Arama sonuçlarınız

1. yolgezer

YEMEN

Yemen son zamanlarda oldukça ilgimi çekiyor. Daha önce Yemen'e gitmiş ve bu konuda bilgi paylaşabilecek arkadaşlar var mı acaba ? Teşekkürler,

2. yolgezer

İran Seyahati

Ynt: İran Seyahati Madem 4x4 araçla gidiyorsunuz , yanınıza çadır ve kamp malzemesi alın ve çöle gidin. Ama ayrıca şunu belirteyim, yol üstündeki benzinliklerde çadır kurup geceleyen çok insan var. İranlılar bunu çok yapıyor , çadırınız bu bakımdan da işinize yarar...
  3. yolgezer

Motokaravan İçin Marka Tercihleri;Marka ve Modeller Arası Kıyaslamalar

Ynt: Motokaravan İçin Marka Tercihleri;Marka ve Modeller Arası Kıyaslamalar Herkese merhaba, Emekli olmama birkaç yıl kala , hayalini kurduğum karavanlı yaşama adım atabilmek için hazırlık yapıyorum. Önce aracı alıp üzerine istediğim özelliklerde bir kabin yaptırmayı planlıyorum Yaz...

4. yolgezer

İran Seyahati

Ynt: İran Seyahati
  5. yolgezer

İran Seyahati

Ynt: İran Seyahati

6. yolgezer

İran Seyahati

Ynt: İran Seyahati Olmazmı , çok fotoğraf var tabiki ama siteyi göcertmek istemiyorum ::) Birkaçtane daha gönderiyorum sizin için :)

7. yolgezer

İran Seyahati

Ynt: İran Seyahati Resmi görvlilerden yana sıkıntımız olmadı. Bu tür ülkelerde kurallara uygun davranmak önemli. Örneğin şehirlerarası yollarda çok fazla radar var. Hız sınırlamalarına uyduk ve sorun yaşamadık. Bir kere durdurdular. Polislerden bir Azeri Türküydü. Çok...
  8. yolgezer

İran Seyahati

Uzunca zamandır niyetlendiğim İran gezisini, Eylül ayı içinde gerçekleştirdim. Motorsikletle çıktığım bu gezide Tebriz, Tahran, Yazd ve İsfahan'ı gördüm. Toplam 12 gün sürdü. Çok istediğim halde, motorsiklette oluşan teknik bir problem nedeniyle Şiraz'a ve Hazar denizi kenarına...
  9. yolgezer

Peskudan Kamping; Kumru, Fatsa - Ordu.

Arkadaşlar, yııllık iznimde doğu anadolu ve karadeniz turu yaptım, bu geziyi fotoğraflarıyla sizinle paylaşacağım. Özellikle sizlere Peskudan dan bahsetmek isityorum. Ordu'nun Fatsa ilçesinden Kumru güzergahına gidince Peskudan'ı sorun.Bu cennet mekanda Peskudan kamping diye...

10. yolgezer

Atlas Outdoor Fiyat Politikası?

Ynt: Atlas Outdoor Fiyat Politikası? Malesef alışveriş yaparken sürekli dikkatli olmak gerekiyor. Satııcılarımız kısa vadeli düşünüp, o an sizden ne kadar fazlasını alırlarsa kar sayıyorlar. Oysa uzun süreli ve güvene dayalı bir satıcı -müşteri ilişkisi kursalar kendileri için...

11. yolgezer

Atlas Outdoor Fiyat Politikası?

Arkadaşlar, yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum... Dün Atlas Outdoor 'un web sitesinden almak istediğim 2 ürün belirleyerek iş çıkışı sözkonusu firmanın İstanbul Karaköydeki mağazasına gittim. İlk ürün için (tozluk) web sitesinde USD karşılığı yaklaşık 29 - 30 YTL fiyat vardı...
  12. yolgezer

Kurban Bayramı'nda Nereye Gitmeli?

Ynt: Kurban Bayramı'nda Nereye Gitmeli? Kaş nasıl olur acaba ??

13. yolgezer

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu Ad - Soyad: Alpaslan Sarmış Doğum Tarihi ve Yeri: 1963 Memleket: Manisa Semt: Ziverbey / Kadıköy İlgi Alanı: Seyahat - trekking - kamp - motorsiklet - SCUBA - fotoğraf
  14. yolgezer

Çınarcık - Erikli Yaylası'nda Kamp (15 - 16 Kasım 2008)

Ynt: Çınarcık - Erikli Yaylası'nda Kamp (15 - 16 Kasım 2008) (23 Kasımda Pazar günü Bizde treking için oraya gideceğiz Muratın verdiği Linkte zaten gerekli bilgiler var ama yeterli değil diyorsanız yinede yardımcı olabilirim :) Çadır kurmak için önereceğiniz bir yer varmı yaylada ...
  15. yolgezer

Merhabalar, Husky Çadır ve Kamp Malzemesi Ama Hangısı?

Ynt: Merhabalar, Husky Çadır ve Kamp Malzemesi Ama Hangısı? Selam, bildiğim kadarıyla Husky Bird 3 mevsim bir çadır. Ben Husky'nin Beast modeli çadırını aldım. 2 -3 kişilik kullanıma uygun. İnceleyin isterseniz. Fena bir çadıra benzemiyor. Uyku tulumunda ise Husky...

16. yolgezer

Gezenbilir; Kurban Bayramı Kaz Dağları Kamplı Gezisi (10 - 14 Aralık 2008)

Ynt: Gezenbilir; Kurban Bayramı Kaz Dağları Kamplı Gezisi (10 - 14 Aralık 2008) 1 - TezzMertek (Murat ÖZ) 2 - ozhtc35 (Hatice ÖZ) 3 - matiate (Ömer Adil KUTLU) 4 - gabara (Yılmaz ) 5- Katılımcı Listesi (Gezenbilir İstanbul Grubu) 1-Yolgezer (Alpaslan Sarmış) + 2 2- 3- 4-
  17. yolgezer

Çınarcık - Erikli Yaylası'nda Kamp (15 - 16 Kasım 2008)

Selam, Bu hafta sonu Çınarcık Erikli yaylasında kamp yapacağız. Bahaneyle yeni çadır ve malzeme denenecek. Erikliye ilk gidişimiz, kamp yeri ve erikli hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim. Katılmak isteyen olursa bekleriz. Yolgezer
  18. yolgezer

Gezenbilir; Kurban Bayramı Kaz Dağları Kamplı Gezisi (10 - 14 Aralık 2008)

Ynt: Gezenbilir; Kurban Bayramı Kaz Dağları Kamplı Gezisi (10 - 14 Aralık 2008) Selam, bende 2 veya 3 kişi olarak katılmayı planlıyorum, bir aksiilik çıkmazsa tabi..... İstanbul'dan katılacaklar belli olduğunda ulaşımı konuşuruz diye düşünüyorum.

19. yolgezer

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? 2005 Model BMW - R 1150 GS ADV motorsikletim var. Birlikte çok mutluyuz :D
  20. yolgezer

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) (Bu hafta sonu Şile de Off-Road cular buluşacaklar. Arabasında yeri olanlar aracı olmayanlarıda alacaklar. Bir liste var eğer 4x4 aracınız yok ise aracı olmayanlar bölümüne adınızı yazabilirsiniz veya Şile'ye kadar kendi aracınızla gelip kamp yerine bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri