Arama sonuçlarınız

1. umutvet

Defender da alttan gelen ses...

Merhaba, en sonunda defender ımı aldım. benzinli-lpg li 92 model. balatalar değişti, subap ayarı yapıldı, karbüratör temizlendi ve çocuğun sesi soluğu yerine geldi. :) iki üç gündür dikkatimi çeken birşey var. trafikte yavaşlarken boşa aldığımda hareket halinde iken alltan bir ses geliyor...

2. umutvet

Defendere Lastik Seçimi

Ynt: Defendere Lastik Seçimi Sıra bu işe geldi. :) Takip...
  3. umutvet

Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

Ynt: Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar) Merhaba, ben ve eşimde herhangi bir problem çıkmazsa, geçen cuma aldığımız ve adını dahi koyamadığımız Defender'ımızla katılacağız. Bu etkinlik çok iyi olacak, çünkü özellikle Defender'la ilgili soracağım çok şey var. Bir de sizlerle yüz yüze...

4. umutvet

DEFENDER ''Ustalarını Arıyor - Anıyor''

Ynt: DEFENDER ''Ustalarını Arıyor - Anıyor'' takip... az kaldı almaya, en önemlisi iyi bir usta bulmak. :)
  5. umutvet

Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi takip...

6. umutvet

Land Rover Defender

Ynt: Land Rover Defender takip...

7. umutvet

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Herkese merhaba. Ben Umut Arıcan. İstanbul da yaşıyorum. Veteriner Hekimiyim. Baba Ordu'lu, Anne Kayseri'li, doğma büyüme Adapazarı, askerlik Hakkari. :) Herkesle hemşeriyim anlayacağınız... :) Sitemizi de Esra Akeroğlu vasıtasıyla buldum. Face'in doktoru benim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri