Arama sonuçlarınız

1. çebii

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) 01- Hasan Koca ( hasanfb ) 02- İrfan Kızılkaya ( irfank ) 03- Hakan Özkaya ( Kasif ) 04- Şule Aktay (aktaysu) 05- Mustafa Coşkun (Mustafa) 06- Sevgi Coşkun 07- Sedat Açıl (yol) 08-...

2. çebii

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) Bende gelmek istiyorum ama makinam burda değil, bana yedek yapabilecek varmı?Nikon kullanıyorum.
  3. çebii

5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010)

Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) 'GEZENBİLİR EVİ' hayırlı olsun. İnşallah bir sonraki iftar yemeğine görüşürüz. Şimdiden hayırlı iftarlar dilerim.

4. çebii

Yine Yeni Bir Dans Gösterisi (12 Aralık 2009)

Ynt: Yine Yeni Bir Dans Gösterisi (12 Aralık 2009) halka açık tango gösterileri şu anda yok maalesef. Düzenli bir şeyler olursa haber vereceğim. Herkese teşekkür ederim.
  5. çebii

Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti Duyurusu (06 Şubat 2010)

Ynt: Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti Duyurusu (06 Şubat 2010) harika bir gezi olucak. İnsanın hayatında birkez bile olsa görmesi gereken bir yer. herkese iyi gezmeler ve fotoğraflar diliyorum.

6. çebii

Yine Yeni Bir Dans Gösterisi (12 Aralık 2009)

Merhaba arkadaşlar. Bir türlü şu haberleri nerede yaymam gerektiğini öğrenemedim ama azimliyim. 12 aralık cumartesi hem tango hem sirtaki gösterimiz var. İki gösteri arasında biraz yoğunum bu yüzden tam bilgileri alabileceğiniz internet adresi vereceğim sizlere. Gelmek isteyen arkdaşlar oradaki...

7. çebii

Büyükada Fotoğraf Gezisi Duyurusu "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

Ynt: Büyükada Fotoğraf Gezisi Duyurusu "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009) 23-çebii ben oluyorum galiba. Bakırköyden bostancı yapacağım yetişmeye çalışırım. Görüşürüz...
  8. çebii

Tango Gösterisine Devam

Merhaba arkadaşlar cumhuriyet bayramında gösteriyi kaçıranlar üzülmesin, artık 7 kasımdan itibaren her cumartesi 17-20 arası ordayız ve bendeee... Hepinizi beklerim. Tişörtlerinizle gelin
  9. çebii

Cevahir AVM'de Tango Gösterisine Davet

Merhaba arkadaşlar, uzun zaman oldu siteye girmeyeli merak içinde geziniyorum. Sizlere bi haber vermek istedim.29 ekim Cumhuriyet bayramı nedeniyle Cevahir alışveriş merkezinde bir tango,salsa.. gösterimiz olacak. Saat 17-20 arası.. Bende içinde bulunuyorum. Herkes davetli..

10. çebii

Gezenbilir 4. ''Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi'' Duyurusu (12 Eylül 2009)

Ynt: Gezenbilir 4. ''Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi'' Duyurusu (12 Eylül 2009) arkadaşlar mesaj alınmıştır gezi iptal, tekrar görüşmek üzere..

11. çebii

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... 12 eylül cmt 4.geleneksel ramazan fotoğraf gezisine kim gelecekse bana en küçük boydan (yanılmıyorsam xs) bir tişört getirebilirrmi ? Teşekkür ederim.1 tane istiyorum daha önceki sipariş elime geçmedide
  12. çebii

Gezenbilir 4. ''Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi'' Duyurusu (12 Eylül 2009)

Ynt: Gezenbilir 4. ''Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi'' Duyurusu (12 Eylül 2009) 2- Aydın (BM35) - Pentax 3- Alper (SnypeR) Pentax 4- hamit (blueshark) Pentax 5- Serbay Pentax Turkey 6- Emir İmer (Emr²) PentaxTurkey 7- Elif (eLf) +1 8- Kudret - Pentax Turkey +2 9- Alexander M...

13. çebii

Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009) sıra bende galiba
  14. çebii

Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009) Arkadaşlar binbir düşünceyle gittiğim geceyi harika düşüncelerle doldurup geri döndüm. Hiç bu kadar kalabalık görmemiştim. Gelen herkese teşekkür ediyorum. Hepsinden önemlisi sonuna kadar herkes oradaydı.Daha ben...
  15. çebii

Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) Arkadaşlar 29 ağustos cumartesi akşamki gezi için tripoda ihdiyacım var. Elinde olan ve gelecek olanlar beni bilgilendirebilirlermi? Teşekkür ederim

16. çebii

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... Sedat bey cumartesi akşamı buluşacağımıza göre 1 adet XS gezenbilir tişörtlerinden yanınızda getirebilirmisiniz.
  17. çebii

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoşgeldin mesajları için şimdiden herkese teşekkür ederim. Biraz daha buralarda oyalanırsam işten kovulacağım görünüyo.29 Ağs. Cmt. günkü gezinize katılabilirmiyim diye sormak isterim bambinaya.. görüşmek üzere.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri