Arama sonuçlarınız

1. aslankurt72

Altmışlık Delikanlıların Likya Yolu Macerası

LİKYA YOLU (KARAÖZ-GELİDONYA FENERİ-ADRASAN-OLİMPOS-ÇIRALI-YANARTAŞ-ULUPINAR) 7-11 NİSAN 2013 Hayrettin ,Rıfat,ve Yaşarla kararlaştırdığımız üzere, 7 Nisan Pazar günü buluşup,0800 de Ankara’dan özel arabamızla hareket ettik.İlk molamızı Afyon İkbal tesislerinde verdik.Bu tesiste porsiyonlar XL...

2. aslankurt72

60 LIK DELİKANLILARIN KAÇKAR ZİRVE VE TRANS SERÜVENİ

31 Ağustos 19:00 otobüsü ile Ankara'dan yola çıktım. 1 Eylül 08:00 de Erzurum'a geldim. Orada Kayseri’den katılan arkadaş grubuyla 09:30 da buluştuk. Kayseri grubu; Mithat(Reis), İbrahim (Komando),Doğan (Avcı), Hüseyin, Haydar ve 3 Mustafa’dan oluşan samimi bir arkadaş grubuydu. Çok arzu...
  3. aslankurt72

Ankara'dan Amasya - Tokat - Bayburt - Yusufeli - Barhal - Artvin - Borçka - Macehel ve Kaçkarlar

Benzer gezi yapacaklara bir referans olması amacıyla 8-18 Temmuz 2012 tarihleri arasında,Yeşilırmak-Kelkit ve Çoruh vadisinden Kaçkar'ların güneyi daha sonra Macehel ve Kaçkar'ların Kuzeyini gezmek. 2 gün Konaklama yaptığımız yerlerde,10-15 km.lik doğa yürüyüşleri yapmak.Güzergah üzerindeki...

4. aslankurt72

TERİOS 2009 SİLVER 1500,OTM.TÜP TAKTIRAYIMMI ?GÖRÜŞLERİNİZ

Sevgili Terioscular, Araç hakkında olumlu görüşleriniz ve benim ihtiyaçlarıma uygunluğu nedeniyle bende aranıza katılmış bulunuyorum.Site deki yazılardan sürekli 4çeker olduğundan yakıt tüketiminin cüssesine göre fazla olduğu ifade edilmiş.Teknik olarak şehir içi 10.6 lt. şehirler arası 7,1...
  5. aslankurt72

Toyota Corolla'mı Vİitara & Terios'la Takas Etmeyi Düşünüyorum

2004 MODEL TOYOTA COROLLA TERA İLK SAHİBİ VE TEK BİNİCİ 61.000 KM. Normal olarak bir aracı 0 alıp 10 yıl kullandıktan sonra değiştiriyordum. Acemi 80 vasıtasıyla Off-road' a heveslendim. Bana uygun olduğunu düşündüğüm 2004 ve üstü temiz kullanılmış SUZİKİ GRAND VİTARA veya TERİOS 1500...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri