Arama sonuçlarınız

1. Rüzgar_71

SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7

***2.5 İNÇ PROCOMP YÜKSELTME KİTİ YENİ TAKILDI(4inç OLAN YÜKSELTME KİTİ İPTAL EDİLİP 2.5 İNCE GEÇİŞ YAPILDI) ***33*12.5*15 5 ADET MİCKEY THOMPSON YENİ TAKILDI(35*12.5*15 COOPER STTLER İPTAL EDİLİP 33 E GEÇİLDİ) ***ARAÇ 3 YILDIR BENDE OLUP CJ5 DEN CJ7 ÇEVRİLMİŞ ARKA KISMI TADİLAT DEĞİL SIFIRDAN...

2. Rüzgar_71

T176 ANA VE ARAZİ ŞANZUMAN ARASINDAKİ FLANŞ ALINIK

CJ7 de kullanılmak üzere T176 ana şanzuman ve arazi şanzumanı arasında bulunan flanş tan elinde olan var ise almak isterim,elinde olan var ise telefonum:05325042292
  3. Rüzgar_71

NEDEN CJ?

Yaklaşık 2 yıllık cj kullanıcısıyım,Çevreme bakıyorum offroad meraklısı arkadaşlar yada eski cj sahipleri ya cherookiye geçmiş ya defendera ya suzukiye,ya pajeroya vs.vs.alıpta garajında tutan kişi sayısı çok az,ben ve benim gibi cjyi elinde tutup peşinde 3 cj parası masraf yapan çok az kişi...

4. Rüzgar_71

İDEAL LASTİK ÖLÇÜSÜ VE TABAN GENİŞLİĞİ NE OLMALI?...

Merhaba,cj7 aracımde 35*12.5*15 lastik kullanmaktayım,lastik değişikliği yapacağım,marka olarak super swamper bogger almak istiyorum ancak ölçü olarak 33'' ile 32'' arasında kalmıştımki boggerda 32'' olmadıgını gördüm,şimdi 31'' veya 33'' lastik olacacağım taban olarakta 12.5 veya 10.5 arasında...
  5. Rüzgar_71

5 adet 35*12.5*15 COOPER STT

yaklaşık 1.5 yıllık aracımın üzerinde takılı olan 5 adet cooper stt lastiğimi satıyorum,1 tanesi sıfırdır,patlak çatlak vs yoktur Resimleri birkaç güne ekleyeceğim(araçtan çıkarınca),aşağıdaki resim 20 mayıs 2012 de çekilmiştir,resimdeki son halidir...

6. Rüzgar_71

97 model 5.2 cherokee kafa sallama problemi

merhaba, 97 model 5.2 cherookee aracımda 70-90 km arasında kafa sallama problemi var,ön lastikler direksiyondan hissedilecek şekilde sağa sola kafa sallıyor konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

7. Rüzgar_71

SATILIK YARIM CJ5 KUPASI

***Aracımı cj7 ye çevirdiğim için ön koltuktan arkası tamamen çıkarıp yeniden yaptık ***kupa gayet temiz durumdadır,garajımda muhafaza etmekteyim ***ben sadece CJ7 kupasını (yaptırdığım yarım kısmını) 4500 tl gibi bir rakama mal ettim FİYAT OLARAK 1400TL İSTİYORUM
  8. Rüzgar_71

SATILIK 4 İNÇ YÜKSELTME KİTİ

CJLER İÇİN 1 YIL ÖNCE TAKTIĞIM 4WD MARKA YÜKSELTME KİTİMİ SATIYORUM 4 MAKAS-4 AMORTİSÖR-BAĞLANTI AYAKLARI FİYAT OLARAK 2250 TL
  9. Rüzgar_71

SATILIK CJ MOTORU

***1977 MODEL CJ5 İM ÜZERİNDE TAKILI OLAN 3.8 MOTORUM SATILIKTIR ***MOTORDA EN UFAK SORUN YOKTUR,BULABİLECEĞİNİN EN TEMİZ MOTORLARDAN BİR TANESİDİR,DAHA ÖNCE PİSTONLARI YENİLENMİŞ VE REKTEFİYE İŞLEMİNDEN GEÇMİŞTİR,TAKILIP KULLANILACAK HİÇBİR MASRAFU YOKTUR ***ALMAK İSTEYEN ARKADAŞ OLURSA T...

10. Rüzgar_71

SATILIK HEADMAN HEADERS

***ARACIM ÜZERİNDE TAKILI OLAN HEDMAN MARKA HEADERSIM MOTOR DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI SATILIKTIR ***HEADERSI YAKLAŞIK 6 ÖNCE TAKTIM HERŞEYİYLE TERTEMİZDİR ***ALMAK İSTEYEN ARKADAŞ OLURSA 4 İLERİ T 176 ŞANZUMAN VE 3.8 77 CJ5 MOTORUDA BİRLİKTE SATILABİLİR ***FİYAT OLARAK 600 TL İSTİYORUM YENİSİ...

11. Rüzgar_71

SATILIK T176 ŞANZUMAN

***ARACIM ÜZERİNDE TAKILI OLAN 4 İLERİ ŞANZUMANIMI MOTOR VE ŞANZUMAN DEĞİŞİKŞİĞİNDEN DOLAYI SATIYORUM ***YAKLAŞIK 6 ÖNCE ALDIĞIM ŞANZUMANIN TÜM BAKIMLARI YAPILMIŞTIR,SORUNSUZDUR ***ALMAK İSTEYEN ARKADAŞ OLURSA ARACIN ÜZERİNDEKİ 3.8 CJ5 MOTORUM VE HEDMAN HEADERSIMDA SATILIKTIR ***FİYAT OLARAK...
  12. Rüzgar_71

ALINIK CJ7 KUPASI

***TEMİZ CJ7 KUPASI ARANMAKTADIR ***CJ5 KUPASI İLE TAKAS YADA NAKİT ALINABİLİR

13. Rüzgar_71

SATILIK CJ5 KUPASI

***ARACIM ÜZERİNDE 2010 AĞUSTOSTA TOPLAMIŞ OLAN CJ5 KUPAMI FARKLI BİR KASAYA GEÇECEĞİM İÇİN SATIYORUM ***KUPADA EN UFAK ÇÜRÜK-EZİK-PAS YOKTUR ***KUPAYI ALAN ARKADAŞ HİÇ MASRAFSIZ KULLANABİLİR,STANDOX BOYA İLE BOYANMIŞTIR FİYAT OLARAK 4000TL DÜŞÜNÜYORUM
  14. Rüzgar_71

SATILIK SUPER BESTOP CJ5 TENTE

1 Yıl önce araca alınan super bestop tente araç uzatılıp hardtopa geçileceği için satılıktır En ufak yırtık,delik,deforme yoktur,sıfırına yakın temizliktedir Sıfırının fiyatı 1500$ karşılığı 2650 tl ye geliyor ben 2150 tl ye satmayı düşünüyorum Tente Giresunda aracımın üzerinde takılıdır
  15. Rüzgar_71

satılık 4 inç yükseltme kiti(cj ler için)

Aracımda 35*12.5*15 olarak kullandığım lastiklerimi küçülteceğim için 3 ay önce taktığım 4WD Markalı 4 inç yükseltme kitini(4 makas-4 amortisor) ve eğri pitman kolunu satıyorum Rakam olarak 3000 tl ye almıştım 2400 tl ye vereceğim,isteyen olursa 35*12.5*15 cooper stt 5 adet lastiğide birlikte...

16. Rüzgar_71

Alınık CJ6 - CJ7 - CJ8

1980 Model üstü cj7 veya cj6 arıyorum,cj6 alsamda cj7 ye çevireceğim,sadece orjinal olsun,hiçbir özellik istemiyorum,fiyatı makul olacak şekilde yürüsün yeter,kendim toplamayı düşünüyorum...
  17. Rüzgar_71

ALINIK CJ7 HARDTOP VE KAPILAR

cj5 imi cj7 ye çevireceğim,elinde cj7ye uygun temiz hardtop ve kapıları olan arkadaş varsa görüşebiliriz
  18. Rüzgar_71

Satılık veya Takaslı Full CJ5

***ARACIM 1977 MODEL 3.8 MOTORDUR VE YAPILAN TÜM DEĞİŞİMLER SON 3 AY İÇERSİNDE YAPILMIŞTIR ***ARAÇTA OMVL MARKA 2 AY ÖNCE TAKILAN LPG MEVCUTTUR ***ÖNLER DİSK FRENE ÇEVRİLMİŞTİR VE SIFIR ALINMIŞTIR,ÇIKMA DEĞİLDİR ***4 İNÇ YÜKSELTME KİTİ SIFIR ALINIP TAKILMIŞTIR ***10 İNÇ PROCOMP JANTLAR VE...

19. Rüzgar_71

Satılık - Cooper 35*12.5*15 Lastik

Aracım üzerinde kullandığım 5 adet cooper 35*12.5*15 lastiklerimi 33 e çevirmek için satıyorum,1 tanesi istepne için 1 ay önce alındı araç altına hiç takılmadı 4 tanesi 6 ay önce alındı,araç sadece pazar günleri kullanıldığı için sıfır ayarındadır, sıfır tanesi 525 tl dir ben 5 tanesini 1950 den...
  20. Rüzgar_71

Satılık 1977 Model Orjinal CJ5

Merhabalar, Aracımı 2 ay önce aldım fakat farklı bir proje için satıyorum,araç özelliklerini aşağıda yazdım,alıp keyifle kullanabileceğiniz bir araçtır ***ARACIM 1977 MODEL OLUP,4.2 MOTORDUR,FARKLI BİR PROJE İÇİN SATILMAKTADIR,ARAÇ ORJİNALİNE SADIK KALINARAK TOPLANMIŞTIR ***BULABİLECEĞİNİZ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri