Arama sonuçlarınız

1. mrtakd

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

tam tersi geç vites atması daha devirli gidiyor. Birde geri vitese taktığımızda aynaların aşağı bakmasını nerden kapatabiliriz?

2. mrtakd

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Merhaba benimde 2006 model aracım var 265/70/17 ebat lastik taktığımda lastik arıza uyarısı alıyorum ve aracın vites atışları daha kasıntılı mesela yokuş çıkarmış gibi oluyor normal ebada döndüğümde sıkıtı yok. Bu durum sizde de oluyormu?
  3. mrtakd

Anadolu Yakasi Hafif Off Road Gezi Yer Onerileri

Ynt: Anadolu Yakasi Hafif Off Road Gezi Yer Onerileri Konuyu bende takipteyim.

4. mrtakd

Ruhsatta 5 Koltuk Yazanlar Dıkkat

Ynt: Ruhsatta 5 Koltuk Yazanlar Dıkkat Ben geçen hafta aynı sorunla karşılaştım aracımı 5 koltuktan bıraktılar TUV den verilen bir belge ile (TUV un kendisi söyledi) bağlı bulunduğum trafik şubesine başvurdum ve ruhsatımı 4 kişiliğe çevirdiler.
  5. mrtakd

Bu Da Benim Vx100 Üm...

Ynt: Bu Da Benim Vx100 Üm... Sigorta acentenizden aldığınız kasko rayiç bedeli ve ruhsatınızla beraber bağlı bulunduğunuz vergi dairesine başvuruyorsunuz onlar gerekli işlemleri yapıyor. Her sene yeniden başvurmanız gerekiyor. (şayet aracınızın kasko değerinin %5 inden fazla vergi ödüyorsanız...

6. mrtakd

Birrr Vx 100 De Benden Gelsinnnn:)

Ynt: Birrr Vx 100 De Benden Gelsinnnn:) Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın

7. mrtakd

Resimler Görünmüyor.

Ynt: Resimler Görünmüyor. Resimleri hala göremiyorum sorun devam ediyor
  8. mrtakd

2007 Model Ve Üzeri Jimny Sahiplerinden Yardım Ricası

Ynt: 2007 Model Ve Üzeri Jimny Sahiplerinden Yardım Ricası mail adresinizi verirseniz yarın resimleri atabilirim bugun bir kısmını boyadım ama hala paslı gözüken yerler var. bu arada ön tamponu sökerseniz altından da paslı yerler çıkıyor.
  9. mrtakd

Ruhsatta 5 Koltuk Yazanlar Dıkkat

Ynt: Ruhsatta 5 Koltuk Yazanlar Dıkkat Ben bugun muayneden kaldım muayne sayfasında 4 diğer sayfada 5 kişi yazıyor. Elime bir belge verip trafiğe gitmem söylendi. 2 sene önce aynı evraklarla geçmiştim.

10. mrtakd

2007 Model Ve Üzeri Jimny Sahiplerinden Yardım Ricası

Ynt: 2007 Model Ve Üzeri Jimny Sahiplerinden Yardım Ricası resmi açamadım ama 2008 model aracımda ön panalden bahsediyorsanız (kornanın olduğu yer ve alt kısımları) baglantı kısımlarında bende az da olsa mevcut.

11. mrtakd

jimny lastik yardım

Ynt: Jimny Lastik Yardım İyi günler Ben aracımda 30x9.5 15 federal a/t kullanıyorum yokuş yukarı çıkarken çekiş sorunu oluyor arazide 4 low konumunda hiç sorun yaşamadım.
  12. mrtakd

100 vx icin bi xenon far.

Ynt: 100 vx icin bi xenon far. Bunlar 2006 nın farları diye biliyorum 2004 2003 kasalara ufaka tadilatlarla uydurulabiliyormuş, kendi aracıma (2003) göstepe sanayide birisi varmış (ben bostancı sanayisinde farcıya verdim o yaptırttı) 500 tl ye sökme takma mercek far içi temizliği yapıyor...

13. mrtakd

alınık Land Cruiser Vx100 jant

Ynt: alınık Land Cruiser Vx100 jant teşekkür ederim
  14. mrtakd

En Çılgın vx 80 ve 100 Resimleri

Ynt: En Çılgın vx 80 ve 100 Resimleri bir videoda benden olsun http://www.youtube.com/watch?v=4PV6PDeewCE
  15. mrtakd

alınık Land Cruiser Vx100 jant

Alınık Land Cruiser Vx100 jant arıyorum elinde fazla olan, alabilceğim ver bilen varsa sevinirim

16. mrtakd

Jeep Market

Ynt: Jeep Market Land Cruiser vx 100 jant arıyorum varmı elinizde?
  17. mrtakd

80 kasa arayanlara

Ynt: 80 kasa arayanlara bu aracın kaportasını normal bir araç gibi kimse düzeltemez sadece camları 3000 tl tutuyor
  18. mrtakd

Dizel 100VX ler neden bukadar az

Ynt: Dizel 100VX ler neden bukadar az dizel vx100 ler 4,2 Toyota ustasıyla konuştuğum kadarı ile (kullanmadım) performansı benzilinin yanından bile geçemiyor. yoksa bende çok heveslenmiştim.

19. mrtakd

land cruiser alıyorum yardım lütfen

Ynt: land cruiser alıyorum yardım lütfen aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileklerimle
  20. mrtakd

Land Cruiser Mont Yaptıralım

Ynt: Land Cruiser Mont Yaptıralım bugün poları ve şapkayı teslim aldım emeği geçen herkeze teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri