Arama sonuçlarınız

1. muratoranli

LR Defender İlginç ve Beğendiğim Fotolar

Ynt: Lr Defender İlginç Ve Beğendiğim Fotolar Değerli Defender Severler.... Bu da bizim KÜHEYLAN...

2. muratoranli

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Sn. Sedat Bey, Geçen bölümlerini ilgil ile izlemiştik.... Yeni bölümlerini de sabırsızlıkla bekliyoruz... Ancak TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSA OLSUN bir etkinliğine de katılmak isterim. Offroad için kullandığım Land...
  3. muratoranli

motosiklet aparatı

Ynt: motosiklet aparatı DEFENDER 110 İÇİN YAPTIRDIĞIM KÜÇÜK BİR APARATIN RESMİNİ GÖNDERİYORUM. BU APARAT İLE %30 EĞİKLİ ARAZİLERDE DAHİL BİRÇOK YERDE GEZDİK. HER HANGİ BİR SIKINTI YARATMADI. BU APARATI RUHSATA İŞLETMENİZE DE GEREK YOK. SADECE TAK VE YÜRÜ.... MOTORSİKLETİ DE TEK BAŞIMA...

4. muratoranli

motosiklet taşıma, yardım...

Ynt: motosiklet taşıma, yardım... HAYIR, AYRICA BİR RUHSATA GEREK YOK. SADECE ARACINIZIN PLAKASININ BİR KOPYASINI RÖMORKUN ARKASINA TAKMANIZ GEREKİYOR.
  5. muratoranli

motosiklet taşıma, yardım...

Ynt: motosiklet taşıma, yardım... Bir Offroad meraklısı olarak birçok ekipmanımızı taşımamız gerekiyor. Ben kendi icadım olan bir römorkun görüntüsünü gönderiyorum. Ancak, tek motor için bu kadar kapsamlı bir römorka ihtiyacınız olmayacaktır. Aracınızın arkasına "E belgeli" bir çeki demiri...

6. muratoranli

2. Geleneksel Sakarya Off-Road Buluşması (30 Ocak 2011)

Ynt: 2. Geleneksel Sakarya Off-Road Buluşması (30 Ocak 2011) Katılımcı Listesi : 1.Bircan YARICI Feroza SX Mt lastik 1 kişi 2.Müfit Ayaz Suzuki Grand Vitara 2 kişi 3.Zeki KARAÇAYLI Nissan Skystar Mt lastik 2 kişi 4.Hakan Doğrucan feroza sx Mt lastik 2 kişi 5.Serkan Şen Suzuki Grant vitara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri