Arama sonuçlarınız

1. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

Km cok yuksek benim icin TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

Tesekkur ederim TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

Olabilir , lpg hangi markaydi . Foto gonderirmsiniz . TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

Ben bu kasayi begeniyorum son uretim 2008 galiba ama piyasada 2005 ustu cok bulunmuyor , bir kac tane 2006 var ama km cok yuksek . Dizel ozellikle aramiyorum , benzinli olanlar daha dusuk model oldugu icin cok bakmadim . Eger istedigim gibi temz ve yuksek modl bilamazsam subaru xv yada forester...
  5. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

Ankara icinde araci gosterebilicegim jeep ten anlayan iyi bir servis onerebilir misiniz TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

Fiyat 53000 tl , 6 adet kaza kaydi var , en buyuk kaza 5bin kusur digerlerinde ktt yaziyor . Sizce fiyat iyimi ? TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

Tesekkur ederim , limited olduguna gore sikinti yok galiba . TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. uyarserdar

Forester Yardim

Az sayida oldugu icin fiyat biraz yuksek 2.eli cok hizli degil zira TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. uyarserdar

Forester Yardim

Tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin , fiyat nasil sizce TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. uyarserdar

Forester Yardim

2011 Subaru Forester 2.0 X Premium 150.000km baktim . Fiyat 62.000TL . Motor yatak sarmasi proplemi yasanmis ve 11.000TL masraf ile krank , piston vb degisimi yapilmis , su an motor sifir deniyor . Bu tarz bir ariza nicin olmustur , bu konuda kimse aydinlatici bir bilgi veremedi . Satici...

11. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

bayi çıkışlı jeep deniyor
  12. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

bu aracın yapmış olduğu yol , göstergede mil değerini mi gösteriyor . 160.000 rakamı mil'mi ? km'mi ?

13. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

Bende tipini cok begeniyorum , burada gc forumlarinda motor , abs ve turbo arizalarinin cok sik oldugu ve dogru durust tedavi edilemedigini okuyunca biraz sogudum . Su an vw golf aracim var ve 8 yildir sadece bakim disi bir islemi olmadi . Jeep icinde aynisinin gecerli olmasi gerekir .
  14. uyarserdar

Cherokee 2.8 Crd Limited

2005 model cherokee 2.8 crd limited 160.000km alma asamasindayim , yas itibariyle 10 yasi devirmis olmasina ragmen ici ve disi diri duruyor . Satici abs ve motor ariza isiginin yandigini bunun sik rastlanilan bir durum oldugunu ve yaptirip teslim edecegini soyledi . Buradaki forumda da benzer...
  15. uyarserdar

2004-2005-2006 Jeep Cherokee 2.8 Crd,nasıl Bilirsiniz?

Satici motor ariza ve abs isiginin yandigini duzelttirip oyle verecegini soyledi . Onemli bir ariza oabilir mi ?

16. uyarserdar

2004-2005-2006 Jeep Cherokee 2.8 Crd,nasıl Bilirsiniz?

slm , yeni konu açmaktansa buraya yazmayı daha uygun buldum . 2005 model 2.8crd 163hp limited 170.000km alım sürecindeyim . Aracı eşim kullanacak , şu anki araç golf . Hafta sonu gezilerinde hafif arazi gezileri ve kar üzerinde sorun çıkarmaması için jeep düşünüyoruz . LPG çok düşünmediğim için...
  17. uyarserdar

Kamp Yeri Önerisi (batıkaradeniz Bölgesi)

Ynt: Kamp Yeri Önerisi (batıkaradeniz Bölgesi) tşk ederim
  18. uyarserdar

Kamp Yeri Önerisi (batıkaradeniz Bölgesi)

Ynt: Kamp Yeri Önerisi (batıkaradeniz Bölgesi) yedigöller hafta içi nasıl oluyor ? önümüzdeki hafta içinde gitmeyi planlıyorum . Gidenler varsa yol durumu hakkında bilgi verirmisiniz , bolu yolu açık mı ?

19. uyarserdar

Ankara Ve Civarı Kalabalık Kamp Alanı?

Ynt: Ankara Ve Civarı Kalabalık Kamp Alanı? Günübirlik gitmişliğim var , kamp yapan görmedim ama güzel bir yer .
  20. uyarserdar

Zonguldak Mağra Gezisi

Ynt: Zonguldak Mağra Gezisi Ereğli'de bulunuyor değil mi ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri