Arama sonuçlarınız

1. SAKARYA

Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz) takip

2. SAKARYA

l200 için fullbox arıyorum

Ynt: l200 için fullbox arıyorum fiyatlar servislerde çok pahalı mirtos un gönderdiği linkte uygun fiyat bulabilirsin ama araçlarından çıkarmış arkadaşlar olabilir forum veya internet satış sitelerindende ikinci el alsan daha uygun fiyatlar olur bendede birtane starbox ve 3 adet a/t lastik...
  3. SAKARYA

SATILIK STARBOX

Ynt: SATILIK STARBOX ARAÇ PERTE ÇIKTI 3 ADET LASTİK JANT VE KABİN SATILIKTIR LASTİKLERLE 15000 KM YAPILMIŞTIR KABİNİ HAZİRAN AYINDA TAKTIRDIM

4. SAKARYA

L200 Perte Çıktı. Tekrar L200 alıcaz

Ynt: L200 Perte Çıktı. Tekrar L200 alıcaz teşekkürler pert raporu çıkmış 1 aralıkta sonuçlanır diyorlar bakalım bekliyoruz sonuçlansın hayırlısıyla.
  5. SAKARYA

SATILIK STARBOX

slm arkadaşlar ekteki fotoda gördüğünüz starbox kabini ve 3 adet jant lastik satılıktır kabin fiyatı 1000 tl lastikler 750 tl dir. kabin adapazarında mitsubishi servisinde titanyum gri ,3 adet jant ve lastikler istanbul pendikte jantlar 8,5 ofsetli 15'' tir.

6. SAKARYA

Ynt: L200 Perte Çıktı. Tekrar L200 alıcaz herkeze çok teşekkürler allaha şükür yaralımız can kaybımız yok. aracın ilk bakışta fazla birşeyi yok gibi görünüyor ama sol ön lastik koptu çamurluk ve kaput hasarlı airbagler açıldı şasede birşey yok ama parça fiyatları çok yüksek olduğu için bukadar...

7. SAKARYA

Ynt: L200 Perte Çıktı. Tekrar L200 alıcaz teşekkürler bizde kaskodan gelecek cevabı bekliyoruz toplamda servisin çıkardığı masraf 35000 tl kasko sonuçlandırsın hemen bir l200 bakmaya başlayacağız.
  8. SAKARYA

Ynt: L200 Perte Çıktı. Tekrar L200 alıcaz slmlr bende l200 aracımla kaza yaptım şükür kimseye birşey olmadı. yazdıklarını okudum kasko 27000 tl çok düşük vermiş bende bekliyorum bakalım nekadar geri ödeme yapacak aracımda servisin çıkardığı masraf 35000 tl herşey sonuçlansın tabiki tekrar L200...
  9. SAKARYA

Mitsubishi Marka Buluşması

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması slmlr katılım az olacak cünkü aynı tarihte program çok bende sapancaya giderim o tarihte şimdilik görünen o herkeze katıldığı etkinliklerde iyi eğlenceler dilerim

10. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması bu hafta sonu için farklı program yaptık ama sonrası için tarih yer farketmez 29-30 ekim için plan olmazsa sapancaya giderim ama yapılırsa farklı bir buluşma mitsubishiciler nerde ben oradayım ;)

11. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması yine tarihler kesişti sapancada off road yarışları var 29-30 ekim şimdi okudum etkinliklerde gecen seferki buluşmada buna benzer bi sebepten iptal olmuştu yanlış hatırlamıyorsam.
  12. SAKARYA

4. geleneksel ercova yaylası anadolu offroad oyunları 29/30 ekim 2011

Ynt: 4. geleneksel ercova yaylası anadolu offroad oyunları 29/30 ekim 2011 takip

13. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması günaydın liste süper olmuş
  14. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması istanbuldayız heryere uzak aynı zamanda heryere yakın ;) fark etmez ama belirlenecek yerde doğal güzellikler göl akarsu gibi alternatifler olursa yürüyüş yapılabilir balık tutulabilir kamp daha keyifli olur ve ailelerde gelebilir göz önünde bulundurulması...
  15. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması netten fotolara baktım sakarya soğucak yaylası güzel yermiş neden olmasın ;)

16. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması yayla güzel olur fotolarıda örelim netleşsin bir an önce karar verelim ;)
  17. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması slmlr Bolu aladağlarda güzel ama siz bilirsiniz sakarya, sapanca gibi herkezin biraz yol geleceği mesafede yerler olursa daha iyi olur, kısmet artık nereye karar verilirse oradayız ;) isterseniz bayram tatili programı yaparız ama herkezin o tarihte farklı...
  18. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması katılım sayısının artması için konuyu başka bir başlık altında açsak daha ii olabilir eski başlıktan devam edildiği için ilgi çekmeyebilir. benimki sadece bir düşünce tabi.

19. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması inşallah bu sefer bir terslik çıkmaz, bence bunun gerçekleşebilmesi için en önemli konu etkinliğin yapılacağı şehir. 1 - Mitsubishi Pajero Özgür Tan Sakarya 2 - Mitsubishi L200 Murat BALCI Ankara 3 - Mitsubishi...
  20. SAKARYA

Ynt: Mitsubishi Marka Buluşması takip

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112