Arama sonuçlarınız

1. debarande

BitüSelf ile araç yalıtımı..

Ynt: Bitüself İle Araç Yalıtımı.. İki yıl sonra konu hortlamış gerçekten:)) O zamandan beri bu uygulamayı kullanıyorum ve malzemeye ilişkin hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Sitede kaput içi yalıtım yapan bir üyemiz gayet detaylı bilgi ve fotolarla bu konuyu ele almıştı. Ararsanız çok yardımcı...

2. debarande

Cinarcik Kampi

Ynt: Cinarcik Kampi Paylaşımınız için teşekkürler...
  3. debarande

Şeker (Ramazan) Bayramı Kutlamaları

Ynt: Şeker (Ramazan) Bayramı Kutlamaları Sevgili "Gezenbilir" ailesi, herkese mutlu bayramlar, huzurlu tatiller Şehir dışına çıkacak aile bireylerimiz lütfen çok dikkatli olsunlar.. Pazar günü oy kullanmayı unutmayalım! Mutluluklar, sevgiler.

4. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Thermaflex gerçekten çok iyi iş gördü, ben çok memnun kaldım. Düşünün, bu malzemenin sonuçları bana aracın tavanını bile söktürttü:) Ancak küçük bir hatırlatma olarak söylemek isterim ki araç tavanını tek başınıza sökmeye kalkmayın, ucundan falan tutacak bir...
  5. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Merhaba Göktuğ bey, Sizin defender maceranızı da yakinen takip etmekteyim:) İlerleme olarak tavan kaplamasını da söküp aymı işlemleri uyguladığımı söyleyebilirim.. Bir arkadaşım çamurluk içlerini polyester/elyaf kaplama fikrini fena halde aklıma soktu, açıkçası...

6. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Teşekkürederim Engin, Anlatmaya çalıştığım kadar da büyük bir iştahla yapıyorum, yoksa bu sıcaklarda güneşin altında sabah 9 akşam 7 ve 40 yaşın yorgunluğuyla hayatta yapılacak şy değil:) Geçerken birgün uğrasanıza, teşekkürederim arkadaşlar..

7. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Aslında cesaret edebilsem kapı içlerini de yapacağım, cesaret edemediğim konu motorlu can krikolarını ve diğier donanımları söktüğümde yine aynı titizlikle yerine takabilir miyim endişesi.. sol arka kapının iç döçemesini söktüm ve bir haftadır öyle dolaşıyorum...
  8. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Merhabalar, Öncelikle lifte alıp yine bizim sitede araç altı yıkama yağlaması için önerilen yerlerden birisine (İstanbul Ümraniye İkea karşısı) gidip altını ve çamurluk içlerini yıkatıp temizleteceğim. Sonrasında pütür uygulaması için lifte çok da gerek yok...
  9. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Serkan bey, yazdıklarınızı dikkatle okudum, öncelikle ellerinize sağlık. Kullanıp önerdiğiniz markayı da deneyeceğim ancak araştırmalarım sonucu Presto marka Alman malı kauçuk esaslı sprey pütür bulmuştum, eskiden Lada Samara sahibiyken gittiğim ustaya...

10. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. İlginize teşekkürederim, umarım benzer işlemler yapacak arkadaşlara yardımcı olur.. ve haklısınız, kendiniz yapıyorsanız eğer, para verip satın aldığınız araçtan çok daha fazlası oluyor sizin için.. az önce Tuzla'ya gidip geldim yani yaklaşık 65 km yol...

11. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Teşekkürler Göktuğ bey, birazdan aracımın yanına inip kalan bagaj kısmını da halledeceğim ve o zaman dört dörtlük olacak.. selamlar..
  12. debarande

Discovery'de Gres Yağlama Yapılan Yerler !..

Ynt: Discovery'de Gres Yağlama Yapılan Yerler !.. böyle çok daha iyi oldu.. teşekkürederim..

13. debarande

Discovery'de Gres Yağlama Yapılan Yerler !..

Ynt: Discovery'de Gres Yağlama Yapılan Yerler !.. Çok güzel bir tablo olmuş ancak çözünürlüğü biraz düşük.. acaba 600X800 gibi bir çözünürlükte ekleyebilir misiniz..? selamlar
  14. debarande

RR

Ynt: RR .
  15. debarande

1982 range rover yardım

Ynt: 1982 range rover yardım Hay allah, üzüldüm Rıfat bey.. umarım gönlünüze göre bir RRC bulabilirsiniz.. selamlar

16. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Epey bir emek ve zaman harcıyorsunuz ama sonuç değiyor. Bikere bu malzemenin su ve titreşim kesme özelliğinin yanısıra tabana olduğu gibi yapıştırdığınızdan havayla ilişkisini kesiyorsunuz.. oksitlenme geciktirilmiş oluyor.. şimdi sıradaki adım aracın altından...
  17. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. BitiSelf uygulamasının ardından eski halı ve camyünü benzeri artık çok eskimiş ve koku da yapan malzemelerin hepsini attım, yerine 5 mm.'lik thermoflex kullandım.. işte son fotoğraflar..
  18. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. devam..

19. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Macunlayıp boyadığım taban yüzeyinin üzerine de tamamıyla BitüSelfi uyguladım. Toplam 10 cm eninde 2 rulo, 15 cm. eninde 3 rulo ve 20 cm. eninde 1 rulo Bitüself tükettim. Herbir rulo 10 mt. uzunluğunda ve daha bagaj kısmı duruyor.. sanırım 20 cm eninde bir...
  20. debarande

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. Öncelikle arabanın ön ve arka koltuklarını çıkartıp tabanı soydum ve karşılaştığım küçük te olsa çürükleri temizleyip çelik macunla kapatıp üzerine boya attım. Bauhaus'ta 10 TL ye tam da aracımın renginde ve hem astar hemde normal kat olarak kullanılabilen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri