Arama sonuçlarınız

1. navara06

Land Rover G4 Challange Etiketi

Merhaba herkese aracım için G4 challange etiketine ihtiyacım var tam boy olacak resimdeki araç benim böyle bir şeyi nasıl ve nereden temin edebilirim araç 2010 freelander 2 ve tüm yanı kaplayan şekilde olanlardan lazım 2 resim yüklüyorum araç bana ait photoshop üzerinde yapıldı bu işlem g4...

2. navara06

2010 Frl2 Td4 Aksesuar Yardımı

Merhabalar; ismim Hikmet Altun 2010 model frl2 td4 2.2 hse aracım için ön bar koruma, far kafesi, arka stop koruması almak istiyorum. Lakin uygun fiyatlı satış yapan bir yer bulamadım yurt dışı siteler malum döviz kurlarından ötürü daha pahalıya geliyor Ankara'da ikamet ediyorum burada bir...
  3. navara06

Araç Seçiminde Yardımınıza İhtiyacım Var!!

Herkese selamlar ismim Hikmet ALTUN Ankara dan katılıyorum aranıza Değerli Arkadaşlar ve Üstatlarım aşağıdaki 2 araç arasında kaldım sizce hangisini seçmeliyim 1- Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6 2005-2006 ( 250.000 km civarı ) 2- Jeep Grand Cherokee 3.0 crdi 2006-2008 ( 200.000 km-...

4. navara06

Discovery 2 Hastalığına Tutuldum

Discovery 2 hastalığına yakalandığımdan beri gözüm başka araç görmüyor arkadaşlar daha düne kadar 97 model bir jeep zj 5.2 almaya çalışıyordum lakin hiç bir jeepin koltuğuna oturma şansını elde etmemiştim taki düne kadar. Lütfen Jeep kullanan arkadaşlar yanlış anlamasın beni! Çok özenerek almak...
  5. navara06

1997 Grand Cherokee 5.2 arıyorum!

Arkadaşlar 1997 model hatasız 5.2 v8 limited arıyorum km önemli değil Amerikan olmuş avrupa olmuş önemli değil. elinde bulunanveya çevresinde olan eşe dosta gidecek arabası olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

6. navara06

ARKADAŞLAR YARDIM BEKLİYORUM

Değerli Gezenbilir dostları; 1997 model Grand Cherokee 5.2 v8 almak isitiyorum( vergisinden dolayı).Ankaradayım ilk kez bir jeep alıcak olmam ve bu araçlardan zerre kadar anlamıyor olmamdan ötürü piyasadan sorunlu araç almaktan çekiniyorum. Gerçi forumdaki ilgili konulardan gerekli kriterleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR