Arama sonuçlarınız

1. T

Geri vites müşürü arızasımı .?

suzukici arkadaşlar hayırlı geceler,aracım 1999 1.6 otomatik lpg li vitara,sorunum geri vitese takınca geri vites lambaları ve park sensörü çalışmıyor ancak vitesi geriye takıp vites kolunu hafifce oynattığım zaman lambalar ve park sensörü çalışıyor.Usta geri vites müşürünün değişmesi...

2. T

satılık vitara v6 için arka amortisor

Ynt: satılık vitara v6 için arka amortisor ilan günceldir
  3. T

satılık vitara v6 için arka amortisor

aracımı sattığımdan dolayı değiştirmek için aldığım arka amortisorleri satıyorum.vitara v6 için son derece zor bulunan monroe marka gazlı arka amortisorler sıfır ambalajında aldığım fiyata satıyorum. 140 tl çifti.

4. T

1995 vitara v6 triger zinciri sorunu

Ynt: 1995 vitara v6 triger zinciri sorunu mete bey fincanları nerden aldınız orjinalmi hepsinimi değiştiniz.benimde ikisinden ses geliyorda usta yan sanayiyi beğenmediği için takmadı,bilgilendirirseniz memnun olurom.benim araçda v6.
  5. T

vitara v6 tampon arıyorum

bütün arkadaşlara iyi akşamlar.1996 mod 2000 motor v6 aracıma ön tampon arıyorum.servis fiyatı 950 tl.yansanayi çıkma ne olursa razıyım.tşk.

6. T

İlk Çalışmada Oluşan Benzin Kokusu Ne Olabilir

Ynt: İlk Çalışmada Oluşan Benzin Kokusu Ne Olabilir iyi akşamlar oğuz bey ilginize teşekkür ediyorum. sorun işbilmez ustadan kaynaklanıyormuş tabiki :araçta sente kaçağı varmiş dolayısıyla benzini yakmadam çiğ atıyormuş.işinin ehli beyefedii ,profesör lakaplı 62 yaşında kia ustası bir abimiz...

7. T

Sente Atlatma veya Sente Kaçağı?

arkadaşlar iyi akşamlar,sente atlaması nedir ne gibi arızalar verir ve sente noktaları nasıl bulunur .bilgisi olan varsa bilgi verirseniz sevinirim. oğuz bey selamlar.!!
  8. T

1995 vitara v6 triger zinciri sorunu

Ynt: 1995 vitara v6 triger zinciri sorunu aynı sorun bendede var zincir setinin bir kısmı değişti tabi ustanın tercihiyle ancak yine ses var iki kez açıldı, tekrar usta gevşemiş gerdirdim dedi kapattı yine aynı en sonunda yan sanayi olduğu için boşluk yapıyor dedi birde işi iyi anlayan birisine...
  9. T

Ynt: İlk Çalışmada Oluşan Benzin Kokusu Ne Olabilir oğuz bey sayenizde işbilmeyen ustalara karşı en azından nasıl hareket edeceğimizi biliyoruz verdiğiniz bilgileri şimdiye dek ben hiçbir ustadan alamadım.sitemiz genelde seviye olarak üst seviyede diyebilirim ancak bazen istisnalar oluyor...

10. T

96 m v6 aracımda ilk çalışmasında yoğun benzin kokusu geliyor .lpg ye geçince koku kayboluyor sanayide bir iki yere gösterdim sebebini bulamadılar rekorlar hortumlar kontrol edildi. bilgisi olanlar yardımcı olursa memnun olurum teşekkürler.

11. T

Vitara 2.0 v6 cılar Kaç Kişiyiz.?

Ynt: Vitara 2.0 v6 cılar Kaç Kişiyiz.? nick senesi model isim soy isim Vilayet semt plaka no 5-) temizaga 1996 v6 ali ünal kayseri melikgazi 38sz181
  12. T

vitara jant tamiri

Arkadaşlar çelik jant(alüminyum) yanaklarındaki kırılmaların veya doğrultmaların güvenlik açısından zararı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa ; bilhassa araziye çıkan arkadaşlara çok faydalı olacağını düşünüyorum.Herkese güvenli sürüşler.

13. T

Vitara Arka Krank Keçesi Yağ Kaçırıyor.

Ynt: Vitara Arka Krank Keçesi Yağ Kaçırıyor. krank keçesini ancak motor indirilerek değiştirebilirsiniz.ancak araca zarar verecek derecede bir yağ eksiltme olacağını sanmıyorum,5000 kmde ancak 250 gr yağ eksilir oda tamamen normal.daha öncede forumda bu konu tartışılmıştı bakmanızda fayda var.
  14. T

1996 Model Suzuki Vitara Motor Yapımı

Ynt: 1996 Model Suzuki Vitara Motor Yapımı kayseride ben yaptırdım vede memnunum 96 v6 otom.
  15. T

Suzuki Grand Vitara 2.0 Yakıt Tüketimi

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Yakıt Tüketimi benim araçda otomatik

16. T

Suzuki Grand Vitara 2.0 Yakıt Tüketimi

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Yakıt Tüketimi benim araç 1996 2000 v6 bu gün ölçtüm şehir içi 29 tl yakıyor sırf lpg de .lpg fiyatı 1890 tl.69tl ile 260 km,10km sini benzin diye düşünüyorum.
  17. T

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 256) Temizaga...................(suzuki vitara-v6)1996 Kayseri.
  18. T

vitara v6 2000 motor toplanması tahmini kaça çıkar?

Ynt: vitara v6 2000 motor toplanması tahmini kaça çıkar? birde usta hortumla dinledikten sonra kol burçlarından geldiğini söyledi

19. T

Ynt: vitara v6 2000 motor toplanması tahmini kaça çıkar? oğuz bey bu karterin sökülmesi için motorun inmesine gerek varmı ,uzun bir işlemmi? araçta yüksek devirlerde vuruntu var
  20. T

ustalar iyi akşamlar.vitara v6 aracımda motordan ses gelmekte.usta kol burçlarından geldiğini söylüyor.iki hafta önce zincir seti ,silindir kapağı(subaplar) söküldü bundan dolayı üst tarafı güçlendiği için alt tarafta arıza oluştuğunu söylüyor.motor rektefiyesi kaça malolur, bilgisi olan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

SON KONULAR

Geri