Arama sonuçlarınız

1. musa69

A Grubu Rh + (pozitif) Kan İhtiyacı

Ynt: A Grubu Rh + (pozitif) Kan İhtiyacı 25 ağustos 2011

2. musa69

A Grubu Rh + (pozitif) Kan İhtiyacı

kartal koşu yolu eğitim araştırma hastanesinde açık kalp ameliyatı olacak bir hasta için a rh pozitif (+) kan gereklidir perşembe günü sabah 08:00'de kan verebilecek 8 kişi'ye ihtiyaç vardır hasta çanakkaleden istanbula gelmiş ve istanbulda kimseyi tanımamkta ve istanbulu bilmemektedir. hasta...
  3. musa69

2002 Model 1.9 dizel Samurai Lond Body

Ynt: 2002 Model 1.9 dizel Samurai Lond Body hala güncel ise güncel fiyatı nedir

4. musa69

bu çanta gerçekte güzel

Ynt: bu çanta gerçekte güzel türk malı yerli imalat
  5. musa69

Casio Saat

Ynt: Casio Saat casio sgw 100b 3v saat internet te 115 ila 130 tl arası fiyatı vardı tahtakalede casio türkiyedeki parekende satış yapan bayisinden 95 tl ye aldım garantili cd si de türkçe

6. musa69

Casio Saat

Ynt: Casio Saat casio sgw 100b 3v sadece dijital pusula ve termometresi var (oğlumda var) diğeri casio prg 40 3v daha fonksiyonel ,barometre ve -700 ile +10.000 metre arası 5 metre aralıklarla ölçüm yapabilen altimetre si var bu sana daha uygun ben internette bakıp beyenip %20 daha ucuza...

7. musa69

Sakarya / Karasu

Ynt: Sakarya / Karasu 15 gün önce orada evi olan bir arkadaşımla hafta sonu için karasu ihsaniye ye gittim, sakarya nehrinin bir tarafı yeni mahalle tam karşısı ihsaniye orada yeşille doğaya hayran kaldım ,dev ıhlamur ağacı altında kahvede içtiğim çay, hayatımda daha önce hiç yemediğim çilek...
  8. musa69

Enteresan Arazi Araçları

Ynt: Enteresan Arazi Araçları devamı
  9. musa69

Enteresan Arazi Araçları

Ynt: Enteresan Arazi Araçları bunlarda bendeki arşivden

10. musa69

Yedek Parça Olarak Satılık CJ-6

Ynt: Yedek Parça Olarak Satılık CJ-6 zafer hayırdır arabayı satıyorsun araç değişikliğimi az işimizi görmedi üzüldüm şimdi

11. musa69

PTT Kargo

Ynt: PTT Kargo al birini vur ötekine 27.01.2010 kadıköy den ARAS KARGO ile yola çıkan paketim ikitelliye gelmesi gerekirken paketim şu anda DİYARBAKIRDA geleçeği adres ikitelli aktarma depolarına çok yakın 4 km ama hala ortada yok nezaman gelecek ARAS KARGODA onu bilende yok birdaha ARAS...
  12. musa69

İstoç Oto ve Ticaret Merkezi yakını jeep Ustasi

Ynt: İstoç Oto ve Ticaret Merkezi yakını jeep Ustasi ikitelli güngören bağcılar san sit 5 blokta özel servis var kapı nosunu tan bilmiyorum ama o blokta var

13. musa69

Olta ile Alabalık Avı

Ynt: Olta ile Alabalık Avı trakyadaki derelerde kırmızı beneklinin kalmamasının en büyük sebebi bence çok miktarda olan çifliklerden suyun özelliği değişti yani kirlendi ve elbette biz insanların kirletmesi bilinen aşina dere kenarları içi çöplük resmen başkası atmış ben niye atmayayım...
  14. musa69

Olta ile Alabalık Avı

Ynt: Olta ile Alabalık Avı tava da pişenlerden sonra mançiyi balıksız yöresel bir yemek sandığım için kendimi avutmak istemiştim fazla kaptırmışım kendimi iyşallah oda olur birgün misafir olurum
  15. musa69

vitara 96 sonrası kore yapımı

Ynt: vitara 96 sonrası kore yapımı 97 kadar japon 98 den sonra ispanyol

16. musa69

Olta ile Alabalık Avı

Ynt: Olta ile Alabalık Avı trakyadaki derelerde kırmızı benekli kalmadı artık bari mançinin tarifini verinde avunalım
  17. musa69

airbag tamirati yapan var mi

Ynt: airbag tamirati yapan var mi ikitellide bağcılar güngören sanayi sitesinde tamircisi var ama neyi nasıl nekadara yaparlar bilmiyorum eğer fırsat bulursam bir ara gider tam adres ve telefonlarını alır eklerim buraya
  18. musa69

sadece ged ile vitarayı en uygun kaç inç yüseltebiliriz (ikilem içine girdim)

Ynt: sadece ged ile vitarayı en uygun kaç inç yüseltebiliriz (ikilem içine girdim) 4 L , Reis28 , schweps , Offroadpassion aklıma gelen fikir sahibi uygulama yapmış arkadaşlarımın engin tecrübe lerine dayanarak yorumlarınızı bekliyorum selamlar

19. musa69

sadece ged ile vitarayı en uygun kaç inç yüseltebiliriz (ikilem içine girdim)

93 model 5 kapı otomatik için genelde kısa mesafe, senede 1 veya 2 uzun yol asfalt ara sırada olsa soft arazi şartlarında eşim ile birlikte kullandığımız AT tipi lastikli standart vitara aracımızı 1 1/4" yani 3 cm ged ile yükseltmek için alimnyum derlin yada polyamit kullanarak arka aks için 2...
  20. musa69

Levent Beyin (Buralpdi) Babasının Vefat Haberi

Ynt: Levent Beyin (Buralpdi) Babasının Vefat Haberi Başınız sağolsun,Allah rahmet eylesin,Mekanı Cennet olsun

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri