Arama sonuçlarınız

1. M

Baldak Kazdağları Sarıkız Dağcılık Şenliği

9-10 Mayıs 2015 Tarihinde kulübümüzün ilk kez düzenlediği dağcılık şenliği yapılacaktır.Kamp yeri 260 mt.Sarıkız zirvesi 1726 mt.Detaylar ve iletişim telefonları aşağıdadır. 9 MAYIS 2015 8:00-10.45 Konukların 75. Yıl parkında buluşması (Atatürk Anıtı karşısı.) Cuma gecesi konaklama mekanı...

2. M

19-26 Ağustos 2012 Elbrus(5642m.) Tırmanış Raporu

Ynt: 19-26 Ağustos 2012 Elbrus(5642m.) Tırmanış Raporu Ulaşım için hangi hava yolunu kullandınız? Telefonunu yazabilirmisiniz? Bileti nasıl,nereden aldınız.?(İnternet veya havayolu ofisi).Uçaktan sonra ulaşım için araç kiralama harici düzenli sefer için otobüs veya tren bulunuyor mu?(ekipteki...
  3. M

Türkiye Dağcılık Federasyonu 2013 Ücretleri

TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONCA 20 OCAK -31 ARALIK 2013 TARİHLERİ ARASINDA UYGULANACAK ÜCRETLER EĞİTİM BİTİRME BELGESİ ÜCRETİ : 250.00 TL DAĞ MİHMANDARI BELGE ÜCRETİ : 250.00 TL ROTA YAPICA BELGESİ ÜCRETİ : 205.00 TL ROTA YAPICI BELGE VİZE ÜCRETİ ...

4. M

Kazbek Faaliyeti

Ynt: Kazbek Faaliyeti Dönüş manzara eşliğinde ,gözlerimiz bayram ediyor.
  5. M

Kazbek Faaliyeti

Ynt: Kazbek Faaliyeti Dönüş yolundayız.Bir arkadaşımız kar körü oldu.

6. M

Kazbek Faaliyeti

Ynt: Kazbek Faaliyeti Ve zirve. VE yaralarımızı sarıyoruz.:)

7. M

Kazbek Faaliyeti

Ynt: Kazbek Faaliyeti Hava kötü bugünü dinlenerek geçirdik.
  8. M

Kazbek Faaliyeti

Ynt: Kazbek Faaliyeti Emre hem benim hemşerim hem Ali abinin eğitim arkadaşı onu anmadan geçemezdik.
  9. M

Kazbek Faaliyeti

Ynt: Kazbek Faaliyeti Ve meteo istasyonu

10. M

Kazbek Faaliyeti

Ynt: Kazbek Faaliyeti İlk kamp yerinden buzula yolumuz.

11. M

Kazbek Faaliyeti

BALDAK (Balıkesir Dağcılık ve Arama Kurtarma İhtisas Kulübü) olarak 7-14 Temmuz 2012 tarihinde yaptığımız Kazbek faaliyetinin fotoğrafları.Kiliseden ilk kamp yerimize Kazbeği ilk görüşümüz.
  12. M

Kazbek Tırmanış Raporu

BALDAK(Balıkesir Dağcılık ve Arama Kurtarma İhtisas Kulübü olarak 7-14 Temmuz 2012 tarihlerinde yaptığımız Kazbek tırmanışını raporu.

13. M

Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi Balıkesir çevresinde doğa yürüyüşleri düzenliyoruz.www.baldak.net
  14. M

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba ben Balıkesir'den Cahit.Balıkesir'de dağcılık ve trekingle ilgileniyorum.Balıkesir çevresinde ilgilenenlerle tanışmak,ortak faaliyet yapmak isterim.
  15. M

Türkiye Dağcılık Kulüpleri

web adresi(www.baldak.net)

16. M

Türkiye Dağcılık Kulüpleri

Balıkesir Dağcılık ve Arama Kurtarma İhtisas Kulübü(BALDAK)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri