Arama sonuçlarınız

1. karavancı

Bot Yapıştırıcı

Her çeşit bot kumaşının yapıştırılmasında kullanabileceğiniz süper bir yapıştırıcıdır. Her tür delik,yırtık,fare kemirmesi sonucu oluşan hasarları en emniyetli şekilde tamir edebilirsiniz. Her renk bot için yama malzemesi mevcuttur. Yapıştırıcının 100 ml si 15 tl dir. Fiyatının bu kadar...

2. karavancı

Epoksi Reçine

Kendi teknesini karavanını yapanlar,tamir edenler için Dow ürünü epoksi reçine. Ürün çift karışımlıdır 3/1 oranında kullanılır.Yapıştırma ve izolasyon kabiliyeti mükemmeldir. Bir kilo fiyatı 28 tl dir. Serdar 0 538 457 03 60
  3. karavancı

Karavan Camı İmalatı

Epeydir planladığım karavan camı imalatı hazırlıklarımı tamamlayarak cam imalatına başladım. Her tip ve modeldeki karavanlarınız için ihtiyacınız olan renk ve boyutta camları imal ediyorum. Antalya dayım. 0 538 457 03 60

4. karavancı

Karavan ve yatlar için az sarfiyatlı buzdolabı

Yat ve karavanlarda soğutma konusunda en önemli sorun sarfiyattır. İşte size "A" sınıfı enerji sarfiyatlı buzdolabı. Çok çok az kullanılmıştır. Resimlerden durumu açıkça bellidir. Fazla söze gerek yok. 199 tl
  5. karavancı

Adım adım karavan imalatı..

Merhaba, Daha önce de bahsettiğim gibi artık kendi karavanımı kendim imal etme zamanı geldi hatta epeyde geçti.Öncelikle nasıl bir karavan imal etmek istiyorum.Bu karavan ile ilgili beklentilerim neler olmazsa olmazlarım neler bunlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle artık büyük karavan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri