Kalacak yer gıttıgın zaman bulabılırsın hemen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri