Arama sonuçlarınız

1. st.kid

Sakarya Akyazı Kros karma resimler

Ynt: Sakarya Akyazı Kros karma resimler Son 3 karede hem resimler hem de mekan çok güzel :)

2. st.kid

Başlangıç Motosikleti Tavsiyesi

En son piyasasına bakmadım ama 1.500 tl civarı bir raptor bulamayabilirsin. Raptor un 250 cc ve su soğutmalı olması gerçekten iyi.
  3. st.kid

Kars Sarıkamış Kayak Merkezi

Ynt: Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Arkadaşlar, bu sene Kurban Bayramı haftasonları ile bilerşincede 13 - 21 Kasım 2010 gibi 9 günlük uzun bir süreyi kapsıyor. (arada birtek 15 Kasım 2010 Pazartesi günü var) Bu dönemde oradaki kar durumu nasıl olur bilemiyorum ama İstanbul'dan doğu ekspresi ile...

4. st.kid

SnowBoard Filmi

Ynt: SnowBoard Filmi film değil ama bu sitede güzel videolar var belki iş görür. http://www.isenseven.de/blox/index.php?page=videos
  5. st.kid

Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın İşte far korumam :) . 8 mm çubuğu far ebadına göre daire yapıp kaynakladık. Daha sonra piyasada bulduğum 10x10mm aralıklı teli dişili erkekli kalıp yaparak resimdeki gibi çerçevenin içinden çıkardık, birazda lastik çekiçle bombe verdik. Teli, çerçeveye...

6. st.kid

Regal Raptor muadillerine göre gerçetken kaliteli bir motor. Buarada benim ilk vitesli motorum da Keeway Superlight 150 idi , o da fena değildi...

7. st.kid

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın Hyosung RT 125 piyasada bulamadım uygun birşey, ebayde falanda bakındım sonunda kendim yapmaya karar verdim... bugün taktım heyecanla hafta içi boyaya vermem gerek.
  8. st.kid

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın Bugün güzel bir far koruması yapacağım motora bujileri kontrol edip hava filtresini temizleyeceğim. işim bitince bir güzelde temizlerim :)
  9. st.kid

Hysoung Kairon RT 125 Hakkında

Ynt: Hysoung Kairon RT 125 Hakkında selam yunus emre, Konu biraz geçmiş motor işini naaptın bilmiyorum ama bundan 3 4 ay önce ben de senin gibi araştırarak bir RT 125 aldım. Motor işi biraz elimden geldiği için, parca konusunuda en kötü ihtimalle ebay den hallederim diye düşündüm ve kafamdan...

10. st.kid

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Hyosung RT 125 BMW R 26 Simson Schwalbe Yamaha MINT Mondial ZN 125

11. st.kid

Ben Hyosung RT 125 kullanıyorum. Almadan önce çok motor baktım, bildiğiniz gibi büyük bir arka lastiğe sahip ağırlık nedeniyle performansta bir düşüklük olur mu diye çekincem vardı. Karakteristik araçları sevdiğim için yaygın olmayan bu motoru seçtim biraz kendime göre kişiselleştirdim ve...
  12. st.kid

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar, Ben Eymen Erdemli Foruma yaklaşık bir sene önce kayıy olmuştum ama aktivasyonu yeni farkına varmışım :) . Birkaç konu merak ettiğim için gezinirken üyeliğimi farkettim. Üye olarak forumu takip etmek keyifli olacak. Fazla uzatmadan geç te olsa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri