Arama sonuçlarınız

1. alice

Arkadaşlar !! Adana - Kahramanmaraş Civarı Kamp Yeri Aranıyor. :):)

Ynt: Arkadaşlar !! Adana - Kahramanmaraş Civarı Kamp Yeri Aranıyor. :):) merhabalar geçen gün gazete böyle bir haber çıktı: karataş'ta ki kamp yerleri kaymakam taraftan kapatılmıştır.bu doğru mı acaba ve hangi kamp yerleri hala açık bilen varmı teşekkür ederim

2. alice

Amazon Kamping; Marmaris

Ynt: Amazon Kamping; Marmaris Amazon kamp artık çadır ve karavanları kabul etmiyor.Sadece karavan veya çadırla gelen eski müşterileri kabul ediyorlar.
  3. alice

Boncuk Kamping; Marmaris

Ynt: Boncuk Kamping; Marmaris İlker Bey çok çok teşekkür ederim. Mutlaka Fatma Hanım'a aracağım.

4. alice

Boncuk Kamping; Marmaris

Ynt: Boncuk Kamping; Marmaris evet umarım artık bir cevap gelir. Sürekli boncak campinge telefon ediyorum, fakat cevap yok....bence gerçekten kapalı, maalesef çünkü gerçekten harika bir camping
  5. alice

Boncuk Kamping; Marmaris

Ynt: Boncuk Kamping; Marmaris ben eylül 2008 boncuk campinge gittim, fakat kapalıdır. Acaba hala öylemi yoksa açık mı?

6. alice

Türkiye Kamp Karavan Dünyası; Rotalar ve Gezi Önerileri

Ynt: Türkiye Kamp Karavan Dünyası; Rotalar ve Gezi Önerileri fikirlerinizi destekliyorum ve dahası var. uzun zamandan beri Türkiye'de kamp yapıyorum ve maalesef kampingler ilgili kitap sayısı yok sayılıyor. 2 sene önce bir arıştırmayı başladım ve bir kitap yazmayı karar verdim.İlk olarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri