Arama sonuçlarınız

1. M

Standart Disco Full Kilit Toyotayı nasıl çeker?

Ynt: Standart Disco Full Kilit Toyotayı nasıl çeker? çok güzel resimler çekmişsiniz profesyonel olduğunuz belli makinanızın Canon yada Nikon olduğunu tahmin etmiştim. bende Canon kullanıcısıyım ama bu kadar profesyonel değil yarı pofesyonel makinam var. sizin çektiğiniz resimlerin bazılarını...

2. M

Standart Disco Full Kilit Toyotayı nasıl çeker?

Ynt: Standart Disco Full Kilit Toyotayı nasıl çeker? merhabalar Kürşad Ergan abi merakımdan dolayı sana bir sorum olacak. abi bu başlık altında paylaştığın resimleri çeken fotoğraf makinasının marka ve modeli nedir. çekim kalitesi çok hoşuma gitti
  3. M

Beypazarı / Karaşar Gezisi (15-16 Mayıs 2010)

Ynt: Beypazarı / Karaşar Gezisi (15-16 Mayıs 2010) bende beypazarına çok yakınım o nedenle görüntüleri çok merak ediyorum

4. M

Beypazarı / Karaşar Gezisi (15-16 Mayıs 2010)

Ynt: Beypazarı / Karaşar Gezisi (15-16 Mayıs 2010) resimler görünmüyor arkadaşlar acaba bende mi bir problem var
  5. M

Çocukluğunuzda Ne Olmak İsterdiniz?

Ynt: Çocukluğunuzda Ne Olmak İsterdiniz? bende çöpcü olacam derdim ne mantıkla söylediğimi hatırlayamıyorum ama :)

6. M

Satılık Beyaz Puma !

Ynt: Satılık Beyaz Puma ! Maşallah çok harika bir araç ben bu araca hasta oldum ama almam imkansız. eğer piyangodan falan para çıkarsa kesinlikle ben alırım. allah size eşinizle beraber mutlu ve mesut bir yaşam nasip etsin.

7. M

Ahır'ın Değeri?

Ynt: Ahır'ın Değeri? adam çok şanslı ama merak ettiğim o kadar aracı neden oraya koymuşlar çok mu zenginlerdi sahipleri yoksa başka bir durum mu vardı?
  8. M

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 allah acil şifalar versin ben mesaj yazdıktan sonra gördüm özür dilerim
  9. M

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 merhaba abilerim ustalarım ben suzuki vitara' lar hakkında bilgi ararken bu siteyi buldum. site çok hoşuma gitti site içerisinde gezinirken sizlerin defender' ları çok büyük bir özenle harika birer makinalara çevirdiğinizi gördüm ve hayran kaldım. şu anda tam...

10. M

Ortaya Karışık

Ynt: Ortaya Karışık çok çok harika fotoğraflar elineze emeğinize sağlık

11. M

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Sürgü' de balık yemeden, gündüzbey' i görmeden dönme

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız