Arama sonuçlarınız

1. P

Kara Fatma!

Karşınızda karafatma! Tarif: Kırtasiyeden, çocuklar için üretilmiş yüz boyası alınır. Modelin yüzü mümkün olduğunca hızlı şekilde siyaha boyanır. Arkaplan için 9x5 metrelik siyah kumaş tavandan yere kadar asılır. Saç aksesuarı için tül bale eteği alınır. Işık, kameranın solundan paraflaş 90x60...

2. P

Beyaz Dengesi İle Arkaplanı Ön Plandan Ayırmak

Bugün İstanbul'da kar yağıyor, hava bulutlu ve buz gibi. Dolayısıyla gökyüzünden gelen ışık da buz gibi, yani mavimsi...bundan yararlanarak aynı fotoğraf içinde iki farklı beyaz ayarı ile ön planı arka plandan ayırmanın pek bilinmeyen, bilinse de nadiren kullanılan bir yolu var. Gökyüzünden...

3. P

Sigara, dans ettirir...

Yorumsuz...
  4. P

Kuveyt'te DSLR Yasağı

Kuveyt'te hükümet (Ministry of Information) sokaklarda ve alışveriş merkezlerinde DSLR makinelerin sadece gazeteciler tarafından kullanılabilmesi için bir yasak icat etmiş! Tamam çözüm tabii ki basit! Herkes micro four thirds makineleri alıcak eline. Yine fotoğrafını çekmeye devam edicek. Ama...

5. P

Motorcunun Ruhu

.
  6. P

Özgürlüğe Giden Yol...

Siperlerden özgürlüğe giden yol...işte bir fotoğraf ve upuzun bir hikaye. Ama anlatmaya ne bilgim, ne de mecalim var :) önemli olan hissettirdikleri... İlk başlık benden oldu sanırım :) Fotoğraf Çanakkale - Conk Bayırı'nda çekildi. 1x ve 3x Degrade ND filtreler kullanılarak gökyüzü ve...

7. P

Paten / Roller Blade

Siteye yeni üye oldum (5 dk önce) Biraz aradım ama bulamadım...rollerblade gezileri düzenleniyor mu acaba? Anadolu yakasında caddebostan ve kartal arası uzun geziler düzenlemek için çok müsait bir parkur... Sevgiler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri